Онлайн-навчання

Курс Angular 15 Basic

Знайомство з фреймворком Angular дозволить тобі розвиватися у Front end-розробці. А навчання Angular 15 Basic онлайн з ІТЕА — це запорука твого успіху на цьому терені.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

7 занять / 0.5 місяця

2 рази на тиждень
СР з 19:00 до 22:00
ПТ з 15:00 до 18:00

ЦІНА

12500 UAH

7500 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Як проходить навчання Angular 15 Basic з нуля:

Програма курсу

7 live-занять

Заняття з розробки в академії проводяться онлайн, тому не потрібно нікуди їздити. Просто займи зручне місце в будинку, у кав'ярні або в парку й під’єднайся до стріму. Ти зможеш взаємодіяти як з викладачами, так і з іншими студентами. Спілкуйся, розвивайся й отримуй знання разом з ITEA!

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Для практичного закріплення знань, які надають наші онлайн курси Angular 15 Basic, тобі доведеться виконувати домашні завдання. Викладач перевіряє кожне завдання та дає розгорнуті коментарі. Базовий курс Angular 15 Basic онлайн дозволяє легко зрозуміти, які в тебе є помилки, і як ти можеш уникнути їх у реальних проєктах.

Індивідуальна робота з ментором

Ментор супроводжує групи студентів протягом і після онлайн-уроків. Ти завжди зможеш поставити запитання та отримати цінну розгорнуту відповідь.

Курсовий проєкт для портфоліо

Для підтвердження навчання в нашій академії тобі потрібно буде виконати дипломну роботу. У ній ти продемонструєш отримані знання, що дуже важливо для майбутнього роботодавця. До того ж дипломний проєкт стане повноцінною частиною твого портфоліо.

Стати Angular-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після завершення курсу ти зможеш:

Онлайн курси Angular 8 Basic з нуля в ITEA по кроках:

Прямі трансляції занять

Вивчення програмування на фреймворку Angular 15 проводиться в онлайн-форматі. Усе, що тобі потрібно, щоб почати базове навчання Angular 15 Basic, це персональний ноутбук або планшет, доступ до швидкісного інтернету та зручне місце. Просто доєднайся до прямої трансляції, аби прокачати навички, розібратися в тонкощах розробки та познайомитися з новими людьми.

Багато практики

Особливістю навчання Angular 15 Basic з нуля онлайн в ITEA є максимальний акцент на практику. Ми проти нудних і сумних лекцій, що викладаються за чужими матеріалами. Наша команда детально опрацьовує освітній план: знайомить студентів з теорією й підкріплює її практичними завданнями. Завершивши навчання, ти зможеш отримати цінний досвід, який повинен мати кожен сучасний розробник.

Мінігрупи

Ми за якість, а не кількість! ITEA формує мінігрупи до 15 осіб, щоб найкращі викладачі могли приділяти увагу кожному студентові, що проходить курс Angular 15 Basic з нуля. Ми надаємо максимально комфортні умови для ефективного навчання з Angular 15.

Актуальна програма навчання

Ми використовуємо тільки власну освітню програму, розроблену провідними викладачами-практиками на основі сучасних матеріалів і технік світу IT. Команда академії допоможе тобі отримати тільки найсвіжіші й найбільш необхідні знання, які надає початковий курс Angular 15 Basic онлайн, щоб почати роботу розробника одразу після випуску.

Сучасна робота?
Разом з ITEA!

Інтерактивні курси з професійної підготовки IT-фахівців — унікальна можливість за короткий час опанувати нову професію. Ти зможеш працювати з цікавими завданнями, відомими брендами й отримувати високу зарплату. Не бійся ризикувати, перестань чекати та зміни своє життя вже сьогодні разом з ITEA!

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$650+

Middle

2-3 роки досвіду
$1900+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій план навчання «від» і «до»

1. Вступ в Angular
 • Знайомство з фреймворком
 • Основні переваги
 • Унікальні фічі і можливості
 • Знайомство та робота з TypeScript
 • Історія версій і основні відмінності
 • Відмінності від попередніх версій
2. Знайомство з розробкою на Angular 15+. Запуск першого додатка
 • Структура фреймворка
 • Опис і функціонал основних модулів
 • Робота з CLI
 • Як підключати змінні та функції
3. Основи роботи з DOM в Angular
 • Компоненти
 • Директиви
 • Pipes
 • Шаблонізації
 • Основи створення Angular Web Components — Angular Elements
4. Основи роботи з даними в Angular
 • Декоратори
 • Сервіси
 • Прив’язка даних
 • Зберігання даних
 • Взаємодія між компонентами
 • Робота з HttpClient
5. Робота з формами в Angular
 • Форми в Angular
 • Валідація, налаштування форм
 • Взяття данних з різних типів форм
 • Реактивні форми
6. Основні життєві цикли додатків
 • ngOnChanges, ngOnInit, ngDoCheck, ngAfterContentInit, ngAfterContentChecked, ngAfterViewInit, ngAfterViewChecked, ngOnDestroy
 • constructor
7. Основи роботи з HTTP
 • Розбір модуля HttpClient API
 • Інтерфейси для роботи з усіма методами HTTP запитів
 • Створення запитів до сервера з використанням Promises
 • Короткий вступ в Observables

Після курсу Angular 15 Basic у тебе буде:

Відгуки студентів

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Full Stack-розробник, Front end Team Lead

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Front End Developer

Андрій Даценко

3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...