IT Education Academy

Міжнародний освітній проект, який готує фахівців-практиків IТ сфери

IT Education Academy (ITEA) — це:
30+
комплексних програм підготовки до IT-професій
200+
викладачів з топових IT-компаній
95%
Саме така кількість студентів працевлаштовується, пройшовши комплексну програму Roadmap
170+
унікальних навчальних курсів
16000+
успішних випускників
Мирослав Биков CEO IT Education Academy
"Ми постійно адаптуємо систему навчання під безперервно прогресуючий ринок, тому найактуальніші знання, ефективні програми навчання і викладачі-практики - запорука успіху наших студентів"
Переваги навчання в ITEA онлайн

Онлайн-платформа

Навчання проходить у форматі вебінару: ви підключаєтеся до онлайн-платформи, слухаєте лекцію, і задаєте питання викладачеві.

Записи уроків

Пропустили заняття? Нічого страшного, адже у нас є записи. Подивитися їх можна в будь-який час.

Особистий ментор

За кожною групою закріплений особистий ментор - який допоможе впоратися із завданнями і відповість на будь-яке питання з приводу навчання.

Навчання професіям

Програми підготовки до професії логічно побудовані від простого до складного. При цьому вони не вимагають спеціальної підготовки і дозволяють зробити перший крок до нової кар'єри.

Досвідчені викладачі

З нами працюють понад 200 фахівців-практиків рівнів Senior і Team Lead з продуктових і аутсорсингових компаній.

Програми стажування

Ми рекомендуємо кращих випускників комплексних програм навчання на стажування в компанії-партнери.
ITEA — авторизований партнер
Ми єдиний український навчальний центр, який є офіційним авторизованим партнером компанії Cisco
Топові викладачі
Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Full Stack-розробник, Front end Team Lead
Владислав Сидоренко
Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.
Front End Developer
Андрій Даценко
3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.
Віце-президент PMI Ukraine Chapter
Аліна Піддубна
Віце-президент PMI Ukraine Chapter — за два роки вивела Український підрозділ PMI на новий виток розвитку, збільшивши кількість учасників організації в чотири рази. Навчає починаючих та досвідчених керівників проєктів, включаючи підготовку до САРМ, РМР, PMI-ACP-сертифікаціям.
Front End Developer
Валентин Гунько
Чудово володіє мовами програмування та технологіями: HTML/HTML5, CSS/CSS3/LESS, JavaScript, jQuery, XML, XSLT & XSL, DTD, Ajax, Node.js, C #, ASP.NET MVC, SEO. Готовий закохати студентів в перераховані вище технології.
Компанії, в яких працюють наші випускники
Відгуки компаній
GNS

Ми співпрацюємо з ITEA вже декілька років. Кілька наших співробітників — випускники курсів. Звичайно ж, ми задоволені рівнем підготовки та професіоналізму молодих фахівців. Щоразу, коли бачимо нову заявку від випускників ITEA, з радістю запрошуємо до себе на співбесіду.

Sigma Software

Успішно працюємо з IT Educational Academy з 2016 року. Оцінюючи рівень підготовки кандидатів, які були в нас на співбесідах, можемо сказати, що випускники після завершення навчання володіють доброю базою теоретичних та практичних навичок.

Breeze Software

Працюємо з ITEA з квітня 2019 року. Кандидата спочатку брали на позицію стажера. Він добре себе зарекомендував, був проактивним та значно виріс за час роботи в нас. Будемо раді й подальшій співпраці з IT Educational Academy.

Sovtes

ITEA порекомендували вмотивованого спеціаліста, якому цікаво працювати та вчитися чогось нового. Окрім цього, співробітник добре влився до колективу й адаптувався до роботи в компанії. Постійно прагне вчити нові технології та застосовувати їх у роботі. Задоволені співпрацею з IT Educational Academy!

Everad

Довго шукали верстальника, адже знайти людино з водночас гарними hard та soft скілами виявилося не так і просто. І таке поєднання знайшли в кандидаті від IT Educational Academy.

Кандидатка відмінно підійшла за всіма компетенціями, має добру технічну підготовку завдяки курсам ITEA. Зараз вона вливається до нашого колективу та прекрасно справляється з робочими задачами. Дякуємо ITEA за фахівця!

Vega Telecom

Кандидат від ITEA здивував ще на стадії співбесіди. Теоретичні знання та soft skill перевершили наші очікування. Випускник успішно пройшов усі етапи відбору до компанії та наразі є її повноцінним співробітником. Дякуємо ITEA за допомогу в доборі та професійну підготовку фахівців. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Kantar

Дуже раді, що взяли кандидата, якого порекомендували в IT Educational Academy. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Terrasoft

Ми є партнерами IT Educational Academy протягом уже кількох років, і за цей час чимало випускників академії було в нас на співбесідах. Кандидати дуже здібні: зустрічалися такі, які влаштовувалися до нас у компанію на посаду Frontend Developer, а вже за рік ішли назад вчитися знову до стін ITEA, і потім уже претендували на вакансію .NET Developer. Тому ми дуже задоволені продуктом, який надає проект ITEA.

Ameria
Відгуки студентів
Тетяна Ткаченко

Ідеально для старту

Пройшла влітку курс «Старт програмування». Викладач Людмила Булигіна пояснює найскладніші речі просто і доступно, як кажуть «на пальцях».

Дуже круто подається ООП. Окремий респект менторській системі. Відчувала постійну і якісну підтримку практично 24/7. Ідеально для старту.

Ігор Гайдар

На курсі — чудова командна атмосфера

Пройшов курс BA base, і одразу ж BA advanced — разом 17 занять по 3 години. Курс містить багато практичних занять, які виконуються в команді з використанням «must have BA tools».

Щира подяка викладачу Олені Педько! Дякую вам Олена за насичений курс і надзвичайно цінні практичні поради. Вже багато з них почав впроваджувати.

На курсі — чудова командна атмосфера.

Юрій Храмов

Залишився дуже задоволений якістю навчання і сервісом, який надала школа

По-перше, викладачі допомагають швидко адаптуватися, навіть якщо ти ніколи не торкався теми IT.

По-друге, програма побудована грамотно, було багато практичної інформації. Також відзначу багато нестандартних рішень, які зробили навчання дійсно цікавим.

По-третє, швидка зворотний зв’язок, як від школи, так і від викладачів з питань навчання і організаційним моментам.

Дякую за можливість вчитися у кращих!

Я закінчив кілька курсів в ITEA: Project Management / CAPM, Agile / Scrum. Залишився дуже задоволений якістю навчання і сервісом, який надала школа.

Ольга Климась

Не варто боятися пробувати щось нове і кардинально міняти своє життя!

Протягом восьми років я працювала бухгалтером, але в якийсь момент зрозуміла – пора міняти професію і підкорювати нові вершини. Мій вибір припав на web-розробку, тому що мені завжди було цікаво, як будуються і працюють сайти. Я вибрала курси ITEA, де я навчалася з нуля до рівня Junior Frontend Developer.

На сьогоднішній день я працюю Frontend-розробником і хочу сказати всім: не варто боятися пробувати щось нове і кардинально міняти своє життя!