Онлайн-навчання

Курс iOS Advanced

Стати iOS-розробником? З ITEA!
Навчання iOS advanced онлайн допоможе тобі набути практичних навичок у розширенні функціональності додатків. Ти розглянеш технології для динамічного програмування, створиш власний додаток на iOS і розмістиш його в iTunes.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять / 2 місяця

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

11600 UAH

9850 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Навчання iOS dev advanced
для профі в ITEA — це:

Програма курсу

Живі вебінари

Поглиблений курс iOS dev advanced онлайн передбачає пряму трансляцію занять 2-3 рази на тиждень. Усього в тебе буде 12 занять, після яких ти захистиш курсовий проєкт. Якщо раптомне вийде бути присутнім на уроці, ти завжди зможеш переглянути його запис. А всі повтори занять будуть доступні в особистому кабінеті навіть після завершення курсу.

Домашні завдання

Навчання iOS dev advanced не може проходити без домашніх завдань. Це буде твоєю додатковою практикою для кращого засвоєння пройденого матеріалу, який містить онлайн курси iOS dev advanced. Завдання будуть об’ємнішими, ніж на базовому курсі, але тобі потрібно виконувати більше, щоб отримати позицію Senior-розробника.

Робота з ментором

Нова тема виявилась дуже складною й незрозумілою? Виникли труднощі з домашнім завданням? Немає ідей для фінального проєкту? Напиши менторові, і він допоможе. Наші спеціалісти зроблять усе, щоби твоє навчання на онлайн-курсах iOS dev advanced було комфортним.

Курсовий проєкт

Після курсу ти зможеш використовувати базові і спеціалізовані технології платформи, самостійно створювати додатки для iPhone чи iPad, а також читати, розуміти та змінювати чужий код. Аби продемонструвати свої знання, тобі потрібно підготувати власний курсовий проєкт.

Стати iOS-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Повний план розвитку, розроблений індивідуально для кожного студента

Допомога кар'єрного центру в складанні резюме та формуванні портфоліо

Проводимо інтерактивні уроки й консультації

Допомагаємо з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Про працевлаштування

На курсі iOS Advanced ти навчишся:

Чому варто обирати онлайн курси
iOS dev advanced для профі від ITEA

Ефективний формат навчання

Просто доєднайся до стріму навчання iOS dev advanced для профі онлайн з будь-якої зручної локації, використовуючи комп’ютер чи телефон. Якщо ти не розумієш якусь частину матеріалу, який представляє  поглиблений курс iOS dev advanced онлайн, просто постав запитання викладачеві вголос, не витрачаючи час на набирання повідомлення.

Актуальні програми навчання

Для кращого розуміння програмування й розробки ти зосереджуєшся на актуальних темах, пов’язаних з платформою iOS. На заняттях викладач розкаже про обробку зображень, основні принципи передачі даних, механізм отримання й обробки геоданих CoreLocation та багато іншого потрібного в iOS-розробці.

Стажування та працевлаштування

Закінчивши комплексний курс iOS dev advanced для профі, ти зможеш одразу ж почати свою кар’єру на позиції iOS-розробника. Спеціалісти Кар’єрного центру ІТЕА розробили ресурс JunGo, де зібрані найкращі вакансії для Junior-спеціалістів, які пройшли поглиблене навчання iOS dev advanced. Після того, як ми розмістимо твоє резюме на нашому порталі, ти зможеш вибрати між пропозиціями від роботодавців чи самостійно знайти ідеальну вакансію з допомогою фільтрів.

Різносторонній розвиток

Для успішної кар’єри розробника тобі потрібно навчитись спілкуватися з командою. Ми допоможемо тобі прокачати soft skills і навчимо легко проходити співбесіди, ефективно працювати в команді й напрацьовувати особистісні якості, необхідні для позиції Senior.

Стань затребуваним
iOS-розробником з ITEA!

Курси iOS-розробки — твій перший крок на шляху до престижної й цікавої кар'єри. Почни свій шлях розробника на мові Swift разом з нами!

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$800+

Middle

2-3 роки досвіду
$2600+

Senior

від 4 років досвіду
$3200+
Записатися на курс

Твій план навчання на курсі iOS Advanced

1. Побудова User-friendly застосунків
 • Page-Based Application, Tabbed Application, Master-Detail Application, в яких випадках їх зручно використовувати
 • Навігація по додатку
 • Best practices
2. Application States. Multithreading and Concurrency
3. Збереження даних в iOS. Робота з Core Data і CloudKit
4. Networking
5. Xcode Tips and Tricks
 • Робота Profile та аналітика перфомансу програми
 • iOS Debugging
 • Пошук і виправлення з constraint варнінгами
 • Targets
 • Підключення SwiftLint до проекту
6. Package Dependencies в iOS проектах. Робота з системою контролю версій
 • Swift Package Manager
 • CocoaPods
 • Git
7. Патерни проектування. Clean Code
8. Робота з Gesture Recognizers
9. Інтеграція системних сервісів
 • PhotoKit – завантаження фото/відео
 • CallKit – телефонія та робота зі списком контактів
 • MessageUI
10. GPS & Maps
 • CoreLocation
 • MapKit
 • Google Maps

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

iOS Developer

Кирило Трембовецький

iOS Developer в компанії Maxpay. Досвід роботи розробником - більше 4 років. Займається веб-розробкою і розробкою мобільних додатків. Досвід роботи: 3 роки в компанії GBKSoft, 1 рік в компанії Synergetica.

iOS Developer

Кирило Мельниченко

iOS Developer у компанії Ciklum. Досвід більше 4 років у мобільній розробці. Стек технологій, з якими працює Кирило: iOS SDK, Swift, C#, Objective-C, Xamarin, UIKit, Figma, MapKit, Foundation, CoreData, Alamofire, Moya, Multithreading (GCD, Operation).

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...