Онлайн-навчання

Курс DevOps

Стати DevOps Engineer? З ITEA!
Навчання DevOps онлайн розроблене для фахівців-практиків, які хочуть підвищити свою кваліфікацію й зануритися у вивчення DevOps-процесів. На курсі ти навчишся впроваджувати CI/CD-процеси в повсякденну роботу, розуміти принципи розробки програмного забезпечення й комбінувати основні сервіси AWS.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

18 занять / 2 місяця

2 рази на тиждень
ВТ, ПТ з 19:00 до 22:00

ЦІНА

32670 UAH

19600 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Як проходять навчання
DevOps для профі

Програма курсу

18 live-занять

Повний поглиблений курс DevOps онлайн складається з 14 занять, які відбуваються у форматі Zoom-конференцій. Залежно від розкладу ми проводимо інтерактивні уроки 2-3 рази на тиждень у вечірній час. Вивчення матеріалу на одному занятті триває 3 години плюс домашнє завдання. Після кожної трансляції ти отримуєш запис заняття, щоб мати можливість ще раз прослухати всю інформацію й не відставати від групи в разі пропуску.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Самостійна робота на курсі — симуляція твоєї роботи над реальними проєктами в майбутньому. Тому після кожного заняття ти будеш отримувати об’ємне й обов’язкове домашнє завдання. Обравши онлайн курси DevOps, ти навчишся розбиратись у більш важких питаннях DevOps, закріпиш отримані знання та отримаєш більше практики.

Індивідуальна робота з ментором

Не соромся: звертайся до ментора з будь-яким запитанням, що стосується навчання — як упродовж заняття, так і після. Ментор готовий прийти на допомогу в будь-який момент, щоб навчання DevOps проходило успішно й без проблем.

Курсовий проєкт для портфоліо

Наприкінці навчання, щоби продемонструвати, як курс навчив тебе програмування й розробки, ти захистиш курсовий проєкт. Це буде завдання, пов’язане з розгортанням складної інфраструктури з коду.

Стати DevOps Engineer?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після завершення курсу ти зможеш:

Чому варто обрати онлайн курси
DevOps для профі в ITEA

Зручний онлайн-формат

Доєднайся до трансляції з будь-якого пристрою, на якому є стабільний інтернет, і занурюйся в навчання DevOps для профі онлайн. Замість поїздок в академію й занять в аудиторіях, ти можеш проходити курс з будь-якої зручної точки — без шкоди якості навчанню. Спілкуйся з одногрупниками, став запитання викладачеві, практикуйся виконувати завдання — і це все передбачає наш курс DevOps для профі.

Релевантні програми навчання

IT-сфера динамічно розвивається та змінюється — і поглиблене навчання DevOps теж. Ти не будеш слухати перекази застарілих лекцій або навчатися неактуальних технологій. Поглиблений DevOps-курс — це найбільш необхідна інформація, підкріплена особистим досвідом викладача. Знання, які дозволяє отримати поглиблений курс DevOps онлайн, знадобляться тобі в подальшій кар’єрі DevOps-інженера.

Стажування та працевлаштування

Випускники наших курсів автоматично реєструються на партнерській платформі JunGo, на якій зібрані пропозиції від перевірених роботодавців. Окрім цього, опісля ми допоможемо тобі скласти резюме й підготуватися до співбесіди.

Усебічний розвиток

Щоби стати успішним DevOps Engineer, тобі будуть потрібні як технічні, так і особистісні навички. На курсі ми допомагаємо підвищити рівень soft skills, вчимо ефективно працювати в команді й розкриваємо секрети кар’єрного зростання.

Робота в кайф?
Разом з ITEA!

DevOps навчання, яке допоможе тобі піднятися по кар’єрних сходинках. Прокачай свій професіоналізм у сфері DevOps разом з нами!

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$775+

Middle

2-3 роки досвіду
$1850+

Senior

від 4 років досвіду
$3000+
Записатися на курс

Поглиблене DevOps навчання: план курсу

Модуль 1
 • Визначення DevOps. Культура DevOps
 • Agile. Scrum. Kanban
 • HTTP, HTTPS, DNS
 • Backend and Frontend
 • Організаційні питання. Домашки. Telegram. Google-документы
Модуль 2
 • GitHub. GitHub flow
 • Веб-сервери (Nginx, Apache, IIS, Tomcat)
 • Бази-даних (Mysql, PostgreSQL, MSSQL, SQlite)
 • Containers. Docker
Модуль 3
 • Що таке CI/CD
 • Огляд існуючих інструментів (Drone CI, Travis CI, Jenkins, GitLab, Circle CI)
Модуль 4
 • Pipelines для різних систем інтеграції
 • Основи Kubernetes та Helm
Модуль 5
 • Огляд існуючих систем оркестрації
 • Automation and Orchestration with Ansible
Модуль 6
 • AWS Intro. Огляд ключових сервісів
 • EC2, IAM
Модуль 7
 • Infrastructure as code
 • Automate AWS infra creation with Terraform
Модуль 8
 • CloudFront, Route53, S3, ELB
 • Autoscaling, VPC
Модуль 9
 • EKS, GKE
 • OpenShift
 • Rancher
Модуль 10
 • Основні команди для роботи з SQL
 • Приклади програмування SQL
 • Основи Python для автоматизації процесів

Після курсу DevOps у тебе буде:

Відгуки студентів

Igor Onischuk

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Окончил такие курсы: DevOps Base и Python Base! Скажу кратко 🙂 В Администрации все отзывчивые и приятные, всегда пойдут навстречу! Преподаватели обоих курсов квалифицированные специалисты, было очень приятно у них обучаться, всегда помогут, подскажут, даже спустя несколько месяцев могу задавать интересующие вопросы! Дали хороший багаж знаний, но опять же, многое зависит и от самого ученика! Но одно я знаю точно, позади всех никого не оставляют, всегда всем помогают, чтобы все шли на уровне!

P.S. Рекомендую!!! 🙂

Ігор Кубицький

Відгук із сайту Dou.ua (2017 рік)

Проходив декілька курсів в ITEA Львів. Хороша організація курсів та підбір викладачів. Добре пояснюють матеріал. В ITEA привітний колектив та дружня атмосфера. Рекомендую їхні навчальні курси!

Максим Левін

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Рекомендую академию! Высокий уровень подготовки выпускников, которые могут занять лидирующие позиции на рынке труда Украины. Нескольких ребят удалось трудоустроить в продуктовую компанию.

Викладач курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

DevOps Engineer

Микита Лемешко

DevOps-інженер з досвідом проектування, тестування і впровадження інфраструктури та додатків. Талановитий виконавець з більш ніж 9-річним досвідом використання інструментів управління версіями для виявлення і виправлення помилок в коді. Командний гравець з зразковими навичками багатозадачності.

DevOps Engineer

Вадим Коваленко

DevOps Engineer 10+ лет в DevOps-engineering. Досвідчений інженер-інтегратор і DevOps-фахівець, який вміє працювати з такими технологіями, як: Solaris Zones (10,11), Sun LDOMs, RAID / Storage organization, Veritas Volume. Володіє навичками проектування, розробки, підтримки додатків, а також ефективної діагностики та усунення проблем з комп'ютерним обладнанням, програмним забезпеченням, автоматизованою установкою ОС. Має досвід в системному адмініструванні ОС Unix / Linux, включаючи мережеву взаємодію, налаштування системи, усунення несправностей, автоматизацію завдань і так далі.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...