Онлайн-навчання

Курс React

Стати React-розробником? З ITEA!
Хочеш розібратися в екосистемі фреймворку React та роботі динамічного рендеринга? Долучайся до ITEA, щоби пройти якісне навчання React онлайн та отримати знання, які повинен мати IT-розробник.

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

10 занять / 1 місяць

2 рази на тиждень
ПН, ЧТ з 19:00 до 22:00

ЦІНА

11340 UAH

6800 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Як проходить курс React в IT Education Academy:

Програма курсу

10 live-занять

Більше тобі не доведеться стояти в заторах чи переживати через запізнення на заняття! В ITEA заняття з нуля й для просунутих студентів проводяться в онлайн-режимі. Почати вивчення матеріалу можна зі зручного місця й будь-якого пристрою. Студенти та викладачі працюють в одному темпі, що створює зручні умови для нетворкінгу.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Після завершення кожного тематичного блоку студенти отримують завдання, які необхідні для кращого заглиблення до світу розробки й отримання практичного досвіду. Викладач перевіряє виконане ДЗ на наявність помилок та дає розгорнуті коментарі.

Індивідуальна робота з ментором

Не соромся звертатися по допомогу! Ментор завжди відповість на всі твої запитання, які стосуються вивчення поглиблених основ програмування, допоможе з виконанням домашнього завдання та скерує на правильний шлях.

Курсовий проєкт для портфоліо

Коли завершаться інтерактивні уроки, тобі потрібно буде підготувати дипломну роботу. Вона підтвердить отримані знання в розробці та стане чудовим доповненням до персонального портфоліо програміста.

Стати React-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після закінчення курсу ти зможеш:

Навчання React в ITEA по кроках:

Актуальна програма навчання

Вивчення програмування на базі React проводиться винятково за сучасними матеріалами, які активно застосовуються на практиці багатьма айтішниками. Найкращі викладачі академії допоможуть тобі дізнатися свіжу й важливу інформацію. Стань топовим IT-спеціалістом разом із командою ITEA!

Максимум практики

Складно навчитись програмування, слухаючи лише лекції. Тому навчання в нашій академії ведеться з акцентуванням на практичні завдання. Такий підхід допомагає отримати багато досвіду, який буде корисним не тільки для початківців, а й для просунутих спеціалістів.

Усебічний розвиток

В ITEA ти зможеш прокачатися не тільки технічно, а й комунікативно. Студенти будуть проходити підготовку до майбутніх співбесід, ефективної роботи в команді й розвитку важливих особистих якостей. З нами ти навчишся не лише професійно виконувати задачі, а й правильно спілкуватися із замовниками.

Допомога в працевлаштуванні

Після завершення курсу кар’єрний центр ITEA допоможе тобі знайти свій шлях у світі IT! Ми зареєструємо тебе на сервісі JunGo, де зібрані пропозиції від надійних роботодавців. Там ти легко підбереш місце для стажування чи працевлаштування.

Престижна робота?
Разом з ITEA!

Інтерактивні курси з React.js — відмінний шанс для того, аби почати шлях в IT-індустрії. Відучившися в академії, ти зможеш опанувати затребувану професію й отримати високу зарплату. З нами ти обіймеш посаду розробника за короткий час!

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$650+

Middle

від 2-3 років досвіду
$1900+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Онлайн-курси React: повний план навчання

1. Введення до екосистеми фреймворку React

● Імперативне й декларативне програмування
● Різноманітні патерни, які застосовуються з фреймворками
● Плюси використання фреймворку

2. Налаштування першого React-компоненту з використанням NPM, Babel, Webpack
3. Робота зі станами "props"/"state" компонента
4. JSX
5. React Router
6. Робота з подіями
7. Життєвий цикл компонента +AJAX, робота з модулем axios
8. Reusable Components
9. Redux
10. Динамічний рендеринг

Після курсу React у тебе буде:

Відгуки студентів

Ігор Кубицький

Відгук із сайту Dou.ua (2017 рік)

Проходив декілька курсів в ITEA Львів. Хороша організація курсів та підбір викладачів. Добре пояснюють матеріал. В ITEA привітний колектив та дружня атмосфера. Рекомендую їхні навчальні курси!

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Валерія Нечипорук

Відгук із сайту Dou.ua (2021 рік)

Мені дуже сподобався сервіс, і особливо вчителі! Коли у мене виникали запитання, я могла розраховувати на їхню допомогу.

Крім того, вони дуже добре викладають предмет, полегшують вивчення. Однозначно рекомендую цю академію! Я выбрала курс Front End Development, але впевнена, що це буде не єдине, що я буду тут вивчати!

Викладач курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Front End Developer

Андрій Даценко

3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.

Full Stack-розробник, Front end Team Lead

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...