Онлайн-навчання

Курс QA Automation

Стати QA automation engineer? З ITEA!
Навчання QA Automation онлайн тобі автоматизувати процес тестування за допомогою мови Java. Ти навчишся працювати з перемінними, будувати алгоритми програми за допомогою умовних і циклічних конструкцій та отримаєш навички, не для тестувальника рівня Middle.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

15 занять

2-3 рази на тиждень

З 19:00 до 22:00

ЦІНА

11650 UAH

9900 UAH

Доступна оплата частинами

Як проходить навчання QA Automation для профі

Програма курсу

Вебінар

Повний курс — це15 занять, які ми проводимо 2-3 рази на тиждень. Обравши поглиблений курс QA Automation онлайн, ти отримаєш посилання на трансляцію в Zoom, підключаєшся і на 3 години занурюєшся у вивчення процесу автоматизації тестування. Ти бачиш і чуєш своїх одногрупників і викладача, ставиш запитання. Після кожного уроку ми будемо надсилати тобі його запис. Тому, навіть якщо ти пропустиш заняття, ти не будеш відставати від групи.

Домашні завдання

Практика — це добре, а багато практики — ще краще. Окрім різних задач на уроках, онлайн курси QA Automation передбачають виконанням домашніх завдань за пройденими темами. Їх виконання є обов`язковим, якщо ти хочеш засвоїти матеріал на високому рівні. Виконання домашнього завдання — це симуляція реальної роботи над проектом, де є тільки ти і твоя задача. Ти практикуєшся працювати самостійно, але завжди можеш попросити ментора курсу про допомогу.

Підтримка ментора

Ментор на зв`язку з тобою під час занять, після них. Він готовий відповісти на будь-які запитання, прояснити організаційні моменти і допомогти з виконанням домашніх завдань. Він зробить все, щоб твоє навчання QA Automation було комфортним і ефективним.

Курсовий проект

В кінці курсу ти будеш вміти самостійно налаштовувати процес автоматизації і структуру тестового фреймворку. Щоб продемонструвати свої знання, тобі потрібно буде захистити свій проект і показати, що дало тобі наше навчання. В подальшому ти зможеш додати фінальний проект в своє портфоліо.

Стати QA Automation Engineer? З ITEA!

Про працевлаштування

Персональний план розвитку, який розроблений індивідуально для тебе

Допомога у складанні ідеального резюме для роботодавця

Інтерактивні уроки, актуальна інформація, практика й розвиток soft skills

Подальший супровід і допомога з працевлаштуванням

Чому варто обирати онлайн курси
QA Automation для профі в ITEA

Все для комфортного навчання

Ми знаємо, як складно налаштувати себе на роботу ввечері. А якщо ще й потрібно кудись їхати, стояти в корках і витрачати свою енергію … Навчання QA Automation для профі онлайн включає в себе Zoom-конференції, які набагато зручніші в питаннях навчання. Завари собі чай або каву, підключися до трансляції заняття і з головою занурся в питання щодо автоматизації тестування. Обравши курс QA Automation для профі, ти будеш спілкуватися з одногрупниками, ставити питання викладачеві, виконувати завдання так , як і в офлайн-форматі. Тільки більш комфортно і безпечно.

Все для комфортного навчання

Якщо ще недавно для автоматизації тестування використовувалися одні фреймворки, то на сьогоднішній день вони вже застаріли. Ми стежимо за актуальністю інформації, яку включає поглиблений курс QA Automation онлайн, і постійно оновлюємо програму навчання. Ти отримаєш тільки найсвіжіші знання і навички, які знадобляться в роботі з реальним проектом.

Все для комфортного навчання

Ми реєструємо студентів, які пройшли поглиблене навчання QA Automation, на партнерському ресурсі JunGo – платформі, де зібрані надійні роботодавці і кращі випускники. Портал JunGo полегшить твої пошуки роботи. На ресурсі запропоновані різні варіанти стажування та працевлаштування для Junior-фахівців: на повний день або з частковою зайнятістю, в компанії чи віддалено.

Комплексний розвиток

Швидкий кар’єрний ріст залежить не тільки від технічних навичок. На безкоштовному міні-курсі ми допомагаємо студентам прокачати soft skills, які необхідні для професійного розвитку. Ти навчишся працювати в команді, виробити необхідні особистісні якості і дізнаєшся, яким повинен бути хороший фахівець рівня Middle.

Затребувана робота? З ITEA!

Курс QA Automation — новий виток твого професійного розвитку. Стань затребуваним QA Automation Engineer разом з ITEA!

* Джерело даних: dou.uaЗаписатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$600+

Middle

2-3 років досвіду
$1500+

Senior

від 4 років досвіду
$2800+
Записатися на курс

QA Automation: поетапне навчання на програмiста

1. Робота з IntelliJ IDEA (редактором для Java-коду)
2. Робота із системами контролю версій
 • GIT
 • GitHub
3. Базові поняття в програмуванні
 • Поняття алгоритму й роль алгоритмів для програмування
 • Змінні, типи даних, вирази та присвоєння значень змінним 
 • Базове введення / виведення даних
 • Конструкції з умовами і їхні різновиди
 • Ітеративні конструкції (цикли) та їхні різновиди
 • Базові структури даних
 • Функції. Опис, виклик, параметризація
4. Основи об'єктно-орієнтованого програмування (ООП)
 • Класи та об`єкти
 • Використання основних принципів ООП
5. HTML, CSS
 • Робота з HTML як з DOM-структурою
 • Значення CSS для HTML-сторінок
6. Робота з Selenium WebDriver

Види WebElement-локаторів у Selenium WebDriver

7. Мова запитів xPath

Мова запитів xPath для використання у якості WebElement локаторів

8. Створення особистих тестових фреймворків
 • Використання принципів ООП при створенні особистого тестового фреймворку
 • Використання патернів PageObject та PageFactory при створенні особистого тестового фреймворку testNG
 • Використання testNG-фреймворку для зручності роботи з тестами
9. DataProvider
 • Використання DataProvider для параметризованих тестів Maven
 • Використання Maven для тестового фреймворку Jenkins
 • Робота з Jenkins для запуску тестів (continuous integration-системою)

Викладач курсу QA Automation:

Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Володимир Дмитрюхін

QA Automation Engineer

Automation QA Engineer у компанії EPAM SYSTEMS. 3 роки досвіду. Створює тестові сценарії з нуля з Mocha JS, Chai JS. Також займається покращенням процесів тестування та підходів до нього. В роботі використовує процеси CI/CD. Навчає новачків та інженерів мануальному тестуванню.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти ці IT-курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентноспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання. Наш кар'єрний центр мотивує і підтримує кожного кандидата доти, поки він не вибере для себе кращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.