Онлайн-навчання

Курс Android Advanced

Стати Android-розробником? З ITEA!
Навчання Android advanced онлайн допоможе тобі оволодіти всіма тонкощами професійної розробки проектів для Android та створювати надійні й швидкі клієнт-серверні додатки.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

12400 UAH

10550 UAH

Доступна оплата частинами

Навчання Android Dev Advanced
для профі в ITEA — це:

Програма курсу

Інтерактивні вебінари

Залежно від графіка, ти будеш підключатися до трансляції 2-3 рази в тиждень і проходити навчання програмуванню для ОС Android. Повний поглиблений курс Android Dev Advanced онлайн складається з 16 занять. Навчання проводиться в Zoom, тому тобі потрібно стабільне інтернет-з’єднання і мікрофон. Ти зможеш подивитися запис будь-якого заняття в особистому кабінеті. Записи будуть доступні навіть після завершення навчання.

Домашні завдання

Крім виконання завдань онлайн, вивчення Android dev advanced підкріплюється додатковою практикою — завданнями додому. Їх виконання є обов’язковим для успішного проходження курсу і кращого засвоєння матеріалу.

Підтримка ментора

У будь-який момент ти можеш написати менторові свого курсу і попросити поради. Наприклад, якщо ти заходиш в глухий кут при виконанні домашнього завдання, ментор підкаже, як вийти з цієї ситуації. Він робить все можливо, щоб твоє навчання на онлайн-курсах Android dev advanced було легким і зручним.

Курсовий проект

Щоб продемонструвати навички, яким тебе навчили онлайн курси Android dev Advanced, ти готуєш і захищаєш власний курсовий проект — Android-додаток. Таким чином, під кінець курсу ти будеш мати достатні знання і навички, щоб претендувати на позицію Junior Android-розробника.

Стати Android-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуальний план розвитку

Допомога в складанні резюме й проходженні співбесіди

Інтерактивні уроки — записи залишаються з тобою навіть після завершення курсу

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Чому варто обрати онлайн курси
Android Dev Advanced для профі від ITEA

Зручний формат, який не поступається офлайн-урокам

Все, що тобі потрібно для проходження навчання Android Dev Advanced для профі онлайн — це інтернет, комп’ютер і зручна локація. Більше ніякого поспіху в офіс школи — ти приєднуєшся до уроку прямо з дому або кафе. При цьому ми зберегли перевагу офлайн-занять: обравши поглиблений курс Android Dev Advanced онлайн, ти зможеш задавати питання викладачеві вголос — як ніби ви в одній аудиторії.

Релевантні програми навчання

Щоб розвиватися в напрямку Android-розробника, тобі потрібні глибокі знання програмування і розуміння актуальних тенденцій. Ми постійно оновлюємо програми навчання, щоб наш курс Android Dev Advanced для профі включав тільки свіжу інформацію і відповідав трендам IT-ринку.

Стажування і працевлаштування

Ми розуміємо, як важко знайти роботу фахівця рівня Junior, тому готові допомогти тобі з пошуком. Наші випускники, які пройшли поглиблене навчання Android Dev Advanced, реєструються на партнерському ресурсі JunGo, де зібрані пропозиції від перевірених роботодавців-партнерів. За  допомогою цього порталу ти зможеш знайти кращі варіанти стажування та працевлаштування: на повний день або з частковою зайнятістю, в компанії або віддалено.

Комплексний розвиток

Хороший розробник повинен володіти не тільки солідним багажем знань, а й певними особистісними якостями. Ти зможеш розвинути необхідні soft skills, щоб успішно проходити співбесіду, ефективно працювати в команді і підніматися по кар’єрних сходах.

Перспективна професія
Android-розробника? З ITEA!

Курси Android-розробки допоможуть тобі посісти зручне місце в IT. Почни створювати власні проекти для однієї з найперспективніших платформ у світі!

* Джерело даних: dou.uaЗаписатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$500+

Middle

2-3 роки досвіду
$1500+

Senior

від 4 років досвіду
$3500+
Записатися на курс

Android dev advanced: вивчення крок за кроком

1. CardView
2. AppBarLayout
  • Custom ToolBar
3. Работа с системой контроля версий
4. Custom Navigation Drawer
5. Бібліотека ButterKnife (її підключення й застосування)
6. Бібліотека Dagger2
  • Розбір анотацій @Provide, @Ingect, @Singleton
  • Injection у конструктор
  • Injection у метод
  • Injection у поле
  • Робота з Модулями й Саб-модулями
7. Архітектура додатку. Чому MVP кращий?
8. Retrofit2 і з чим його їдять
9. RxAndroid. Базові знання
10. RxAndroid в поєднанні з Retrofit2

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.