Онлайн-навчання

Курс Python / Django

Стати Python Django Developer? З ITEA!
Навчання Django онлайн підійде тим, хто хоче створювати шедеври у світі веб-програмування. Наша ефективна методика допоможе тобі опанувати Django швидко та з легкістю.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

13 занять / 1.5 місяця

2 рази на тиждень
ВТ, ПТ з 19:00 до 22:00

ЦІНА

15000 UAH

9000 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Як відбувається навчання Django для профі:

Програма курсу

13 live-занять

Курси Django відбуваються у форматі онлайн — без незручностей та ризиків. Для навчання ми використовуємо Zoom. Ти обираєш поглиблений курс Django онлайн, доєднуєшся до стріму й береш участь в інтерактивних заняттях разом з іншими онлайн-студентами та викладачем. Ставити запитання й підтримувати активний нетворкінг не тільки можна, а й потрібно!

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Якщо щось і може обійтися без домашнього завдання, то точно не онлайн курси Django. Фреймворк є досить складним в опануванні, але витрачені зусилля того варті.

Індивідуальна робота з ментором

За групою закріплений ментор — розробник-практик, який замінює викладача після уроків. Його завдання — допомагати студентам з домашнім завданням. З огляду на те, що ментор міг уже раніше вивчати Django на наших онлайн-курсах, ця допомога виявиться неоціненною.

Курсовий проєкт для портфоліо

Курси закінчуються дипломним проєктом, де ти можеш продемонструвати всі знання, отримані в ході навчання. Крім того, курсова робота стане повноцінною частиною твого портфоліо.

Стати Django developer?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

На курсі Python / Django Advanced ти навчишся:

Чому варто обрати онлайн курси
Django для профі в ITEA

Курси, що не відволікають від суті

Усе, що потрібно, вже придумали й винайшли давно. Ми не стали винаходити велосипед і розробляти складні та об’ємні програми чи особисті кабінети з красивими, але непотрібними функціями. Навчання Django для профі онлайн — це Zoom, ноутбук та інтернет. Чи ж цього не досить?

Актуальні навчальні програми

Курси Django онлайн — це набір сучасних методик, які використовують у реальних компаніях, а предмет самого курсу — фреймворк на останніх оновлення. Саме актуальні знання й навички, які надає курс Django для профі, стануть твоєю перевагою при працевлаштуванні.

Стажування та працевлаштування

Онлайн-навчання Django позаду, і що далі? Коли ти завершиш поглиблений курс Django онлайн, ми допоможемо знайти роботу. Крім консультацій, ми допоможемо тим, хто завершив поглиблене навчання Django, створити повний профіль на платформі JunGo — порталі, де зібрані пропозиції від перевірених роботодавців. Там Junior-фахівці Django зможуть знайти першу роботу, не конкуруючи з більш досвідченими колегами.

Комплексна підготовка до IT

Онлайн курси Django допоможуть знайти необхідні soft skills, які відіграють ключову роль під час ухвалення рішення про працевлаштування. Талановитих і розумних джунів досить багато, а ось стати частиною компанії й колективу зможуть уже не всі.

Нові перемоги?
Разом з ITEA!

Django-навчання — новий виток твого професійного розвитку. Прокачай свій рівень Python разом з ITEA!

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$700+

Middle

2-3 роки досвіду
$2000+

Senior

від 4-х років досвіду
$3800+
Записатися на курс

Онлайн-курси Django: поетапний план

1. Вступ до Django
 • Запуск проекту
 • Файл settings.py
 • Основні принципи роботи
2. Бази даних. Моделі
 • Поняття моделі
 • Створення моделі
 • Зв’язки в базі даних
3. Система URL-адрес
 • Slug-адреси
 • Динамічні адреси
 • Статичні адреси
 • Namespace
4. Шаблонізатор
 • Система шаблонів
 • Фільтри
 • Теги
 • Створення своїх фільтрів, тегів
5. Практика
6. Форми, валідатори форм
 • Форма на основі моделей
 • HTML-форма
 • Django forms
7. Сlass-based views
8. Аутентифікація / авторизація / реєстрація користувачів
9. Надсилання повідомлень на пошту й Telegram
10. Практика

Після курсу Python / Django у тебе буде:

Відгуки студентів

Максим Левін

Відгук із сайту Dou.ua (2020 рік)

Рекомендую академию! Высокий уровень подготовки выпускников, которые могут занять лидирующие позиции на рынке труда Украины. Нескольких ребят удалось трудоустроить в продуктовую компанию.

Ігор Кубицький

Відгук із сайту Dou.ua (2017 рік)

Проходив декілька курсів в ITEA Львів. Хороша організація курсів та підбір викладачів. Добре пояснюють матеріал. В ITEA привітний колектив та дружня атмосфера. Рекомендую їхні навчальні курси!

Yevhen Didkovsky

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Закінчив декілька курсів ІТЕА протягом останньох 2-х років. Деякі курси були більш поверхневі, декілька закінчив послідовних по конкретнішому профілю. Матеріали оптимально структуровані і викладачі допомагають практично з будь якими запитаннями. Якщо питання більш комплексне, підкажуть де копати далі 🙂

Також була дуже корисною підтримка після закінчення курсів. Напрямків я закінчив декілька і по кожному регулярно отримував можливі вакансії. Деякі орієнтовані на більш початковий рівень, були також ті які можна розглянути вже з досвідом для наступного кроку в кар’єрі. Дякую команді ІТЕА за навчання і супровід 😉

Викладачі курсу Python / Django:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Python Software Engineer

Олексій Свічкарь

Практикуючий розробник і досвідчений викладач. 5 років в IT, більше 3 років досвіду комерційної розробки на Python. Розробляє програми, використовуючи різні фреймворки, бібліотеки і бази даних. Має досвід проектування і розробки великих веб-додатків з нуля.

Python і С/С++ Developer

Олексій Шиян

Професійний комерційний досвід 3 роки. Брав участь в розробці соціального робота Triol. Займаюся розробкою програмного забезпечення з використанням штучного інтелекту. Керую проєктом TEASIER TRIOL.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...