Онлайн-навчання

Курс Android Advanced – копия

Стати Android-розробником? З ITEA!
Навчання Android advanced онлайн допоможе тобі оволодіти всіма тонкощами професійної розробки проєктів для Android і створювати надійні та швидкі клієнт-серверні додатки.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять / 2 місяця

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

12400 UAH

10550 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Навчання Android Dev Advanced
для профі в ITEA — це:

Програма курсу

Інтерактивні вебінари

Залежно від графіка, ти будеш долучатися до трансляції 2-3 рази на тиждень і проходити навчання програмування для ОС Android. Повний поглиблений курс Android Dev Advanced онлайн містить 16 занять. Навчання проводиться в Zoom, тому тобі потрібно стабільне інтернет-з’єднання й мікрофон. Ти зможеш переглянути запис будь-якого заняття в особистому кабінеті. Записи будуть доступні навіть після завершення навчання.

Домашні завдання

Окрім виконання завдань онлайн, вивчення Android dev advanced підкріплюється додатковою практикою — завданнями додому. Їх виконання є обов’язковим для успішного проходження курсу та кращого засвоєння матеріалу.

Підтримка ментора

У будь-який момент ти можеш написати менторові свого курсу й попросити пораду. Наприклад, якщо ти заходиш у глухий кут при виконанні домашнього завдання, ментор підкаже, як вийти з цієї ситуації. Він робить усе можливе, аби твоє навчання на онлайн-курсах Android dev advanced було легким і зручним.

Курсовий проєкт

Щоб продемонструвати навички, яких тебе навчили онлайн курси Android dev Advanced, ти готуєш і захищаєш власний курсовий проєкт — Android-додаток.У такий спосіб під кінець курсу ти будеш мати достатні знання й навички, аби претендувати на позицію Junior Android-розробника.

Стати Android-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуальний план розвитку

Допомога в складанні резюме й проходженні співбесіди

Інтерактивні уроки — записи залишаються з тобою навіть після завершення курсу

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Про працевлаштування

Після завершення курсу ти зможеш:

Чому варто обрати онлайн курси
Android Dev Advanced для профі від ITEA

Зручний формат, який не поступається офлайн-урокам

Усе, що тобі потрібно для проходження навчання Android Dev Advanced для профі онлайн, — це інтернет, комп’ютер і зручна локація. Більше жодних причин стрімголов летіти  в офіс школи — ти доєднуєшся до уроку просто з дому або кафе. При цьому ми зберегли перевагу офлайн-занять: обравши поглиблений курс Android Dev Advanced онлайн, ти зможеш ставити запитання викладачеві вголос — як ніби ви в одній аудиторії.

Релевантні програми навчання

Щоб розвиватися в напрямку Android-розробника, тобі потрібні глибокі знання програмування й розуміння актуальних тенденцій. Ми постійно оновлюємо програми навчання, щоб наш курс Android Dev Advanced для профі охоплював тільки свіжу інформацію та відповідав трендам IT-ринку.

Стажування та працевлаштування

Ми розуміємо, як важко знайти роботу фахівця рівня Junior, тому готові допомогти тобі з пошуком. Наші випускники, які пройшли поглиблене навчання Android Dev Advanced, реєструються на партнерському ресурсі JunGo, де зібрані пропозиції від перевірених роботодавців-партнерів. За  допомогою цього порталу ти зможеш знайти кращі варіанти стажування та працевлаштування: на повний день або з частковою зайнятістю, у компанії або віддалено.

Комплексний розвиток

Хороший розробник повинен володіти не тільки солідним багажем знань, а й певними особистісними якостями. Ти зможеш розвинути необхідні soft skills, щоб успішно проходити співбесіду, ефективно працювати в команді й піднійматися кар’єрними сходами.

Перспективна професія
Android-розробника? З ITEA!

Курси Android-розробки допоможуть тобі посісти зручне місце в IT. Почни створювати власні проєкти для однієї з найперспективніших платформ у світі!* Джерело даних: dou.ua 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$500+

Middle

2-3 роки досвіду
$1500+

Senior

від 4 років досвіду
$3500+
Записатися на курс

Android dev advanced: вивчення крок за кроком

1. CardView
2. AppBarLayout
  • Custom ToolBar
3. Работа с системой контроля версий
4. Custom Navigation Drawer
5. Бібліотека ButterKnife (її підключення й застосування)
6. Бібліотека Dagger2
  • Розбір анотацій @Provide, @Ingect, @Singleton
  • Injection у конструктор
  • Injection у метод
  • Injection у поле
  • Робота з Модулями й Саб-модулями
7. Архітектура додатку. Чому MVP кращий?
8. Retrofit2 і з чим його їдять
9. RxAndroid. Базові знання
10. RxAndroid в поєднанні з Retrofit2

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...