IT Education Academy

Міжнародний освітній проєкт, який готує фахівців-практиків IТ сфери

IT Education Academy (ITEA) — це:
30+
комплексних програм підготовки до IT-професій
200+
викладачів з топових IT-компаній
95%
Саме така кількість студентів працевлаштовується, пройшовши комплексну програму Roadmap
170+
унікальних навчальних курсів
16000+
успішних випускників
Мирослав Биков CEO IT Education Academy
"Ми постійно адаптуємо систему навчання під безперервно прогресуючий ринок, тому найактуальніші знання, ефективні програми навчання і викладачі-практики - запорука успіху наших студентів"
Переваги навчання в ITEA онлайн

Онлайн-платформа

Навчання проходить у форматі вебінару: ви підключаєтеся до онлайн-платформи, слухаєте лекцію, і задаєте питання викладачеві.

Записи уроків

Пропустили заняття? Нічого страшного, адже у нас є записи. Подивитися їх можна в будь-який час.

Особистий ментор

За кожною групою закріплений особистий ментор - який допоможе впоратися із завданнями і відповість на будь-яке питання з приводу навчання.

Навчання професіям

Програми підготовки до професії логічно побудовані від простого до складного. При цьому вони не вимагають спеціальної підготовки і дозволяють зробити перший крок до нової кар'єри.

Досвідчені викладачі

З нами працюють понад 200 фахівців-практиків рівнів Senior і Team Lead з продуктових і аутсорсингових компаній.

Програми стажування

Ми рекомендуємо кращих випускників комплексних програм навчання на стажування в компанії-партнери.
ITEA — авторизований партнер
Ми єдиний український навчальний центр, який є офіційним авторизованим партнером компанії Cisco
Топові викладачі
Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Full Stack-розробник, Front end Team Lead
Владислав Сидоренко
Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.
Front End Developer
Андрій Даценко
3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.
Віце-президент PMI Ukraine Chapter
Аліна Піддубна
Віце-президент PMI Ukraine Chapter — за два роки вивела Український підрозділ PMI на новий виток розвитку, збільшивши кількість учасників організації в чотири рази. Навчає починаючих та досвідчених керівників проєктів, включаючи підготовку до САРМ, РМР, PMI-ACP-сертифікаціям.
Software Testing Team Lead
Микола Головко
Software Testing Team Leader у компанії EPAM Systems. Більше 7 років досвіду. Сертифікований тестувальник програмного забезпечення. Має практичний досвід роботи з Ruby, Selenium IDE, MySQL, PL/SQL Developer, VM, MS Visual Studio, TFS, Jira, HP ALM. Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA.
Компанії, в яких працюють наші випускники
Відгуки компаній
Creatio

Ми є партнерами IT Educational Academy протягом уже кількох років, і за цей час чимало випускників академії було в нас на співбесідах. Кандидати дуже здібні: зустрічалися такі, які влаштовувалися до нас у компанію на посаду Frontend Developer, а вже за рік ішли назад вчитися знову до стін ITEA, і потім уже претендували на вакансію .NET Developer. Тому ми дуже задоволені продуктом, який надає проект ITEA.

Everad

Довго шукали верстальника, адже знайти людино з водночас гарними hard та soft скілами виявилося не так і просто. І таке поєднання знайшли в кандидаті від IT Educational Academy.

Кандидатка відмінно підійшла за всіма компетенціями, має добру технічну підготовку завдяки курсам ITEA. Зараз вона вливається до нашого колективу та прекрасно справляється з робочими задачами. Дякуємо ITEA за фахівця!

Sigma Software

Успішно працюємо з IT Educational Academy з 2016 року. Оцінюючи рівень підготовки кандидатів, які були в нас на співбесідах, можемо сказати, що випускники після завершення навчання володіють доброю базою теоретичних та практичних навичок.

One Source

Ми співпрацюємо з ITEA вже декілька років. Кілька наших співробітників — випускники курсів. Звичайно ж, ми задоволені рівнем підготовки та професіоналізму молодих фахівців. Щоразу, коли бачимо нову заявку від випускників ITEA, з радістю запрошуємо до себе на співбесіду.

Ameria
Vega Telecom

Кандидат від ITEA здивував ще на стадії співбесіди. Теоретичні знання та soft skill перевершили наші очікування. Випускник успішно пройшов усі етапи відбору до компанії та наразі є її повноцінним співробітником. Дякуємо ITEA за допомогу в доборі та професійну підготовку фахівців. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Sovtes

ITEA порекомендували вмотивованого спеціаліста, якому цікаво працювати та вчитися чогось нового. Окрім цього, співробітник добре влився до колективу й адаптувався до роботи в компанії. Постійно прагне вчити нові технології та застосовувати їх у роботі. Задоволені співпрацею з IT Educational Academy!

Kantar

Дуже раді, що взяли кандидата, якого порекомендували в IT Educational Academy. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Breeze Software

Працюємо з ITEA з квітня 2019 року. Кандидата спочатку брали на позицію стажера. Він добре себе зарекомендував, був проактивним та значно виріс за час роботи в нас. Будемо раді й подальшій співпраці з IT Educational Academy.

Відгуки студентів
Максим Левін

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Рекомендую академию! Высокий уровень подготовки выпускников, которые могут занять лидирующие позиции на рынке труда Украины. Нескольких ребят удалось трудоустроить в продуктовую компанию.

Юрій Мелкумян

Відгук із сайту Dou.ua (2021 рік)

Проходив навчання в Академії. Почав з основ програмування, потім довго шукав себе: тестування, с++, java. В результаті все ж таки «зловив хвилю».

Хочу висловити слова подяки викладачу Денису Ковбию з Java. Заняття були насичені, змістовні, корисні. А також, подяка всьому колективу Академії, який зміг так якісно організувати навчання в умовах карантину.

Валерія Нечипорук

Відгук із сайту Dou.ua (2021 рік)

Мені дуже сподобався сервіс, і особливо вчителі! Коли у мене виникали запитання, я могла розраховувати на їхню допомогу.

Крім того, вони дуже добре викладають предмет, полегшують вивчення. Однозначно рекомендую цю академію! Я выбрала курс Front End Development, але впевнена, що це буде не єдине, що я буду тут вивчати!

Ігор Кубицький

Відгук із сайту Dou.ua (2017 рік)

Проходив декілька курсів в ITEA Львів. Хороша організація курсів та підбір викладачів. Добре пояснюють матеріал. В ITEA привітний колектив та дружня атмосфера. Рекомендую їхні навчальні курси!

Yevhen Didkovsky

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Закінчив декілька курсів ІТЕА протягом останньох 2-х років. Деякі курси були більш поверхневі, декілька закінчив послідовних по конкретнішому профілю. Матеріали оптимально структуровані і викладачі допомагають практично з будь якими запитаннями. Якщо питання більш комплексне, підкажуть де копати далі 🙂

Також була дуже корисною підтримка після закінчення курсів. Напрямків я закінчив декілька і по кожному регулярно отримував можливі вакансії. Деякі орієнтовані на більш початковий рівень, були також ті які можна розглянути вже з досвідом для наступного кроку в кар’єрі. Дякую команді ІТЕА за навчання і супровід 😉

Igor Onischuk

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Окончил такие курсы: DevOps Base и Python Base! Скажу кратко 🙂 В Администрации все отзывчивые и приятные, всегда пойдут навстречу! Преподаватели обоих курсов квалифицированные специалисты, было очень приятно у них обучаться, всегда помогут, подскажут, даже спустя несколько месяцев могу задавать интересующие вопросы! Дали хороший багаж знаний, но опять же, многое зависит и от самого ученика! Но одно я знаю точно, позади всех никого не оставляют, всегда всем помогают, чтобы все шли на уровне!

P.S. Рекомендую!!! 🙂

Аліна Софієнко

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

Проходила у ITEA курс Project Management. Викладач – Аліна Піддубна. Матеріали курсу грамотно структуровані. Вивчаються всі важливі для проєктного менеджера напрямки управління проєктами. Теоретичні сесії йдуть паралельно із практичними завданнями. Заняття проходять у дружній атмосфері з дискусіями з тематики курсу. Особливо цікавою була командна робота над довіреним проєктом.

Юлия Л.

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

После прохождения курсов PM 11.09-01.11 остались позитивные впечатления.

Благодаря профессиональному подходу лектора Владимира Коваля материал усваивался легко и быстро, т. к. теория совмещалась с примерами из практики, практическими заданиями. Позитивный настрой и энергичность Владимира позволяли взбодриться даже в 21.30:) Материал излагался логично и последовательно, вопросы освещались максимально доступно и универсально. Спасибо Владимиру за позитив и знания, полученные на курсах.

Таня Бондарчук

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

Закінчила курс «Project management» у Львові. Повністю задоволена підходом Володимира Коваля до роботи — матеріал викладався структуровано, з постійним переносом теорії на певні практичні випадки. Сподобалися інтерактивні завдання — ігри з LEGO та кульками дійсно допомогли краще зрозуміти матеріал. Дякую Володимиру та ITEA за сучасний курс — з вами було цікаво навчатися!

Інна Колісник

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Завершила курс по проектному менеджменту в этой школе, у профессионального сертифицированного руководителя проектов и члена правления Kiev PMI Chapter, Алины Поддубной. Уровень и методика преподавания буквально покорили с первого занятия. Каждый раз, 3 часа занятий, с 19 до 22, — на одном дыхании (мастерами преподавания не рождаются??!) Но и это еще не все: преподаватель оставалась на связи даже во внеурочное время, помогала разгрести когнитивные диссонансы, найти ответы на ВСЕ возможные вопросы, которые приходили в мою голову во время прохождения курса и даже после его окончания, кстати. Еще Алина очень тщательно подходила к проверке домашних заданий и всегда давала очень ценную для меня содержательную обратную связь.

P.S. Без капли гиперболизации. Хотелось бы отметить уровень поддержки и организации со стороны администратора ITEA: Карина, спасибо Вам большое, что прожили с нами этот курс!

Виталий Недождий

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Проходил курсы PM (длительностью 1.5 месяца) с Алиной Поддубной. Все понравилось, всегда можно получить обратную связь от наставника. Очень много полезной и толковой информации. Также понравилась работа администрации. Хотел поблагодарить администратора Инну за то, что выслала мой сертификат.

P.S. Ради этих курсов ездил из другого города. Курсы стоят своего времени и денег. Рекомендую.

Галина Іванів

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

Завершила курс QA Base, повністю задоволена ним. Адміністратор групи постійно контролював рівень задоволеності студентів даним курсом. Викладач групи (Ігор Берегівський) надзвичайно крутий — як викладач так і безпосередньо як QA Enginner. Круто, легко та цікава подавав матеріал, а також доступно та поглиблено відповідав на всі питання, які цікавили нас. Найголовніше, що всі знання мені насправді знадобились під час пошуку роботи і зрештою я успішно працевлаштувалась як tester. Тому висновок, компанія — highly recommended.

Андрій Мороз

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Навчався в цій академії на курсах QA Base і QA Advanced . Навчанням задоволений, викладачі Ігор Берегівський(QA Base) і Дмитро Бойценюк(QA Advanced) знають дуже добре свою справу, відповідали на всі запитання які у нас виникали, доступно і зрозуміло подавали матеріал. Якщо хочете навчатись, починаючи «з нуля» ,або ж покращити свої знання в тій чи іншій спеціалізації, в ІТЕА вам обов’язково допоможуть.

Ганна Басюк

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Пройшла курси QA base, QA advanced, викладач Семенюк Марина. Щодо навчання: все доступно,викладач всіма силами допомагала,відповідала на питання. Роботу знайшла не одразу, за 2 місяці не найактивнішого пошуку. ITEA з пошуком допомагали, швидко відгукувались на прохання, ддатково радили,що додати\змінити в резюме.

Ганна Ігнатюк

Відгук із сайту Dou.ua (2021 рік)

Окончила базовый и продвинутый курс по направлению QA. Вели их два разных преподавателя. Хоть они и максимально отличались в подаче материала, но оба очень понравились как учителя, специалисты и профессионалы своего дела! Было очень интересно, полезно и познавательно!

На каждом уроке они выкладывались на полную и всегда готовы были объяснять непонятные темы + их нюансы до последнего. Также давалось домашнее задание, которое позволяло попрактиковаться на других ресурсах, что было очень круто. В общем, я осталась довольна этим курсом и хотела бы поблагодарить преподавателей и менеджеров за их работу!

Андрей Снежко

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Прошел курс по бизнес анализу у Дмитрия Гузенко. Получил огромное количество информации, считаю, что стоит посетить как и новичкам, так и людям, которые хотят немного укрепить свою базу знаний.

Євген Домбровський

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

В декабре окончил курс Business Analysis. Очень крутой преподаватель Дмитрий Гузенко! Все четко, ясно и понятно. Много воркшопов. Единственный момент, это желательно все-таки перед курсами хоть немного, но почитать «базу» (например, Вигерса etc). Много полезной информации. Доволен!!!

Ірина Пиріг

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

В жовтні закінчила курс Business Analysis в IT Education Academy. Викладачка Олена, віддана своїй справі і читає його неперевершено. Цей курс збудований на практичних заняттях, а не сухій теорії. Рекомендую ITEA та її викладача Олену Педько!!!

 

Станіслав Бабич

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

Привіт всім, я проходив курси по Frontend development у Львові. ITEA — це унікальна академія, комфортна атмосфера, мила адміністрація, швидке і перспективне навчання та гарний старт вашої кар’єри, це все ви знайдете в ITEA. Кожну частинку курсу веде інший вчитель, у вас з’являються свої друзі і наставники в сфері айті технологій.

Велике дякую Ірині Петраш ( вона веде курс HTML/CSS) , вона продовжила давати мені поради і помагати після курсів, кращий ментор в сфері верстки сайтів. Адміністрація, вчителі ITEA ви кращі з кращих люблю вас)

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Ольга Клименко

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

Проходила в ITEA “Base Python”, был хороший, а главное практикующий программист-преподаватель. Хорошо структурированная программа с большим количеством примеров и практических задач. Индивидуальный подход к каждому из студентов плюс можно было еще задать вопросы ментору (если что-то было непонятно). Также не могу не отметить приятную обстановку и комфортные аудитории, а еще дружелюбный коллектив ИТЕИ) Так что рекомендую!)))

Євген Задорожний

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

Всем привет. Недавно прошел базовый курс по Python — мне понравилось. Попался очень хороший преподаватель — реально фан этого языка. Спасибо Дмитрию и академии.

Наталія Ривак

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Завершую курс «Python Base». Цілком задоволена. Чудовий виклад і комфортна аудиторія. Та й загалом привітний персонал.

Максим Гончар

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Окончил Python Base and Python Advanced. Пришел полным «нулем», вышел с базой знаний. Преподаватели отзывчивые, была необходимость в добавочных занятиях — администрация пошла на встречу. О потраченных деньгах не жалею. После окончания также получил поддержку. В общем, советую.

Артем Костенко

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Окончил Основы программирования и JAVA base, всем доволен, все отлично объясняют, преподаватели умеют найти подход к каждому студенту. Всем советую 🙂

Юрій Царенко

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Навчався в ITEA-Львів на курсах «Fundamentals of programming», «Java basic», «Java advanced». Досвідчені викладачі, що безпосередньо активно працюють у сфері розробки програмного забезпечення, та діляться трендами на яких варто зконцентруватися на даний час. Також, окрім занять, організовувалися івенти з відвідування провідних ІТ компаній Львова, де можна дізнатися більше про формат роботи та особливості цієї сфери. Тут мені дали старт, потенціал для розвитку та знання, яких мені зараз достатньо для розробки власного проекту та подальшого росту.

Всім знайомим рекомендую Ваші курси 👍👍👍 молодці, приємна та дружня атмосфера, актуальний, живий навчальний матеріал 🔥🔥🔥

Данило Процак

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Окончил полный курс Java, результат очень радует, с полного нуля поднялся до знаний юниора-девелопера. Благодарю академию за этот золотой опыт, всем рекомендую.

Богдан Шомко

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Закінчив курс C# Base. Організацією повністю задоволений, комфортна аудиторія, все обладнання для навчання. Адміністратори ITEA завжди питалися про те, як проходять курси, чи все добре. Викладач подавав інформацію дуже добре, зрозуміло та відкрито з багатьма прикладами, завжди допомагав та відповідав, коли були якісь проблеми. В цілому курси дуже сподобалися. Також піду на поглиблений курс C# Advanced.

Тетяна Ткаченко

Ідеально для старту

Пройшла влітку курс «Старт програмування». Викладач Людмила Булигіна пояснює найскладніші речі просто і доступно, як кажуть «на пальцях».

Дуже круто подається ООП. Окремий респект менторській системі. Відчувала постійну і якісну підтримку практично 24/7. Ідеально для старту.

Ігор Гайдар

На курсі — чудова командна атмосфера

Пройшов курс BA base, і одразу ж BA advanced — разом 17 занять по 3 години. Курс містить багато практичних занять, які виконуються в команді з використанням «must have BA tools».

Щира подяка викладачу Олені Педько! Дякую вам Олена за насичений курс і надзвичайно цінні практичні поради. Вже багато з них почав впроваджувати.

На курсі — чудова командна атмосфера.

Юрій Храмов

Залишився дуже задоволений якістю навчання і сервісом, який надала школа

По-перше, викладачі допомагають швидко адаптуватися, навіть якщо ти ніколи не торкався теми IT.

По-друге, програма побудована грамотно, було багато практичної інформації. Також відзначу багато нестандартних рішень, які зробили навчання дійсно цікавим.

По-третє, швидка зворотний зв’язок, як від школи, так і від викладачів з питань навчання і організаційним моментам.

Дякую за можливість вчитися у кращих!

Я закінчив кілька курсів в ITEA: Project Management / CAPM, Agile / Scrum. Залишився дуже задоволений якістю навчання і сервісом, який надала школа.

Ольга Климась

Не варто боятися пробувати щось нове і кардинально міняти своє життя!

Протягом восьми років я працювала бухгалтером, але в якийсь момент зрозуміла – пора міняти професію і підкорювати нові вершини. Мій вибір припав на web-розробку, тому що мені завжди було цікаво, як будуються і працюють сайти. Я вибрала курси ITEA, де я навчалася з нуля до рівня Junior Frontend Developer.

На сьогоднішній день я працюю Frontend-розробником і хочу сказати всім: не варто боятися пробувати щось нове і кардинально міняти своє життя!

В обработке...