Онлайн-навчання

Курс Front End Advanced

Стати Senior Front end-розробником? З ITEA!
Навчання Front end Advanced онлайн — запорука оволодіння навичками роботи зі складними проєктами. Ти зможеш зробити код більш семантичним відповідно до стандартів HTML5, а також поліпшити свої навички, використовуючи нові теги. Дізнайся все, що повинен знати хороший Front end-розробник!

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

13 занять / 1.5 місяця

2 рази на тиждень
ВТ, ПТ з 19:00 до 22:00

ЦІНА

12500 UAH

7500 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Навчання Front end Advanced
для профі відбуваються так:

Програма курсу

13 live-занять

Жодних старих, неактуальних записів. Усі наші заняття, які містить поглиблений курс Front end Advanced онлайн, проходять у режимі реального часу. Ти доєднуєшся до конференції в Zoom, чуєш і бачиш викладача та своїх одногрупників. Жива взаємодія дає можливість нетворкінгу для майбутніх проєктів і робить навчання Front end Advanced інтерактивним і цікавішим.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Front end Advanced — курси онлайн-формату, але ти практикуватимешся й після вебінарів. Для закріплення матеріалу викладач дає домашнє завдання з кожної опрацьованої теми. Виконуючи завдання, ти зможеш повторити інформацію та отримати додатковий практичний досвід, який пропонують онлайн курси Front end Advanced.

Індивідуальна робота з ментором

Ментор на зв'язку з групою в будь-який час. Якщо виникають запитання щодо домашнього завдання, важко вивчати програмування або щось незрозуміло в програмі курсу, ти можеш написати менторові та швидко отримати допомогу.

Курсовий проєкт для портфоліо

На курсі ти будеш займатися розробкою 3-4 доволі складних проєктів і постійно стикатися з розв’язанням алгоритмічних задач. Ця практика підготує тебе до створення й захисту власного проєкту.

Стати Senior
Front End-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після курсу ти зможеш:

Чому варто обрати онлайн курси Front end Advanced
для профі від ITEA

Ефективний формат онлайн-навчання

Усе, що тобі потрібно для онлайн-навчання це час, будь-який девайс і стабільне інтернет-з’єднання. Протягом навчання Front end Advanced для профі онлайн, ти доєднуєшся до стріму заняття з будь-якої зручної локації. Уроки проводяться у вечірній час (19:00-22:00). Якщо ти не зміг долучитись до заняття, курс Front end Advanced для профі передбачає можливість подивитися запис уроку в особистому кабінеті, щоб не відставати від своєї групи.

Актуальні програми навчання

IT динамічна сфера. Ми стежимо за трендами й новинами, тому наші програми містять тільки актуальну інформацію. Поглиблений Front end-курс дасть тобі  необхідні знання та навички, які зацікавлять майбутнього роботодавця. Обираючи поглиблений курс Front end Advanced онлайн, ти отримаєш навички розробки та будеш в курсі сучасних IT-тенденцій.

Стажування та працевлаштування

Щоб допомогти випускникам академії, які пройшли поглиблене навчання Front end Advanced, швидше знайти роботу після навчання, фахівці ITEA розробили ресурс JunGo, де зареєстровані перевірені роботодавці з IT-компаній і найкращі кандидати. Ми автоматично реєструємо випускників курсу на платформі. За допомогою порталу ти зможеш знайти хороші варіанти стажування та працевлаштування: на повний день або з частковою зайнятістю; у компанії або віддалено.

Всебічний розвиток

Курс Front end Advanced вивчення не тільки технічних, але й особистісних скілів. Завдяки консультаціям кар’єрного центру та свого ментора ти прокачаєш soft skills, які необхідні для успішної кар’єри. У такий спосіб ти зможеш легко проходити співбесіди, ефективно працювати в команді й розвивати в собі необхідні особистісні якості для позиції Senior-розробника.

Успішна кар'єра
Front End-розробника?
З ITEA!

Курс Front End Advanced — перша сходинка на шляху до високооплачуваної роботи.Прокачай свої скіли та зміни життя на краще разом з ITEA!

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$670+

Middle

2-3 роки досвіду
$1800+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій план навчання «від» і «до»

1. HTML 5
 • Audio
 • Video
 • Data-атрибути
 • Нові семантичні теги
 • Navigator
2. CSS 3
 • Адаптивна / кросбраузерна верстка
 • Медіа запити
 • Препроцесори (SCSS, LESS, SASS)
 • Найпопулярніші CSS фреймворки (Bootstrap, Foundation)
 • Material Design
 • CSS анімації
3. Canvas
 • Робота з API
 • Використання при розробці ігор
4. Шаблони проєктування
 • Антипаттерн
 • Найбільш затребувані шаблони і їх застосування на практиці.
 • Шаблони ООП
 • Функціональне програмування
5. Робота з системою контролю версій
6. Webpack
 • Повне налаштування конфігураційного файлу
 • Порівняння з попередніми версіями
 • Використання в чинному проєкті
 • Використання плагінів
7. Зберігання даних в браузері
 • LocalStorage / SessionStorage
 • Проєкт з використанням засобів зберігання даних
 • Service Workers
8. Робота з алгоритмами
 • Алгоритми сортування
 • Алгоритми комбінаторики і теорії множин
 • Алгоритми теорії ігор
9. Agile / Scrum / Kanban
10. React
 • Налаштування проєкту
 • Робота з роутами
 • Введення в Redux / Mobx

Після курсу Front End Advanced у тебе буде:

Відгуки студентів

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Станіслав Бабич

Відгук із сайту Dou.ua (2018 рік)

Привіт всім, я проходив курси по Frontend development у Львові. ITEA — це унікальна академія, комфортна атмосфера, мила адміністрація, швидке і перспективне навчання та гарний старт вашої кар’єри, це все ви знайдете в ITEA. Кожну частинку курсу веде інший вчитель, у вас з’являються свої друзі і наставники в сфері айті технологій.

Велике дякую Ірині Петраш ( вона веде курс HTML/CSS) , вона продовжила давати мені поради і помагати після курсів, кращий ментор в сфері верстки сайтів. Адміністрація, вчителі ITEA ви кращі з кращих люблю вас)

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Front End Developer

Філіп Севене

Front End Developer у компанії GDBAY. Більше 4 років досвіду. Front end-розробник та ментор курсів. В своїй роботі використовує наступні технології: HTML5 & CSS3, JavaScript, jQuery, Angular JS, ReactJS. Має сертифікації від Microsoft.

Front End Developer

Валентин Гунько

Чудово володіє мовами програмування та технологіями: HTML/HTML5, CSS/CSS3/LESS, JavaScript, jQuery, XML, XSLT & XSL, DTD, Ajax, Node.js, C #, ASP.NET MVC, SEO. Готовий закохати студентів в перераховані вище технології.

Full Stack-розробник, Front end Team Lead

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...