Онлайн-навчання

Курс JavaScript Professional

Навчання JavaScript Professional онлайн з ITEA — логічний крок до високого рівня майстерності. На курсі ти навчишся оптимізувати роботу над проєктами й опануєш просунуті інструменти розробника.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

8 занять / 1 місяць

2 рази на тиждень
з 19:00 до 22:00

ЦІНА

10000 UAH

6000 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Навчання JavaScript Professional
для профі проходить так:

Програма курсу

8 live-занять

Поглиблений курс JavaScript Professional онлайн: під’єднуєшся до конференції в Zoom, чуєш і бачиш викладача та своїх одногрупників. Замість сухих записів занять, ти отримуєш інтерактивні уроки, де в будь-який момент можна ставити запитання вголос і отримати індивідуальну консультацію щодо виконання задачі.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

У кінці кожного заняття викладач, який проводить онлайн курси JavaScript Professional, задає домашнє завдання за вже пройденою темою. Це дозволяє повторити матеріал для кращого запам’ятовування та вчить застосовувати отримані знання на практиці.

Індивідуальна робота з ментором

Якщо тобі буде щось незрозуміло, ти завжди можеш написати менторові. Виконання домашнього завдання, організаційні моменти, питання за програмою — ментор проконсультує тебе в навчальний чи позаурочний час, аби зробити твоє навчання максимально комфортним.

Курсовий проєкт для портфоліо

Протягом цього курсу ти будеш вчитися застосовувати просунуті інструменти у своїй роботі, щоб наприкінці курсу підготувати й захистити особистий проєкт, показуючи отримані знання.

Стати Senior JavaScript-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після курсу ти зможеш:

Чому варто обирати онлайн курси JavaScript Professional для профі від ITEA

Ефективний формат онлайн-занять

Долучайся до стріму заняття з будь-якої зручної локації та з будь-якого пристрою, аби пройти навчання JavaScript Professional для профі онлайн. Ти бачиш і чуєш свого викладача та своїх одногрупників, можеш у будь-який момент поставити запитання. Після кожного заняття ти отримаєш запис, який завжди зможеш переглянути, навіть коли вже завершиш поглиблене навчання JavaScript Professional.

Актуальні програми навчання

Ми змінюємо програми разом зі змінами у світі ІТ. Тобто, обираючи курс JavaScript Professional для профі, ти будеш вивчати тільки актуальну інформацію й отримаєш навички, необхідні для посади Senior JS Developer

Стажування та працевлаштування

ІТЕА допомагає своїм студентам з подальшим кар’єрним зростанням. Ми розробили не тільки поглиблений курс JavaScript Professional онлайн, але й ресурс для Junior-спеціалістів — платформу JunGo, де зібрані вакансії перевірених роботодавців для офісної та віддаленої роботи й релокейту.

Всебічний розвиток

Для успішної IT-кар’єри тобі знадобляться не тільки технічні, але й комунікативні навички. Ми допоможемо тобі прокачати soft skills, щоб легко проходити співбесіди, ефективно працювати в команді й напрацьовувати потрібні особистісні якості для кар’єрного зростання.

У краще майбутнє?
З ITEA!

Курс JavaScript Professional — твій перший крок на шляху до перспективної кар'єри. Зміни своє життя на краще разом з нами!

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$670+

Middle

2-3 роки досвіду
$1800+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій план навчання «від» і «до»

1. Шаблони проєктування
 • Singleton
 • Facade
 • Mediator
 • Decorator
 • Prototype
 • Command
 • Factory
 • Observer
 • Mixin
 • MVC / MVP / MVVM
 • AMD / CommonJS
2. Антипаттерни
3. Webpack
 • Загальні відомості, принципи роботи
 • Налаштування конфігураційного файлу
4. Робота з системою контролю версій
5. ES6 / ES7
 • Змінні ‘let’ / ‘const’
 • Деструктуризація
 • Тип даних Symbol
 • Функції, рядки, об’єкти
 • Set / Map
 • Promise
 • Async / await
6. Веб компоненти
 • Custom Elements
 • Shadow DOM
 • Шаблони ‘template’
7. Single Page Application
 • Загальні відомості, історія появи
 • Переваги та недоліки
8. Typescript
 • Введення в типи
 • Компіляція
 • Спадкування
 • Інтерфейси
9. Як скласти резюме і пройти співбесіду
 • Структура резюме
 • FAQ
 • Як вести себе на співбесіді
 • Основні помилки на співбесіді
 • Урок англійської мови №1
 • Урок англійської мови №2
 • Урок пошуку роботи

Після курсу JavaScript Professional у тебе буде:

Відгуки студентів

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Yevhen Didkovsky

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Закінчив декілька курсів ІТЕА протягом останньох 2-х років. Деякі курси були більш поверхневі, декілька закінчив послідовних по конкретнішому профілю. Матеріали оптимально структуровані і викладачі допомагають практично з будь якими запитаннями. Якщо питання більш комплексне, підкажуть де копати далі 🙂

Також була дуже корисною підтримка після закінчення курсів. Напрямків я закінчив декілька і по кожному регулярно отримував можливі вакансії. Деякі орієнтовані на більш початковий рівень, були також ті які можна розглянути вже з досвідом для наступного кроку в кар’єрі. Дякую команді ІТЕА за навчання і супровід 😉

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Front End Developer

Андрій Даценко

3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.

Full Stack-розробник, Front end Team Lead

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...