Онлайн-навчання

Курс Motion Design

Навчання Motion Design онлайн з ITEA перебачає розгляд реальних проектів клієнта по готовому технічному завданню. У фіналі курсу у тебе буде свій власний проморолик, який можна використовувати для портфоліо

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

16 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

10800 UAH

9200 UAH

Доступна оплата частинами

Навчання моушн-дизайну
з нуля в ITEA проходить так:

Програма курсу

Вебінар

Моушн-дизайн — курси онлайн-формату. Ти підключаєшся до прямої трансляції в Zoom 2-3 рази в тиждень, в залежності від твого графіку. Заняття проходять у вечірній час: з 19:00 до 22:00. Тобі не прийдеться їхати в академію після роботи чи університету — підключайся з будь-якої зручної локації, де є стабільний інтернет. Повний базовий курс моушн-дизайну онлайн курс включає в себе 16 занять і захист власного проекту. Ссилка на записи усіх занять в тебе залишається навіть після того, як онлайн курси моушн-дизайну будуть завершені.

Домашні завдання

Окрім практики на уроках, курси моушн-дизайну включають додаткові завдання додому. Так ти зможеш ще раз повторити пройдений матеріал, уточнити деякі моменти і отримати ще більше практики.

Робота з ментором

Ти завжди можеш звернутись до ментора по будь-яким питанням курсу — він практично завжди онлайн і готовий допомогти тобі у будь-який час. Виникли організаційні питання чи немає ідей для проекту? Ментор допоможе.

Курсовий проект

На курсі ти навчишся створювати эксплейнери, кліпи, персонажну анімацію, а також ефекти для кіно и реклами. В фіналі курсу ти продемонструєш отримані знання, створивши власний проморолик, який стане частиною твого портфоліо.

Стати моушн-дизайнером?
З ITEA!

Про працевлаштування

Твій індивідуальний план розвитку

Хороші резюме і портфоліо, завдяки твоїй роботі й консультацій кар'єрного центру

Інтерактивні уроки і допомога ментора

Вирішення питань із працевлаштування після завершення комплексних програм

Чому варто обрати онлайн курси
моушн-дизайну з нуля від ITEA

Зручний формат навчання

Проходь курс, сидячи вдома чи в кафе, — без потреби витрачати час на дорогу до академії. Конференції в Zoom зроблять твоє навчання моушн-дизайну з нуля онлайн максимально комфортним і ефективним. Якщо виникатиме питання по матеріалу уроку, ти зможеш тут же ставити його викладачу вголос, не відволікаючись на набір повідомлення у чаті.

Свіжі програми навчання

Так як IT-сфера — динамічна і постійно розвивається, ми працюємо над оновленням наших програм. Онлайн-навчання моушн-дизайну — це  актуальна інформація, підкріплена досвідом викладача. Ти не будеш розпорошуватись на вивчення програмування і розробки, а зосередишся на 1 проекті, над яким і будеш працювати усі 16 занять, вивчаючи курс моушн-дизайну з нуля.

Стажування і працевлаштування

Спеціалісти ITEA розробили ресурс JunGo, де зібрані пропозиції роботи від перевірених партнерів. Ми реєструємо наших випускників, які пройшли початковий курс моушн-дизайну онлайн, на цьому ресурсі і допомагаємо знайти найкращі варіанти стажування  і працевлаштування в будь-якому форматі: на повний день чи з частковою зайнятістю в компанії чи віддалено.

Усебічний розвиток

В сфері IT однаково важливі soft skills і hard skills. Базове навчання моушн-дизайну дозволить дізнатися, що потрібно для проходження співбесід, як працювати у команді і де брати натхнення і необхідні якості, щоб стати затребуваним моушн-дизайнером.

Крута і високооплачувана робота?
Разом з ITEA!

Курси Моушн-дизайну онлайн - твій кар'єрний старт в модному і затребуваному напрямку. Отримай свою роботу мрії!

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$700+

Middle

2-3 роки досвіду
$1300+

Senior

від 4 років досвіду
$2300+
Записатися на курс

Моушн-дизайн: навчання «від» і «до»

1. Підготовка софту і всього необхідного для проходження курсу
 • Розробка стилістики
 • Визначення основного стилю ролика і першого кадру на основі прикладу клієнта
 • Вивчення основ софту
 • Теорія і практика Element 3D
2. Початкова анімація
 • Принципи початкової анімації. Теорія та практика
 • Уповільнення, прискорення. Використання кривих графіків
3. Динаміка анімації та переходи
 • Підбір швидкості та динаміки для майбутнього ролика
4. Фізика об'єктів і візуалізація 2D/3D
 • Де застосовувати 12 принципів анімації
 • Часто використовувані принципи
5. Покадрова анімація
 • Доповнення сцени візуальними елементами
6. Shape-анімація, Stop Motion
 • Підкреслення основних елементів анімації
7. Фінал
 • Корекція кольору
 • Зведення звуків
 • Підготовка до рендеру

Викладач курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Данило Ушаков

Art Director, Motion Designer

10+ років досвіду. Досконало володіє наступними графічними редакторами: Spine 2d, After Effects, Illustrator, Photoshop, and Autodesk 3ds Max. Спеціаліст у сфері веб-дизайну. Займався розробкою іконок, інтерфейсу, відео та банерів для WorldAPP, Arcadiun, Saatchi & Saatchi, EvoPlay.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.