Онлайн-навчання

Курс Java for Web

Стати Java Web Developer? З ITEA!
Навчання Java for Web онлайн — це вивчення використання Java для створення вебдодатків. За допомогою Spring Core і RESTful-сервісів ти зможеш спробувати знайому Java в нетиповій для цієї мови сфері розробки.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

12500 UAH

10600 UAH

Доступна оплата частинами

Доступна оплата частинами

Як відбувається навчання
Java для Web для профі

Програма курсу

Вебінар

Онлайн — це найкращий інтерактивний формат навчання. Обравши наш поглиблений курс Java Advanced онлайн, ти отримуєш ті ж знання, що й на офлайн курсах, при цьому не втрачаючи взаємодії з групою та викладачем. Всі заняття проходять у Zoom, а пропущені уроки ти зможеш надолужити завдяки тому, що вебінари записуються.

Домашні завдання

Вчити мову програмування без домашніх завдань неможливо, особливо якщо йдеться про вивчення Java Advanced. Онлайн курси Java Advanced передбачають самостійну роботу над завданням, яка занурить тебе в умови реального проєкту, коли потрібно проявити себе та вирішити проблему.

Підтримка ментора

Якщо все ж потрібна допомога або новий погляд, у тебе є можливість звернутися із запитанням до ментора. Ментор — це твій старший колега в позаурочний час, який дасть потрібну підказку.

Курсовий проєкт

Завершивши онлайн курс Java Advanced, ти виконаєш курсовий проєкт, який зможеш показати роботодавцеві або розвивати його самостійно. Фінальна робота — найважливіша частина вивчення, яка покаже справжній рівень твоїх знань.

Стати Java Web Developer?
З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуальний план розвитку

Допомога зі створенням резюме та портфоліо

Онлайн-уроки, актуальна інформація, практика й розвиток soft skills

Подальший супровід та допомога з працевлаштуванням

Про працевлаштування

На курсі Java for Web Advanced ти навчишся:

Чому варто обрати онлайн курси
Java Advanced для профі в ITEA

Курси, що не відволікають від суті

Довгі переїзди, брак часу та інші незручності можуть стати серйозною перешкодою для ефективного навчання. Навчання Java Advanced для профі онлайн передбачає формат онлайн-курсів, який виключає ці проблеми, дозволяючи тобі вчитися в максимально зручному місці — вдома або де завгодно.

Актуальні програми навчання

Поглиблений Java-курс дозволяє вивчати мову так, як цього вимагає ринок. Обравши курс Java Advanced для профі, ти будеш вивчати останню версію технології й навчишся вирішувати проблеми відповідно до підходів і стандартів сучасних IT-компаній — без перенавчання в процесі роботи й помилкових рішень.

Стажування та працевлаштування

Якби ми хотіли просто продавати курси, то створили би закритий канал на YouTube. Але наша мета — допомогти випускникам домогтися успіху й застосувати отримані знання, які надає поглиблений курс Java Advanced онлайн. Саме тому ми допомагаємо зі створенням резюме та портфоліо, а також реєструємо на партнерському проєкті JunGo, де перевірені роботодавці шукають Junior-фахівців.

Комплексна підготовка до IT

Написання коду й виконання конкретних завдань — лише частина робочого процесу. Щоб успішно себе реалізувати, необхідно орієнтуватися в трендах, уміти працювати в команді, справляти враження та проявляти себе з різних сторін. Ця мета — допомогти новачкові прижитися в новій сфері — те, на чому базується поглиблене навчання Java Advanced від ITEA.

Професійне зростання?
Разом з ITEA!

Вивчення Java for Web — можливість поглянути на знайому річ під іншим кутом. Прокачай рівень Java разом з ITEA!

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$785+

Middle

2-3 роки досвіду
$2000+

Senior

від 4 років досвіду
$3600+
Записатися на курс

Твій план навчання на курсі Java для веб-розробки

1. Maven/Ant build tools
 • Building with  dependencies and resources
 • Creating box(production) version
 • War-archive
2. SOLID (basic principles of object-oriented programming and design)
 • Dependency injection (DI) and Inversion of control (IoC)
 • Java beans
3. Apache Tomcat
 • Installation,first run, short guide
 • Java Server Pages.Model 1
 • Overview
 • Syntax
 • Java code on JSP, imports
4. Java Server Pages.Model 2. Expression Language
 • Overview
 • Syntax
 • Additional tags
 • GET, POST methods
5. Using DataBases
 • Connecting  to MySQL
 • Authorization and registration forms
 • Forms error checking
6. Working with GIT
7. Using beans in EL
 • Understanding of Model
 • Adding front-end: Integrating templates into project
8. Sessions
 • Login-Logout script
 • Manage users
 • User data protection
9. Servlets
 • Web Container
 • Servlet container
 • Life cycle of a servlet
 • Filters
 • Web.xml
10. MVC (model-view-controller)
 • JSP+Servlet
 • MVC pattern
 • Data Connection Pool

Викладачі курсу Java for Web:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Java Developer

Денис Ковбій

Більше 16 років досвіду. Досконало знає Java (Core, Advance, Web), PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript, а також вміє відмінно працювати з Apache, Linux, Visual Basic, Pinnacle Studio, Adobe Premiere, Adobe Photoshop, Macromedia Flash. Розуміє принципи розробки та впровадження програми електронного документообігу для локальних і зовнішніх серверів та баз даних.

Java Developer (10+ років в Java-розробці)

Антон Мальцев

10+ років в Java-розробці. Сертифікований Java-розробник зі значним математичним бекграундом. Кандидат фізико-математичних наук. Має досвід роботи у великих колективах розробників, які займаються розв’язанням складних і наукомістких завдань.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.