Онлайн-навчання

Курс Python / Django

Стати Python Django Developer? З ITEA!
Навчання Django онлайн підійде тим, хто хоче створювати шедеври у світі веб-програмування. Наша ефективна методика допоможе тобі опанувати Django швидко та з легкістю.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

13 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

10500 UAH

8900 UAH

Доступна оплата частинами

Як відбувається навчання Django для профі:

Програма курсу

Вебінар

Курси Django відбувають в форматі онлайн - без незручностей та ризиків. Для навчання ми використовуємо Zoom. Ти обираєш поглиблений курс Django онлайн, підключаєшся до стріму і береш участь в інтерактивних заняттях разом з іншими онлайн-студентами і викладачем. Ставити запитання і підтримувати активний нетворкінг не тільки можна, а й треба!

Домашні завдання

Якщо щось і може обійтися без домашнього завдання, то точно не онлайн курси Django. Фреймворк досить складний в освоєнні, але витрачені зусилля того варті.

Підтримка ментора

За групою закріплений ментор – розробник-практик, який заміняє викладача після уроків. Його завдання - допомагати студентам з домашнім завданням. З огляду на те, що ментор міг уже раніше вивчати Django на наших онлайн-курсах, ця допомога виявиться неоціненною.

Курсовий проект

За групою закріплений ментор – розробник-практик, який заміняє викладача після уроків. Його завдання - допомагати студентам з домашнім завданням. З огляду на те, що ментор міг уже раніше вивчати Django на наших онлайн-курсах, ця допомога виявиться неоціненною.

Стати Django developer?
З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуально розроблений план розвитку

Допомога зі створенням резюме та портфоліо

Онлайн-уроки, актуальна інформація, практика й розвиток soft skills

Подальше супроводження та допомога з працевлаштуванням

Чому варто обрати онлайн курси
Django для профі в ITEA

Курси, що не відволікають від суті

Все, що потрібно, вже придумали і винайшли давно. Ми не стали вигадувати велосипед і розробляти складні та об’ємні програми чи особисті кабінети з красивими, але непотрібними функціями. Навчання Django для профі онлайн – це Zoom, ноутбук та інтернет. Чи ж цього не досить?

Актуальні навчальні програми

Курси Django онлайн – це набір сучасних методик, які використовують в реальних компаніях, а предмет самого курсу – фреймворк на останніх оновлення. Саме актуальні знання і навички, які надає курс Django для профі, стануть твоєю перевагою при працевлаштуванні.

Стажування та працевлаштування

Онлайн-навчання Django позаду, і що далі? Коли ти завершиш поглиблений курс Django онлайн, ми допоможемо знайти роботу. Крім консультацій, ми допоможемо тим, хто завершив поглиблене навчання Django, створити повний профіль на платформі JunGo – порталі, де зібрані пропозиції від перевірених роботодавців. Там Junior-фахівці Django зможуть знайти першу роботу, не конкуруючи з більш досвідченими колегами.

Комплексна підготовка до IT

Онлайн курси Django допоможуть знайти необхідні soft skills, які відіграють ключову роль під час ухвалення рішення про працевлаштування. Талановитих і розумних джунів досить багато, а ось стати частиною компанії і колективу зможуть вже не всі.

Нові перемоги?
Разом з ITEA!

Django-навчання — новий виток твого професійного розвитку. Прокачай свій рівень Python разом з ITEA!

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$700+

Middle

2-3 роки досвіду
$2000+

Senior

від 4-х років досвіду
$3800+
Записатися на курс

Онлайн-курси Django: поетапний план

1. Вступ до Django
 • Запуск проекту
 • Файл settings.py
 • Основні принципи роботи
2. Бази даних. Моделі
 • Поняття моделі
 • Створення моделі
 • Зв’язки в базі даних
3. Система URL-адрес
 • Slug-адреси
 • Динамічні адреси
 • Статичні адреси
 • Namespace
4. Шаблонізатор
 • Система шаблонів
 • Фільтри
 • Теги
 • Створення своїх фільтрів, тегів
5. Практика
6. Форми, валідатори форм
 • Форма на основі моделей
 • HTML-форма
 • Django forms
7. Сlass-based views
8. Аутентифікація / авторизація / реєстрація користувачів
9. Надсилання повідомлень на пошту й Telegram
10. Практика

Викладачі курсу Python/Django:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Python Software Engineer

Олексій Свічкарь

Практикуючий розробник і досвідчений викладач. 5 років в IT, більше 3 років досвіду комерційної розробки на Python. Розробляє програми, використовуючи різні фреймворки, бібліотеки і бази даних. Має досвід проектування і розробки великих веб-додатків з нуля.

Python і С/С++ Developer

Олексій Шиян

Професійний комерційний досвід 3 роки. Брав участь в розробці соціального робота Triol. Займаюся розробкою програмного забезпечення з використанням штучного інтелекту. Керую проєктом TEASIER TRIOL.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.