Онлайн-навчання

Курс JavaScript Professional

Навчання JavaScript Professional онлайн з ITEA – логічний крок до високого рівня майстерности. На курсі ти навчишся оптимізувати роботу над проектами і оволодієш просунутими інструментами розробника

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

8 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

6950 UAH

5900 UAH

Доступна оплата частинами

Навчання JavaScript Professional
для профі проходить так:

Програма курсу

Вебінар

Поглиблений курс JavaScript Professional онлайн підключаєшся до конференції в Zoom, чуєш і бачиш викладача і своїх одногрупників. Замість, сухих записів занять, ти отримуєш інтерактивні уроки, де у будь-який момент можна ставити запитання вголос і отримати індивідуальну консультаціб по виконанню задачі.

Домашні завдання

У кінці кожного заняття викладач, який проводить онлайн курси JavaScript Professional, задає домашнє завдання по вже пройденій темі. Це дозволяє повторити матеріал для кращого запам’ятовування і вчить застосовувати отриманні знання на практиці.

Робота з ментором

Якщо тобі буде щось незрозуміло, ти завжди можеш написати ментору. Виконання домашнього завдання, організаційні моменти, питання по програмі – ментор проконсультує тебе в навчальний чи позаурочний час, щоб зробити твоє навчання максимально комфортним.

Курсовий проект

Під час цього курсу ти будеш вчитись застосовувати просунуті інструменти у своїй роботі, щоб в кінці курсу підготувати і захистити особистий проект, показуючи отриманні знання.

Стати Senior JavaScript-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуальний план розвитку студентів

Допомога в складанні резюме та формуванні портфоліо

Консультації ментора щодо матеріалу курсу

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Чому варто обирати онлайн курси JavaScript Professional для профі від ITEA

Ефективний формат онлайн-занять

Підключайся до стриму заняття з будь-якої зручної локації і з будь-якого пристрою, щоб пройти навчання JavaScript Professional для профі онлайн. Ти бачиш і чуєш свого викладача і свої одногрупників, можеш у будь-який момент поставити запитання. Після кожного заняття ти отримаєш запис, який зможеш переглянути у будь-який момент, навіть коли закінчиш поглиблене навчання JavaScript Professional.

Актуальні програми навчання

Ми змінюємо програми разом із змінами у світі ІТ. Таким чином, обираючи курс JavaScript Professional для профі, ти будеш вивчати тільки актуальну інформацію і отримаєш навички, необхідні для посади Senior JS Developer

Стажування і працевлаштування

ІТЕА допомагає своїм студентам з подальшим кар’єрним ростом. Ми розробили не тільки поглиблений курс JavaScript Professional онлайн, але й ресурс для Junior-спеціалістів — платформу JunGo, де зібрані вакансії перевірених роботодавців для офісної і віддаленої роботи і релокейту.

Всебічний розвиток

Для успішної IT-кар’єри тобі знадобиться не тільки технічні, але і комунікативні навички. Ми допоможемо тобі прокачати soft skills, щоб легко проходити співбесіди, ефективно працювати у команді і напрацьовувати потрібні особистісні якості для кар’єрного росту.

У краще майбутнє?
З ITEA!

Курс JavaScript Professional - твій перший крок на шляху до перспективної кар'єри. Поміняй своє життя на краще разом з нами!

* Джерело даних: dou.uaЗаписатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$670+

Middle

2-3 роки досвіду
$1800+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій план навчання «від» і «до»

1. Шаблони проектування
 • Singleton
 • Facade
 • Mediator
 • Decorator
 • Prototype
 • Command
 • Factory
 • Observer
 • Mixin
 • MVC / MVP / MVVM
 • AMD / CommonJS
2. Антипаттерни
3. Webpack
 • Загальні відомості, принципи роботи
 • Налаштування конфігураційного файлу
4. Робота з системою контролю версій
5. ES6 / ES7
 • Змінні ‘let’ / ‘const’
 • Деструктуризація
 • Тип даних Symbol
 • Функції, рядки, об’єкти
 • Set / Map
 • Promise
 • Async / await
6. Веб компоненти
 • Custom Elements
 • Shadow DOM
 • Шаблони ‘template’
7. Single Page Application
 • Загальні відомості, історія появи
 • Переваги та недоліки
8. Typescript
 • Введення в типи
 • Компіляція
 • Спадкування
 • Інтерфейси

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Front End Developer

Андрій Даценко

3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.

Full Stack-розробник, Front end Team Lead

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.