Онлайн-навчання

Курс Angular Advanced

Цікавить навчання Angular 15 Advanced онлайн? З ІТЕА! На цьому курсі ти навчишся інтегрувати CI / CD-процеси, створювати білди, взаємодіяти з іншими модулями, будувати легко підтримувані додатки на базі Angular 15

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

8 занять / 1 місяць

2 рази на тиждень
СР з 19:00 до 22:00
ПТ з 15:00 до 18:00

ЦІНА

14170 UAH

8500 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Як відбувається навчання
Angular 15 Advanced для профі:

Програма курсу

8 live-занять

Зручний формат навчання заощадить твій час і дозволить вивчати програмування на базі фреймворку від Google в зручному місці з будь-якого девайсу. У студентів академії є відмінна можливість для нетворкінгу завдяки прямій трансляції. Онлайн курси Angular 15 Advanced передбачають можливість ставити запитання викладачеві й отримувати розгорнуті відповіді, а також обговорювати тему з іншими учнями.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Без домашніх завдань не вийде прокачати навички для профі чи навіть з поглибленими знаннями. Тому після проходження кожного тематичного блоку на курсі тобі потрібно буде виконати практичну роботу. Викладач перевірить її та дасть розгорнуті коментарі, щоб допомогти тобі розібратися у важких моментах і набратися практичного досвіду.

Індивідуальна робота з ментором

Поглиблений курс Angular 15 Advanced онлайн передбачає допомогу ментора при виконанні домашнього завдання, а також супровід групи як протягом, так і після занять. Не соромся звертатися по допомогу — фахівці ITEA завжди підкажуть правильний шлях вивчення!

Курсовий проєкт для портфоліо

Закінчивши інтерактивний курс, кожен студент виконує дипломний прєект. У ньому ти продемонструєш отримані знання, що дуже важливо для майбутнього роботодавця. Окрім цього дипломна робота стане повноцінною частиною твого портфоліо.

Стати Angular-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після завершення курсу ти зможеш:

Онлайн курси Angular 8 Advanced
для профі в ITEA покроково:

Онлайн-формат

Вивчення інтеграції CI / CD-процесів, розробки білдів і побудови легко підтримуваних програм на базі Angular 15 проводиться в онлайн-форматі. Вибирай зручне місце для навчання Angular 15 Advanced для профі онлайн і девайс, за допомогою якого будеш долучатися до трансляції. Упродовж уроку ти будеш спілкуватися з іншими студентами та викладачем, що створить ідеальну можливість для нетворкінгу.

Максимум практики

Навчання під керівництвом кращих коучів академії акцентує отримання практичного досвіду: лекції підкріплюються практикою й домашніми завданнями. Такий підхід допомагає студентам, що обирають курс Angular 15 Advanced для профі, отримувати неоціненний досвід, який важливий у будь-якій професії.

Всебічний розвиток

Коли ти обираєш поглиблений курс Angular 15 Advanced онлайн, найкращі викладачі ITEA допоможуть тобі прокачати не тільки технічні, але й комунікативні навички. IT-розробник повинен уміти відмінно працювати з ТЗ та знаходити підхід до замовника. Наші фахівці допоможуть тобі підготуватися до співбесіди та ефективної роботи в команді з іншими програмістами, а також виробити важливі особистісні риси.

Допомога в працевлаштуванні

Пройшовши курси розробки на Angular 15, ти отримаєш фахову допомогу від кар’єрного центру академії. Коли ти завершиш поглиблене навчання Angular 15 Advanced, фахівці ITEA підкажуть, як зареєструватися на порталі JunGo. Обираючи з пропозицій від перевірених роботодавців, ти легко зможеш знайти місце для роботи та стажування.

Високооплачувана робота?
Разом з ITEA!

Інтерактивні заняття в академії стануть відмінним стартом для отримання престижної професії з високим заробітком. Не чекай  — зміни своє життя прямо зараз!

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$650+

Middle

2-3 роки досвіду
$1900+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій план навчання «від» і «до»

1. RxJS
 • Observables розширено
 • Що вирішує RxJS?
 • Як його використовувати?
2. Маршрутизація
 • Вкладені маршрути
 • Закриті маршрути
3. Модулі Angular
 • ngExpressEngine
4. Авторизація й аутентифікація (OAuth2)
 • Angular + Node.js + express.js
5. Структурування зберігання даних
 • State
 • Store
 • Flux
 • Mobx
 • Redux
6. SSR (server-side rendering)
 • ngExpressEngine
7. Деплой + майбутнє Angular
 • Heroku, fly.io, GitHub Codespace, Hostiq, Vercel
 • Angular 15+, як дізнатися, що оновилося, і як навчатися самостійно Angular
8. Як скласти резюме і пройти співбесіду
 • Структура резюме
 • FAQ
 • Як вести себе на співбесіді
 • Основні помилки на співбесіді
 • Урок англійської мови №1
 • Урок англійської мови №2
 • Урок пошуку роботи

Після курсу Angular 15 Advanced у тебе буде:

Відгуки студентів

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Full Stack-розробник, Front end Team Lead

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Front End Developer

Андрій Даценко

3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...