Онлайн-навчання

Курс UI Design – копия

Шукаєш навчання UI Design онлайн? З ITEA це легко!
Ти дізнаєшся про секрети візуального дизайну, почнеш розуміти психофізіологію графічних інтерфейсів, вивчиш основні форми й елементи інтерфейсу, а також відкриєш для себе кращі тренди вебдизайну.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять / 2 місяця

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

10200 UAH

8650 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Стати UI дизайнером? З ITEA!

Стати UI дизайнером? З ITEA!

На курсі UI Design ти навчишся створювати кнопки, меню, ефектні переходи, опрацьовувати типографіку, створювати естетику сайту або програми, а також залучати користувача до взаємодії із сайтом. Усе це — за 16 занять!

Як проходить навчання UI Design з нуля:

Програма курсу

Вебінар

Інтерактивні уроки в ITEA — це не запис, а пряма трансляція. Просто вибери комфортне місце й підготуй будь-який гаджет для початку навчання дизайнерського ремесла. Онлайн курси UI Design передбачають легку взаємодію як з одногрупниками, так і з викладачем. Не переживай, якщо пропустиш онлайн-заняття — відеозапис зберігається в особистому кабінеті.

Домашні завдання

Домашні завдання надсилаються кожному студентові після проходження тематичного блоку. Вони допомагають отримати багато практичного досвіду й сильніше зануритись у матеріал зі створення якісного оформлення. Викладач перевіряє домашнє завдання та надає розгорнуті коментарі.

Робота з ментором

Ментор допомагає розібрати основи, складні теми, дає рекомендації щодо виконання домашнього завдання. Він буде супроводжувати тебе як протягом занять, так і після них. Не соромся попросити допомогу — спеціалісти ITEA завжди відгукнуться й дадуть пораду тим, хто проходить базовий курс UI Design онлайн.

Курсовий проєкт

У кінці навчання тобі потрібно буде виконати дипломну роботу. У ній ти продемонструєш отриманні знання, що дуже важливо для майбутнього роботодавця. До того ж дипломна робота стане повноцінною частиною твого портфоліо.

Стати UI-дизайнером?
З ITEA!

Про працевлаштування

Персональний план для кожного студента

Допомога у створенні професійних резюме й портфоліо

Регулярні консультації з ментором

Допомога з працевлаштуванням після завершення освітнього комплексу

Про працевлаштування

На курсі UI Design ти навчишся:

Онлайн курси UI Design з нуля в ITEA по кроках:

Актуальний матеріал

Ми проводимо навчання UI Design з нуля онлайн на основі сучасних трендів в IT-розробці, щоб надавати студентам найбільш свіжу інформацію. Навчальний план складається тільки з актуального матеріалу, який ти зможеш застосовувати у втіленні реальних проєктів.

Максимум практики

Команда ITEA готує своїх студентів для моментального занурення в програмування. На уроках викладачі академії не зосереджуються на сухій теорії, а підкріплюють знання практикою і домашніми завданнями. За допомогою такої навчальної програми ти отримаєш максимум практичного досвіду, обираючи курс UI Design з нуля, яким потрібен володіти кожен дизайнер і розробник.

Розвиток в різних напрямках

В академії ти зможеш прокачати не тільки технічні й комунікаційні навички, обираючи початковий курс UI Design онлайн. Ми допоможемо підготуватись до майбутніх співбесід з роботодавцями й ефективної роботи в команді з іншими спеціалістами IT-індустрії, а також покращимо твої особисті якості.

Допомога в працевлаштуванні

Після того, як базове навчання UI Design буде закінчено, кар’єрний центр допоможе тобі знайти роботу мрії через сервіс JunGo, де зібрані пропозиції від перевірених роботодавців. На цьому порталі ти знайдеш свої перші проєкти в IT, нове місце роботи чи стажування.

Високооплачувана робота?
Разом з ITEA!

Наші курси для design-розробника складаються з 16 інтенсивних занять, упродовж яких ти дізнаєшся секрети роботи візуального оформлення, що продає. У нас ти отримаєш відмінну можливість потрапити в IT-сферу без навчання програмування та обіймеш престижну посаду зі стабільним високим заробітком.

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$300+

Middle

2-3 роки досвіду
$700+

Senior

від 4 років досвіду
$1400+
Записатися на курс

Твій план навчання «від» і «до»

1. Вступ до курсу UI
 • Знайомство. Поняття дизайну, інтерфейсу, UI, UX
 • Етапи розробки проєкту
 • Роль UI в проєкті
2. Інструменти дизайнера
 • Огляд інструментів
 • Методи пришвидшення роботи у Figma
 • Плагіни й ресурси. Figma Community
 • Порядок і структурування документу
3. Ідеї й натхнення
 • Мудборд
 • Ресурси для натхнення, розвиток “добре навченого ока”, тренди
 • Методи генерування ідей
4. Типографіка
 • Де шукати шрифти?
 • Як їх поєднувати?
 • Часті помилки
5. Композиція й колір
 • Візуальна ієрархія, теорія близькості та інші прийоми
 • Як добирати кольори, інструменти, ресурси?
6. Іконки, фотографії й ілюстрації
 • Іконки в інтерфейсах, стиль і формати
 • Фотографії й ілюстрації — технічні вимоги, тренди, корисні ресурси
7. Структура лендингу, магазину, додатка
 • Особливості й відмінності
8. Гайдлайни Android, iOS
 • Як їх застосовувати?
9. Модульні сітки
 • Навіщо потрібні сітки?
 • Анатомія й види
10. Дизайн-системи та UI-кіти
 • Особливості застосування й відмінності
 • Компоненти, Auto Layout
 • Плагіни та лайфхаки

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

UI / UX / Visual Designer

Антоніна Мороз

Досвід работи: 7 років - як UI/UX/Visual Designer у високонавантаженому американському e-commerce проєкті; більше ніж 1.5 роки - на посаді Lead DTP Designer у компанії "Alpha-Group Ukraine", 3 роки - як Designer у компанії "СopyCenter".

UI / UX Designer

Ганна Бронфайн

Більше 10 років досвіду в сфері дизайну інтерфейсів. Має досвід проектування і дизайну Landing Page, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, освітніх ресурсів. Брала участь в розробці більше 100 проєктів. Від елементарних сайтів до створення і реалізації масштабних проектів для мільйонних аудиторій.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...