Онлайн-навчання

Курс DevOps Advanced

Стати DevOps Engineer? З ITEA!
Навчання DevOps Advanced онлайн розроблене для практикуючих фахівців, які хочуть підвищити свою кваліфікацію й зануритися у вивчення DevOps-процесів. На курсі ти навчишся впроваджувати CI/CD-процеси в повсякденну роботу, розуміти принципи розробки програмного забезпечення й комбінувати основні сервіси AWS.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

14 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

15300 UAH

13000 UAH

Доступна оплата частинами

Як проходять навчання
DevOps Advanced для профі

Програма курсу

Вебінар

Повний поглиблений курс DevOps Advanced онлайн складається з 14 занять, які проходять в форматі Zoom-конференцій. В залежності від розкладу, ми проводимо інтерактивні уроки 2-3 рази в тиждень у вечірній час. Вивчення матеріалу на одному занятті триває 3 години плюс домашнє завдання. Після кожної трансляції ти отримуєш запис заняття, щоб мати можливість ще раз прослухати всю інформацію і не відставати від групи у випадку пропуску.

Домашнє завдання

Самостійна робота на курсі — симуляція твоєї роботи над реальними проектами в майбутньому. Тому після кожного заняття ти будеш отримувати об’ємне і обов’язкове домашнє завдання. Обравши онлайн курси DevOps Advanced, ти навчишся розбиратись в більш важких питаннях DevOps, закріпиш отримані знання і отримаєш більше практики.

Робота з ментором

Не соромся звертайся до ментора з будь-яким питанням, що стосується навчання — як під час заняття, так і після. Ментор готовий прийти на допомогу в будь-який момент, щоб навчання DevOps Advanced проходило успішно і без проблем.

Курсовий проект

В кінці навчання, щоб продемонструвати, як курс навчив тебе програмуванню і розробці, ти захистиш курсовий проект. Це буде завдання, пов’язане з розгортанням складної інфраструктури з коду.

Стати DevOps Engineer?
З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуальний план розвитку

Допомога в складанні ідеального резюме та поради щодо проходження співбесіди

Релевантна інформація, практика й розвиток soft skills з нуля

Подальша підтримка та допомога з працевлаштуванням

Чому варто обрати онлайн курси
DevOps Advanced для профі в ITEA

Зручний онлайн-формат

Підключайся до трансляції з будь-якого пристрою, на якому є стабільний інтернет, і занурюйся в навчання DevOps Advanced для профі онлайн. Замість поїздок в академію і занять в аудиторіях, ти можеш проходити курс з будь-якої зручної точки — без шкоди якості навчанню. Спілкуйся з одногрупниками, став питання викладачеві, практикуйся виконувати завдання — і це все включає в себе наш курс DevOps Advanced для профі.

Релевантні програми навчання

IT-сфера динамічно розвивається і змінюється — і поглиблене навчання DevOps Advanced теж. Ти не будеш слухати перекази застарілих лекцій або навчатися неактуальним технологіям. Поглиблений DevOps-курс — це найбільш необхідна інформація, підкріплена особистим досвідом викладача. Знання, які дозволяє отримати поглиблений курс DevOps Advanced онлайн, знадобляться тобі в подальшій кар’єрі DevOps-інженера.

Стажування і працевлаштування

Випускники наших курсів автоматично реєструються на партнерській платформі JunGo, на якій зібрані пропозиції від перевірених роботодавців. Крім того, після ми допоможемо тобі скласти резюме і підготуватися до співбесіди.

Всебічний розвиток

Щоб стати успішним DevOps Engineer, тобі будуть потрібні як технічні, так і особистісні навички. На курсі ми допомагаємо підвищити рівень soft skills, вчимо ефективно працювати в команді і розкриваємо секрети кар’єрного росту.

Робота в кайф?
З ITEA!

DevOps Advancedнавчання, яке допоможе тобі піднятися по кар’єрних сходинках. Прокачай свій професіоналізм у сфері DevOps разом з нами!

* Джерело даних: dou.uaЗаписатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$775+

Middle

2-3 роки досвіду
$1850+

Senior

від 4 років досвіду
$3000+
Записатися на курс

Поглиблене DevOps навчання: план курсу

Модуль 1
 • Визначення DevOps. Культура DevOps.
 • Agile. Scrum. Kanban
 • Організаційні питання. Домашнє завдання. Telegram. Google Docs
Модуль 2
 • GitHub. GitHub flow.
 • Containers. Docker(part 1)
Модуль 3
 • Docker (Part 2)
 • Що таке CI/CD
 • Огляд наявних інструментів
 • Огляд DroneCI та TravisCI
Модуль 4
 • Jenkins
 • Основи Jenkins pipelines
Модуль 5
 • Повний огляд існуючих систем оркестрації
 • Automation and Orchestration with Ansible
Модуль 6
 • AWS Intro. Огляд ключових сервісів
 • EC2, IAM
Модуль 7
 • Infrastructure as code
 • Automate AWS infra creation with Terraform(part 1)
Модуль 8
 • Terraform (part 2)
 • Autoscaling, VPC
Модуль 9
 • Cloudfront, Route53, S3, ELB
Модуль 10
 • Loggin with ELK (elasticsearch+logstash+kibana)
 • Lambda functions

Викладач курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Микита Лемешко

DevOps Engineer

DevOps-інженер з досвідом проектування, тестування і впровадження інфраструктури та додатків. Талановитий виконавець з більш ніж 9-річним досвідом використання інструментів управління версіями для виявлення і виправлення помилок в коді. Командний гравець з зразковими навичками багатозадачності.

Досвід роботи: компанія GNS-IT (DevOps Engineer), HostLife (L2 Technical Support Engineer), Triolan (Head Master), Hotel “Druzhba” (System Administrator), Transpele (Software Engineer).

Технології та інструменти: Windows 10, Windows Server 2008/2012, Mac OSX, Linux OS, Active Directory, Openshift, Kubernetes, Apache IIS, Nginx, Git, Jenkins, Docker, Ansible, GitLab CI, Asterisk, LAN/WAN TCP/IP, Zimbra, Pyhton, VMWare ESXI, ELK Stack, Amazon AWS/EC2, Google Cloud Platform, MicroTik, Cabling (UTP), UFW, Iptables, PHP, BareOS, Bash.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.