Онлайн-навчання

Курс Big Data

Стати Big Data-аналітиком? З ITEA!
Навчання Big Data онлайн — це зручний формат опанування трендового напрямку в IT.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять / 2 місяця

2 рази на тиждень
з 19:00 до 22:00

ЦІНА

25000 UAH

15000 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Стати Big Data-аналітиком?
Разом з ITEA!

Стати Big Data-аналітиком?
Разом з ITEA!

Кращі викладачі академії навчать сучасних методик роботи аналітика, допоможуть поринути у світ програмування та підвищити рівень твоєї кваліфікації.

Курс Big Data проходить за такою програмою:

Програма курсу

12 live-занять

Інтерактивні заняття відбуваються в режимі прямих трансляцій, тому ти зможеш навчитися програмування та нових прийомів у зручний час з будь-якого місця. На уроках можна ставити запитання, отримувати розгорнуті відповіді й легко взаємодіяти як з викладачем, так і з іншими студентами.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Курс Big Data містить також додаткове завдання на дім. Отримати більше практичних навичок в аналізі та зануритися в програмування допоможуть домашні завдання. Після кожного тематичного блоку тобі потрібно виконати певні завдання, надані викладачем академії. Отриманий практичний досвід буде дуже корисним для кожного програміста.

Індивідуальна робота з ментором

Виникли запитання або проблема протягом навчання з нуля або виконання домашньої роботи? Сміливо звертайся до ментора, щоби він розповів тобі все про розробку й дав корисні поради! Він буде на зв'язку як упродовж, так і після занять.

Курсовий проєкт для портфоліо

Курси Big Data завершуються виконанням дипломної роботи задля підтвердження отриманих навичок. Після успішного захисту ти зможеш додати її до персонального портфоліо. Пройди навчання в академії, навчись аналізувати дані й почни заробляти на цьому!

Стати Big Data-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після закінчення курсу ти зможеш:

Навчання Big Data та його переваги

Віддалений формат навчання

Ти зможеш пройти курс Big Data онлайн — це заняття з інтелектуального аналізу даних у мінігрупах до 15 осіб. Забудь про поїздки на уроки в громадському транспорті або на авто та страх запізнитися — просто дістань ноутбук, знайди зручне місце й під’єднайся до стріму.

Багато практики

Онлайн-курси Big Data в ITEA має максимальний упор на практику. Для тебе будуть читати лекції найкращі викладачі академії, а теоретичний матеріал завжди буде підкріплюватися практичними завданнями. З їньою допомогою ти отримаєш більше досвіду, яким повинен володіти кваліфікований розробник в IT-індустрії.

Актуальні програми навчання

Освітній план формується на основі сучасних тенденцій розробки в IT-сегменті. На заняттях ти отримаєш найновішу та найбільш свіжу інформацію, яку зможеш застосовувати в реальних умовах. Такі знання точно зацікавлять майбутніх роботодавців.

Допомога з працевлаштуванням

Команда ITEA допоможе тобі пройти стажування в перевірених компаніях, з якими ми співпрацюємо через сервіс JunGo. Фахівці кар’єрного центру безкоштовно зареєструють тебе на порталі, а далі ти легко зможеш підібрати собі місце роботи або стажування.

Престижна професія?
Разом з ITEA!

Курс Big Data онлайн складається з 12 повноцінних занять. Завдяки отриманим знанням ти зможеш опанувати сучасну професію й отримувати високий заробіток.

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$1400+

Middle

від 2-3 років досвіду
$2000+

Senior

від 4 років досвіду
$3500+
Записатися на курс

Твій повний план навчання Big Data онлайн

1. Вступ в курс. Налаштування середовища. Базові знання і вміння програмування Python і Scala
2. Hadoop, файлова система HDFS і парадигма MapReduce
3. NoSQL середовища. Теорема CAP. Apache Cassandra
4. Apache Spark Core
5. Apache Spark: DataFrames, DataSets
6. Apache Spark: аналіз виконання і оптимізація роботи
7. Задачі машинного навчання з Apache Spark
8. Оркестрація обчислень: Docker + Kubernetes
9. Оркестрація обчислень: Apache Airflow
10. Збираємо все в одне ціле: пишемо проєкт на Apache Spark з аналізом вхідних даних і записом в Cassandra

Після курсу Big Data у тебе буде:

Відгуки студентів

Ігор Кубицький

Відгук із сайту Dou.ua (2017 рік)

Проходив декілька курсів в ITEA Львів. Хороша організація курсів та підбір викладачів. Добре пояснюють матеріал. В ITEA привітний колектив та дружня атмосфера. Рекомендую їхні навчальні курси!

Максим Левін

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Рекомендую академию! Высокий уровень подготовки выпускников, которые могут занять лидирующие позиции на рынке труда Украины. Нескольких ребят удалось трудоустроить в продуктовую компанию.

Yevhen Didkovsky

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Закінчив декілька курсів ІТЕА протягом останньох 2-х років. Деякі курси були більш поверхневі, декілька закінчив послідовних по конкретнішому профілю. Матеріали оптимально структуровані і викладачі допомагають практично з будь якими запитаннями. Якщо питання більш комплексне, підкажуть де копати далі 🙂

Також була дуже корисною підтримка після закінчення курсів. Напрямків я закінчив декілька і по кожному регулярно отримував можливі вакансії. Деякі орієнтовані на більш початковий рівень, були також ті які можна розглянути вже з досвідом для наступного кроку в кар’єрі. Дякую команді ІТЕА за навчання і супровід 😉

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Більше 12 років досвіду. Займається роботою з базами даних, моделюванням та дослідженнями у сфері Data Science. CEO та співзасновник Wide Vision Analytics. Володіє навичками системного аналізу, SAS та Data Analysis.

Михайло Макуха

Data Scientist, Data Analyst

Data Scientist

Роман Кириченко

Data Scientist у компанії "Київстар". Быльше 3 років досвіду. Має досвід у процесі реалізації комерційних та наукових проектів, пов'язаних із обробкою веб-даних, NLP та аналізом зображень. 1 рік проведення тренінгів з візуалізації, видобутку та аналізу даних з R.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...