Онлайн-навчання

Курс Deep Learning

Стати Machine Learning Engineer? З ITEA!
Навчання Deep Learning онлайн допоможе початківцям з Machine Learning утілювати власні рішення завдань комп’ютерного зору. З ITEA ти навчишся використовувати нейронні мережі для обробки природної мови та задач комп’ютерного зору легко й ефективно.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять / 2 місяця

2 рази на тиждень
ПН, ЧТ з 19:00 до 22:00

ЦІНА

32000 UAH

19200 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Як проходить навчання Deep Learning для профі:

Програма курсу

16 live-занять

Повний поглиблений курс Deep Learning онлайн містить 20 занять, які проводяться у вечірній час. Ти долучаєшся до Zoom-трансляції, бачиш і чуєш своїх одногрупників та викладача. Твої інтерактивні уроки будуть відбуватися 2-3 рази на тиждень. Кожне заняття — це 3 години, відведеніна вивчення матеріалу курсу і його практичне застосування. Навіть у разі пропуску ти не відстанеш від групи: після кожної трансляції ми надсилаємо запис заняття.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Практики багато не буває, тому, окрім цього, ти будеш закріплювати знання й після занять — виконуючи домашню роботу. Щоб засвоїти весь матеріал та успішно завершити онлайн курси Deep Learning, тобі обов'язково потрібно виконувати всі домашні завдання. З їхньою допомогою ти навчишся розбиратись у більш складних питаннях машинного навчання, а також відповіш собі на запитання, що не виникли впродовж уроку.

Індивідуальна робота з ментором

Ментор на зв`язку з групою практично весь час. Він допомагає розібратись з будь-якими питаннями, які стосуються твого навчання, підказує, як покращити фінальний проєкт, і займається організаційними моментами. Ментор докладає всі сили, щоб навчання Deep Learning проходило успішно та без проблем.

Курсовий проєкт для портфоліо

Наприкінці курсу всі студенти готують та захищають особистий проєкт. У курсовій роботі ти продемонструєш, наскільки добре курс навчив тебе програмування, роботи з бібліотекою Tensorflow і Keras API, а також пошуку ефективних рішень спеціалізованих задач.

Стати Machine Learning Engineer?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Записатися на курс На курсі Deep Learning Advanced ти навчишся:

Чому варто обрати онлайн курси
Deep Learning для профі в ITEA

Комфортний онлайн-формат

Ти долучаєшся до вебінару з будь-якого пристрою й з будь-якої локації, де є стабільне інтернет-з’єднання. Якість навчання Deep Learning для профі онлайн залишається на високому рівні: ти спілкуєшся з одногрупниками, ставиш запитання викладачеві, вчишся застосовувати отримані знання на практиці. Занурюйся у вивчення нейронних мереж не виходячи з дому!

Актуальні програми навчання

Плануючи курс Deep Learning для профі, ми змінюємо програму навчання, спираючись на сучасні тренди в IT. Курс Deep Learning — це найнеобхідніша інформація, підкріплена досвідом викладачів. Отримані знання, які надає поглиблене навчання Deep Learning, вигідно виділять тебе на фоні інших кандидатів на позицію Machine Learning Engineer.

Стажування та працевлаштування

Завершивши поглиблений курс Deep Learning онлайн, ти автоматично реєструєшся на нашій партнерській платформі JunGo, де зібрані вакансії та пропозиції від перевірених партнерів-роботодавців. А щоб підготувати тебе до співбесіди, наші спеціалісти проводять консультації та допомагають правильно скласти резюме.

Комплексний розвиток

Для успішної кар`єри Machine Learning Engineer тобі в рівній мірі потрібні технічні та особисті навички. На безкоштовному мінікурсі ти зможеш підвищити рівень своїх soft skills, дізнатись секрети кар’єрного зростання й ефективної роботи в команді.

Перспективна робота?
Разом з ITEA!

Deep Learningнавчання в кайф. Ми допоможемо тобі пройти шлях від спеціаліста-початківця машинного навчання до крутого професіонала!

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$2000+

Middle

2-3 років досвіду
$3000+

Senior

від 4 років досвіду
$4200+
Записатися на курс

Навчання Deep Learning: план курсу

1. Вступ до глибокого навчання (DL)
 • DL для задач обробки природньої мови (NLP) та комп’ютерного
  зору (CV). Інші прикладні галузі
 • Що таке нейронна мережа (NN)?
 • Компоненти NN. Перцептрон
 • Як навчається NN? Градієнтний спуск
 • Функція втрат. Пряме і зворотне розповсюдження
2. Основи PyTorch
 • Проста NN у PyTorch
 • Функції активації. Приховані шари VS вихідні шари
 • Методи регулярізації. Рання зупинка. Dropout
 • Залишкові з’єднання
3. Ембединги
 • Представлення тексту у вигляді векторів
 • Класичні алгоритми ембедингів для завдань NLP
 • Word2vec, GloVe, fastText
4. Текст як послідовність
 • RNN, LSTM, GRU
5. Моделі послідовності до послідовності (seq-to-seq)
 • Bi-directional LSTM
 • Моделі encoder-decoder
6. Transformers
 • Attention. Encoder, decoder. Self-attention
 • BERT vs GPT-2
7. Поширені завдання NLP з використанням Transformers
 • Класифікація текстів
 • Відповідь на запитання
 • Семантичний пошук
8. Генеративні моделі
 • Перефразування, сумаризація тексту
 • Великі мовні моделі (LLMs)
9. Згорткові нейронні мережі
 • Класифікація зображень
 • Попередня обробка зображень. Аугментація
10. Трансфер навчання
 • LeNet, AlexNet, VGGNet, Inception, ResNet, EfficientNet

Після курсу Deep Learning у тебе буде:

Відгуки студентів

Ігор Кубицький

Відгук із сайту Dou.ua (2017 рік)

Проходив декілька курсів в ITEA Львів. Хороша організація курсів та підбір викладачів. Добре пояснюють матеріал. В ITEA привітний колектив та дружня атмосфера. Рекомендую їхні навчальні курси!

Максим Левін

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Рекомендую академию! Высокий уровень подготовки выпускников, которые могут занять лидирующие позиции на рынке труда Украины. Нескольких ребят удалось трудоустроить в продуктовую компанию.

Yevhen Didkovsky

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Закінчив декілька курсів ІТЕА протягом останньох 2-х років. Деякі курси були більш поверхневі, декілька закінчив послідовних по конкретнішому профілю. Матеріали оптимально структуровані і викладачі допомагають практично з будь якими запитаннями. Якщо питання більш комплексне, підкажуть де копати далі 🙂

Також була дуже корисною підтримка після закінчення курсів. Напрямків я закінчив декілька і по кожному регулярно отримував можливі вакансії. Деякі орієнтовані на більш початковий рівень, були також ті які можна розглянути вже з досвідом для наступного кроку в кар’єрі. Дякую команді ІТЕА за навчання і супровід 😉

Хто проводить навчання Deep Learning:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Data Scientist

Роман Кириченко

Data Scientist у компанії "Київстар". Быльше 3 років досвіду. Має досвід у процесі реалізації комерційних та наукових проектів, пов'язаних із обробкою веб-даних, NLP та аналізом зображень. 1 рік проведення тренінгів з візуалізації, видобутку та аналізу даних з R.

Більше 12 років досвіду. Займається роботою з базами даних, моделюванням та дослідженнями у сфері Data Science. CEO та співзасновник Wide Vision Analytics. Володіє навичками системного аналізу, SAS та Data Analysis.

Михайло Макуха

Data Scientist, Data Analyst

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...