Онлайн-навчання

Курс Графічний дизайн – копия

Стати графічним дизайнером? З ITEA!
Навчання графічного дизайну онлайн з IT Education Academy допоможе тобі правильно використовувати свій творчий потенціал і генерувати нестандартні дизайнерські рішення.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

10 занять / 1 місяць

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

5600 UAH

4750 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Навчання графічного дизайну в ITEA відбувається так:

Програма курсу

Вебінар

Курс графічного дизайну — онлайн-практика в компактних групах. Усі наші заняття — це прямі трансляції, де ти навчаєшся з викладачем і своїми одногрупниками. Якщо ти не розумієш якусь частину матеріалу, то в будь-який момент можеш запитати викладача вголос, не відволікаючись на набирання повідомлення в чаті.

Домашні завдання

Оскільки наша мета — допомогти тобі досконало опанувати графічний дизайн, курси містять додаткову практику — домашні завдання. Адже ти зможеш створювати найкращі проєкти, тільки якщо постійно застосовуватимеш свої навички на практиці.

Робота з ментором

У будь-якій незрозумілій ситуації — просто пиши менторові. Він проконсультує тебе з будь-яких питань у будь-який час і зробить твоє навчання максимально комфортним.

Курсовий проєкт

Онлайн-курси графічного дизайну логічно завершуються презентацією власного проєкту. Упродовж усього курсу ти практикуватимешся з переходами, шрифтами, іконками, анімацією, щоби в підсумку в тебе виходив красивий лендинг, бренд-бук та інші дизайнерські продукти. А наприкінці курсу ти підготуєш власний проєкт для портфоліо.

Стати графічним дизайнером?
З ITEA!

Про працевлаштування

Повний індивідуальний план розвитку кожного студента

Допомога у створенні резюме та формуванні портфоліо

Інтерактивні заняття та консультації ментора щодо матеріалів курсу

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Про працевлаштування

На курсі Графічний дизайн Basics ти навчишся:

Чому варто вибрати курси
з графічного дизайну від ITEA

Зв'язок з викладачем напряму

Долучайся до стріму заняття з будь-якої зручної локації та з будь-якого пристрою. Навчання графічного дизайну онлайн — найкомфортніший та найбезпечніший варіант ознайомитися з новим напрямком. На уроках ти отримаєш вдосталь практики та навчишся грамотно й коректно візуалізувати ідеї відповідно до законів композиційної побудови. Усі заняття записуються, тож ти зможеш переглянути урок у разі своєї відсутності.

Актуальні програми навчання

Курси графічного дизайну постійно змінюються, адже ми адаптуємо програми курсів, щоб у тебе була можливість вивчати тільки актуальну інформацію та отримувати необхідні навички, які зацікавлять роботодавця. Тож якщо ти хочеш досконало вивчити графічний дизайн — курси від ІТЕА будуть кращим вибором.

Стажування та працевлаштування

Наші фахівці розробили ресурс JunGo, на якому зібрані найкращі вакансії для Junior-фахівців у різних IT-компаніях. Після завершення курсу ми автоматично зареєструємо тебе на сайті. На порталі ти зможеш обирати з роботодавців, які проявили інтерес до твого резюме, або самостійно знайти свою ідеальну вакансію за допомогою фільтрів. Тож у тебе буде гарний стимул завершити курс графічного дизайну з високими балами.

Усебічний розвиток

Онлайн-курси графічного дизайну — це не тільки теорія та практика за напрямком. Для успішної кар’єри дизайнера важливі не тільки навички створення крутих макетів, а й навички комунікації. З нами ти прокачаєш свої soft skills, щоби легко проходити співбесіди, ефективно працювати в команді та розвивати необхідні особистісні риси.

Престижна та високооплачувана робота? Разом з ITEA!

Курси графічного дизайну — твій перший крок на шляху до перспективної кар'єри. Покращуй своє життя разом з нами!* Джерела даних: dou.ua і ain.ua 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$450+

Middle

2-3 роки досвіду
$500+

Senior

від 4 років досвіду
$820+
Записатися на курс

Курси графічного дизайну: навчальний план

1. Історія й тренди графічного дизайну

● Історія розвитку графічного дизайну
● Популярні стилі
● Хто задає тренди?
● Ресурси для пошуку натхнення

2. Скетчінг

● Техніки та інструменти
● Швидка замальовка ідей

3. Золотий перетин

● Золотий перетин
● Числа Фібоначчі
● Правило третин
● Пошуки й добір ідеальних пропорцій

4. Композиція

● Закон близькості об’єктів
● Ритм, статика й динаміка
● Правильне розставлення акцентів
● Візуальна ієрархія
● Форма й контрформа
● Перспектива та простір

5. Технічний дизайн

● Світло
● Побудова тіней

6. Основи типографіки

● Класифікація шрифтів і сфера їхнього застосування
● Параметри шрифтів
● Заголовки, підзаголовки, абзаци, текст
● Шрифтові пари

7. Розробка знакі

● Спрощення об’єктів
● Доведення об’єкта до знаку
● Збереження впізнаваності

8. Стилізація

● Стилізація об’єктів
● Добір стилю відповідно до завдання

9. Кольори

● Робота з колом кольорів
● Психофізіологія кольору в дизайні
● Інструменти добору колірних схем

10. Основні правила оформлення робіт

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Art Director / Graphic Designer

Alex Ekvel

Досвід роботи 6+ років. Працював у компаніях: Upwork, Kyiv Smart City, Digital Chain, mr.Fish, Pari Match, Oddee Agency. Створював креативи для брендів: Tesla, The North Face, Dr.Martens, UFC, United States Army, Glo, Velo, Rocket, Pari Match, Juventus, Chelsea, Poker Match, Atlas Weekend, Hipp, Prestigio, Meest та інші.

UI / UX Designer

Ганна Бронфайн

Більше 10 років досвіду в сфері дизайну інтерфейсів. Має досвід проектування і дизайну Landing Page, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, освітніх ресурсів. Брала участь в розробці більше 100 проєктів. Від елементарних сайтів до створення і реалізації масштабних проектів для мільйонних аудиторій.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
У чому різниця між графічним і веб-дизайнером?
Графічні дизайнери, як правило, створюють дизайн-макети друкованої продукції, створюють ілюстрації або оформляють презентаційні матеріали.

Веб-дизайнери, як правило, створюють дизайн-макети сайтів і робочі сайти на Tilda, згідно вимог, які надає замовник (умовним замовником може бути людина, компанія, ваш керівник).
Куди можна кар’єрно рости у веб-дизайні?
Якщо у веб-дизайні вас більше зацікавить робота з інтерфейсами, то можна розвиватися в напрямку UX / UI дизайну з перспективою росту зарплати в 2-3 рази.
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...