Онлайн-навчання

Курс Angular 8 Advanced

Цікавить навчання Angular 8 Advanced онлайн? З ІТЕА!
На цьому курсі ти навчишся інтегрувати CI / CD-процеси, створювати білди, взаємодіяти з іншими модулями, будувати легко підтримувані додатки на базі Angular 8

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

8 занять / 1 місяць

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

8200 UAH

6550 UAH

Доступна оплата частинами або безпроцентна розстрочка від Альфа-банку на 4 місяці

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами або безпроцентна розстрочка від Альфа-банку на 4 місяці

Можливість заморозити навчання

Як відбувається навчання
Angular 8 Advanced для профі:

Програма курсу

8 live-занять

Зручний формат навчання заощадить твій час і дозволить вивчати програмування на базі фреймворку від Google в зручному місці з будь-якого девайсу. У студентів академії є відмінна можливість для нетворкінгу завдяки прямій трансляції. Онлайн курси Angular 8 Advanced передбачають можливість ставити запитання викладачеві й отримувати розгорнуті відповіді, а також обговорювати тему з іншими учнями.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Без домашніх завдань не вийде прокачати навички для профі чи навіть з поглибленими знаннями. Тому після проходження кожного тематичного блоку на курсі тобі потрібно буде виконати практичну роботу. Викладач перевірить її та дасть розгорнуті коментарі, щоб допомогти тобі розібратися у важких моментах і набратися практичного досвіду.

Індивідуальна робота з ментором

Поглиблений курс Angular 8 Advanced онлайн передбачає допомогу ментора при виконанні домашнього завдання, а також супровід групи як протягом, так і після занять. Не соромся звертатися по допомогу — фахівці ITEA завжди підкажуть правильний шлях вивчення!

Курсовий проєкт для портфоліо

Закінчивши інтерактивний курс, кожен студент виконує дипломний прєект. У ньому ти продемонструєш отримані знання, що дуже важливо для майбутнього роботодавця. Окрім цього дипломна робота стане повноцінною частиною твого портфоліо.

Стати Angular-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після завершення курсу ти зможеш:

Онлайн курси Angular 8 Advanced
для профі в ITEA покроково:

Онлайн-формат

Вивчення інтеграції CI / CD-процесів, розробки білдів і побудови легко підтримуваних програм на базі Angular 8 проводиться в онлайн-форматі. Вибирай зручне місце для навчання Angular 8 Advanced для профі онлайн і девайс, за допомогою якого будеш долучатися до трансляції. Упродовж уроку ти будеш спілкуватися з іншими студентами та викладачем, що створить ідеальну можливість для нетворкінгу.

Максимум практики

Навчання під керівництвом кращих коучів академії акцентує отримання практичного досвіду: лекції підкріплюються практикою й домашніми завданнями. Такий підхід допомагає студентам, що обирають курс Angular 8 Advanced для профі, отримувати неоціненний досвід, який важливий у будь-якій професії.

Всебічний розвиток

Коли ти обираєш поглиблений курс Angular 8 Advanced онлайн, найкращі викладачі ITEA допоможуть тобі прокачати не тільки технічні, але й комунікативні навички. IT-розробник повинен уміти відмінно працювати з ТЗ та знаходити підхід до замовника. Наші фахівці допоможуть тобі підготуватися до співбесіди та ефективної роботи в команді з іншими програмістами, а також виробити важливі особистісні риси.

Допомога в працевлаштуванні

Пройшовши курси розробки на Angular 8, ти отримаєш фахову допомогу від кар’єрного центру академії. Коли ти завершиш поглиблене навчання Angular 8 Advanced, фахівці ITEA підкажуть, як зареєструватися на порталі JunGo. Обираючи з пропозицій від перевірених роботодавців, ти легко зможеш знайти місце для роботи та стажування.

Високооплачувана робота?
Разом з ITEA!

Інтерактивні заняття в академії стануть відмінним стартом для отримання престижної професії з високим заробітком. Не чекай  — зміни своє життя прямо зараз!

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$650+

Middle

2-3 роки досвіду
$1900+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій план навчання «від» і «до»

1. Розгортання і процес білда проєкту
 • Конфіги і змінні оточення
 • CI — TravisCi
 • CD — Heroku
2. Маршрутизація
 • Вкладені маршрути
 • Закриті маршрути
3. Авторизація і аутентифікація (OAuth2)
4. Rxjs — окремо і в деталях
 • Потік даних
 • Створення потоку з будь-якого формату вхідних параметрів
 • Обробка подій DOM
5. Структурування зберігання даних
 • State
 • Store
 • Flux
 • Mobx
 • Redux
6. SSR (server-side rendering)
7. Життєвий цикл компонента в деталях
8. Створення портованих модулів
9. Огляд останніх фіч релізу і огляд майбутніх релізів Angular
10. Як скласти резюме і пройти співбесіду
 • Структура резюме
 • FAQ
 • Як вести себе на співбесіді
 • Основні помилки на співбесіді
 • Урок англійської мови №1
 • Урок англійської мови №2
 • Урок пошуку роботи

Після курсу Angular 8 Advanced у тебе буде:

Відгуки студентів

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Full Stack-розробник, Front end Team Lead

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Front End Developer

Андрій Даценко

3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...