Онлайн-навчання

JavaScript Basic

Навчання JavaScript Basic онлайн – це зручно. А з ITEA – це ще й ефективно. На цьому курсі ти навчишся розширювати функціональність сайту і оживляти веб-сторінки за допомогою різних ефектів

КОЛИ

Старт

11 Серпня 2021

СКІЛЬКИ

7 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

4550 UAH

3400 UAH

Доступна оплата частинами

Навчання JavaScript з нуля проходить так:

Програма курсу

Вебінар

Ми перенесли в онлайн старий добрий офлайн-формат навчання. Базовий курс JavaScript онлайн— це прямі трансляції, а не старі чужі записи. Ти безпосередньо спілкуєшся з викладачем і менторм.

Домашні завдання

Навчання JavaScript з нуля складно уявити без домашніх завдань з пройденої теми. Домашні завдання, які включають в себе онлайн курси JavaScript, допоможуть тобі закріпити матеріал і отримати практичний досвід.

Робота з ментором

Ментор консультує студентів з питань виконання домашніх завдань, а також супроводжує групу під час занять і в позаурочний час. Він допомагає студентам зробити вивчення нового матеріалу легким і зрозумілим.

Курсовий проєкт

В кінці курсу студенти готують власний проект, який пізніше можна включити в своє портфоліо.

Перша работа в IT?
Разом з ITEA!

Про працевлаштування

Повний індивідуальний план розвитку кожного студента

Рекомендації по складанню резюме та формуванню портфоліо

Консультації з ментором щодо вивчення JavaScript

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Чому варто вибрати онлайн курси
JavaScript з нуля від ITEA

Ефективний онлайн-формат з елементами офлайн-навчання

Ніяких тривалих переїздів, пробок і запізнень — ти підключаєшся до стриму заняття з будь-якої локації і з будь-якого пристрою, щоб пройти початковий курс JavaScript онлайн. Навіть якщо ти пропускаєш одну з лекцій, ти завжди можеш переглянути запис уроку в особистому кабінеті. В ході курсу ти отримуєш максимум практики і зможеш розвинути IT-навики, а інтерактивні уроки допоможуть краще запам’ятовувати інформацію під час навчання JavaScript з нуля онлайн.

Актуальні програми навчання

Ми стежимо за трендами і змінами в світі IT, тому коригуємо базове навчання JavaScript згідно оновлень. Таким чином ти отримуєш найсвіжіші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця, і вивчаєш основи програмування.

Стажування і працевлаштування

Курс JavaScript з нуля від ITEA допоможе тобі знайти правильний шлях розвитку в IT. Після навчання кращі студенти отримують наші рекомендації для стажування та працевлаштування в компанії-партнери ITEA.

Всебічний розвиток

В IT-індустрії для успішної кар’єри розробника будуть потрібні не тільки технічні, але й комунікативні навички. Додаткові курси для прокачування soft skills допоможуть тобі проходити співбесіди, ефективно працювати в команді і виробляти необхідні особистісні якості для більш просунутої розробки нових проектів.

Розкрити свій IT-потенціал?
Разом з ITEA!

Інтерактивний курс JavaScript Base - твій перший крок на шляху до перспективної кар'єри.

* Джерело даних: dou.uaЗаписатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$670+

Middle

2-3 роки досвіду
$1800+

Senior

від 4-х років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій план навчання на курсі JavaScript Basic

1. Вступ до мови програмування Javascript
 • Загальна інформація про мову та її особливості
 • Довідники, специфікації і посилання на них
 • Консоль розробника
 • Зовнішні скрипти і порядок їх підключення
 • Змінні та правила їх іменування
 • Типи даних та приведення типів
2. Основні оператори
 • Оператори порівняння і логічні значення
 • Умовні оператори
 • Логічні оператори
 • Конструкція switch
3. Цикли і функції
 • Цикли ‘for’, ‘while’, ‘do … while’
 • Рекурсія і поняття стека
 • Поняття і синтаксис функції
 • Функціональні вирази
 • Області видимості
 • Псевдомасив ‘arguments’
 • Функції зворотного виклику (callback)
4. Масиви
 • Перебираючі методи
 • Внутрішнє представлення масивів
5. Об'єкти
 • Передача за посиланням
 • Перебір властивостей
 • Стандартні вбудовані об’єкти
6. Робота з Git
 • Робота з Git Bash
 • Workflow від створення сховища до його відправки на віддалений сервер
 • Робота з гілками
 • Робота з конфігураційними файлами

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Front End Developer

Сергій Скубіда

9+ років досвіду. Працює з такими технологіями, як HTML, CSS, JavaScript, HTML/CSS Specifications та багатьма іншими. Навчить, як правильно верстати сайти та поділиться лайфхаками із власного досвіду у сфері веб-дизайну та Front End.

C# / .NET Developer

Володислав Сидорчук

Досвід 2 роки як .NET/C# розробник. Проходив навчання в НТУУ КПІ ім. Сікорського і UNIT Factory. Працював в компаніях Business Technology і Smart IT. Технології, з якими працює Владислав: C# and .NET Framework, SQL, RabbitMQ/EasyNetQ, Microservices, Dapper.

JavaScript Developer

Єгор Маркевич

4+ роки досвіду. Досконало знає Javascript, CSS3, HTML5, WordPress REST API, Bootstrap, Google Maps API, а також розбирається в принципах розробки гнучкого дизайну і впровадження мобільного дизайну в додатки і веб-сторінки.

Front End Developer

Ірина Петраш

Більше 7 років у веб-програмуванні. 4 роки викладач в IT Education Academy курсу HTML & CSS. Працювала front end-розробником у різної складності проектах (https://www.livecoinwatch.com, https://www.omseating.com, https://applyi.ng).Брала участь у проекті “година коду” у Львові, де розповідала учням 8-9 класів про ІТ, це все відбувалося на базі гри з елементарним кодуванням.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.