Онлайн-навчання

Курс DevOps Basic

Стати DevOps-інженером? З ITEA!
Навчання DevOps з нуля онлайн – твій шанс стати незамінним фахівцем із ефективної розробки програмного забезпечення.

КОЛИ

Старт

2 Вересня 2021

СКІЛЬКИ

11 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

12300 UAH

9200 UAH

Доступна оплата частинами

Стати DevOps інженером?
З ITEA!

Стати DevOps інженером?
З ITEA!

Навчання DevOps з нуля – твій шанс стати незамінним фахівцем з ефективної розробки програмного забезпечення. Неважливо, скільки тобі років і ким ти зараз працюєш. Наше DevOps-навчання з нуля проходить по ефективній методиці і ти з легкістю зможеш освоїти новий для себе напрям.

Навчання DevOps Basics проходить так:

Програма курсу

Вебінар

Ми заздалегідь висилаємо тобі посилання на трансляцію заняття. Підключившись до трансляції, ти будеш чути не тільки викладача, але і своїх одногрупників, що відкриє можливість для нетворкінгу. Також ти зможеш задати питання викладачеві, якщо тобі щось незрозуміло.

Домашні завдання

Навчання DevOps з нуля закріплюється домашніми завданнями з пройденої теми. Так ти отримуєш практичний досвід і краще засвоюються основи.

Робота з ментором

Ментор супроводжує групу під час занять і в позаурочний час. Він допомагає студентам зробити вивчення нового матеріалу легким і зрозумілим. Якщо у тебе з’явилися питання, пов’язані з домашнім завданням або про базовий курс DevOps Basics онлайн в цілому, ментор завжди готовий відповісти на них.

Курсовий проект

Онлайн курси DevOps Basics завершуються презентацією власного проекту. Завдання — розгорнути інфраструктуру з коду. Така масштабна робота — відмінний досвід для подальшого розвитку в напрямку.

Перша робота в IT?
З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуальний план розвитку кожного студента

Рекомендації по складанню резюме та формуванню портфоліо

Консультації з ментором щодо вивчення матеріалу курсу

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Чому варто вибрати онлайн курси
DevOps Basics від ITEA

Ефективний онлайн-формат

Підключайся до стриму заняття з будь-якої зручної локації і з будь-якого пристрою. На заняттях лектор ділиться теоретичними і практичними знаннями, а інтерактивні уроки дозволяють краще запам’ятати почуту інформацію. Якщо раптом ти пропустиш одну з лекцій, ти завжди зможеш переглянути запис уроку в особистому кабінеті.

Актуальні програми навчання DevOps з нуля онлайн

Викладач корегує програму курсу відповідно до актуальних оновлень і змінам в світі IT. Ти отримуєш базове навчання DevOps, найсвіжіші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця, вивчаєш нюанси програмування і вчишся розбиратися в особливостях пристрою продукту.

Стажування та працевлаштування

Початковий курс DevOps онлайн допоможе тобі почати кар’єру в IT. Після навчання кращі студенти отримують наші рекомендації для стажування і отримання роботи в компаніях-партнерах ITEA. Крім того, серед наших партнерів є ресурс JunGO, який спеціалізується на працевлаштуванні junior-фахівців.

Всебічний розвиток

Успішна кар’єра розробника будується не тільки на технічних, а й на комунікативних навичках. Курс DevOps з нуля дозволяє прокачати свої soft skills — це допоможе проходити співбесіди, ефективно працювати в команді і виробляти в собі необхідні особистісні якості для більш просунутої розробки нових проектів.

Робота в кайф?
Разом з ITEA

Інтерактивний курс DevOps Base - твій перший крок на шляху до перспективної кар'єри. З ITEA ти розкриєш свій IT-потенціал і зміниш життя на краще.

* Джерело даних: dou.uaЗаписатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$775+

Middle

2-3 роки досвіду
$1850+

Senior

від 4 років досвіду
$3000+
Записатися на курс

Твій план навчання на курсі DevOps Basic

Модуль 1
 • Визначення DevOps. Культура DevOps. SRE vs DevOps engineers
 • Agile. Scrum. Kanban. SDLC
 • Оргпитання. Особистий кабінет. Домашні завдання. Телеграм. Гугл доки
Модуль 2
 • GitHub. GitHub flow.
 • Containers. Docker. Building and running Docker containers (part 1)
Модуль 3
 • Docker, part 2
 • Що таке CI/CD
 • Огляд існуючих інструментів
Модуль 4
 • Jenkins
Модуль 5
 • Огляд існуючих систем оркестрації
 • Automation and Orchestration with Ansible
 • AWS Intro. Огляд ключових сервісів
Модуль 6
 • EC2, IAM
 • Autoscaling, VPC
Модуль 7
 • Infrastructure as code
 • Automate AWS infra creation with cloudformation
Модуль 8
 • Cloudfront, Route53, S3, ELB
Модуль 9
 • Monitoring with Cloudwatch and Grafana.
 • Logging with ELK (elasticsearch+logstash+kibana)
Модуль 10
 • Фінальне завдання. Розгортання інфраструктури з коду

Викладач курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Микита Лемешко

DevOps Engineer

DevOps-інженер з досвідом проектування, тестування і впровадження інфраструктури та додатків. Талановитий виконавець з більш ніж 9-річним досвідом використання інструментів управління версіями для виявлення і виправлення помилок в коді. Командний гравець з зразковими навичками багатозадачності.

Досвід роботи: компанія GNS-IT (DevOps Engineer), HostLife (L2 Technical Support Engineer), Triolan (Head Master), Hotel “Druzhba” (System Administrator), Transpele (Software Engineer).

Технології та інструменти: Windows 10, Windows Server 2008/2012, Mac OSX, Linux OS, Active Directory, Openshift, Kubernetes, Apache IIS, Nginx, Git, Jenkins, Docker, Ansible, GitLab CI, Asterisk, LAN/WAN TCP/IP, Zimbra, Pyhton, VMWare ESXI, ELK Stack, Amazon AWS/EC2, Google Cloud Platform, MicroTik, Cabling (UTP), UFW, Iptables, PHP, BareOS, Bash.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.