Онлайн-навчання

Курс React Native Advanced

Стати React Native-розробником? З ITEA!
Потрібно підняти рівень кваліфікації й отримати більш глибокі знання про роботу з фреймворком React Native з регулярною підтримкою від його розробника — компанії Facebook? Тоді навчання React Native Advanced онлайн допоможе тобі прокачати навички на 100%!

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

8 занять / 1 місяць

2 рази на тиждень
з 19:00 до 22:00

ЦІНА

12090 UAH

7250 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Навчання React Native Advanced для профі охоплює:

Програма курсу

8 live-занять

Вивчення поглиблених тонкощів роботи з інструментом для створення мобільних додатків для різних платформ в ITEA проводяться дистанційно. На заняттях ти детально розбереш основи роботи з анімацією і її стилями, Facebook-аутентифікацією й push-сповіщеннями. Для під’єднання до онлайн-трансляції тобі знадобиться ноутбук, доступ до інтернету та зручне місце.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Завдання, які передбачає поглиблений курс React Native Advanced онлайн, допоможуть більш детально розібратись у матеріалі, що дуже корисно для вивчення правил розробки мобільних додатків на ОС iOS й Android. З їхньою допомогою ти отримаєш ще більше досвіду, який з легкістю зможеш використати на практиці.

Індивідуальна робота з ментором

Обираючи онлайн курси React Native Advanced в ITEA, ти можеш завжди розраховувати на підтримку ментора: він веде групу студентів як протягом уроків, так і після їхнього завершення. Не знаєш, як виконати домашнє завдання? Не можеш зрозуміти тему? Ментор завжди детально відповість на запитання та скерує на правильний шлях!

Курсовий проєкт для портфоліо

Після проходження навчання розробки мобільних додатків за допомогою фреймворку від компанії Facebook тобі треба буде виконати дипломну роботу. Цей документ стане доказом отриманих знань для майбутнього роботодавця й повноцінною частиною твого портфоліо.

Стати React Native-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після курсу ти зможеш:

Онлайн курси React Native Advanced
для профі мають такі переваги:

Віддалений формат

Навчання React Native Advanced для профі онлайн від ITEA  — це оптимальний варіант для початківців, просунутих користувачів і всіх тих, хто цінує свій час! Записуйся на курс React Native Advanced для профі, аби прокачати навички та підвищити рівень своєї кваліфікації за короткий час. На прямих трансляціях ти зможеш легко спілкуватися з викладачем та іншими студентами, слухати теоретичний матеріал і виконувати практичні завдання.

Максимум практики

Головною особливістю навчання в нашій академії є акцент на практику. У будь-якій професії цей досвід вважається неоціненним, тому команда ITEA розробила професійний план. Лекції на уроках подаються в максимально простому й доступному форматі, а практика охоплює цікаві завдання. Обравши поглиблений курс React Native Advanced онлайн,  ти навчишся створювати круті програми, але не турбуватися про їхнє постійне оновлення!

Актуальність навчальної програми

Кращі викладачі академії працювали над створенням ефективного й захопливогоосвітнього плану для кожного курсу. Програма з вивчення особливостей розробки мобільних проєктів складається за сучасними методиками з використанням тільки актуального матеріалу й оновлень у світі IT. У нас ти отримаєш винятково нові й корисні знання!

Допомога з працевлаштуванням

Коли ти завершиш поглиблене навчання React Native Advanced, ми допоможемо тобі знайти перше місце роботи або стажування в IT-напрямку. Команда ITEA зареєструє тебе на пошуковому сервісі JunGo, де зібрані пропозиції перевірених і надійних роботодавців. Там ти зможеш знайти потрібну вакансію або стажування. Ми вже довгі роки співпрацюємо з порталом і впевнені в кожному з його представників на 100%!

Сучасна професія ?
Разом з ITEA!

Хочеш опанувати новий напрям, щоб потрапити в програмування просунутого класу й отримувати більше грошей? Інтерактивні уроки, актуальний матеріал, що допомагає вивчити тонкощі розробки, а також постійна підтримка в ITEA — кращий варіант, аби прокачати знання та навички на максимум за короткий час і почати добре заробляти.

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$700+

Middle

від 2-3 років досвіду
$2000+

Senior

від 4 років досвіду
$4000+
Записатися на курс

Онлайн-курси React Native Advanced: твій повний план навчання

1. Робота з анімаціями
 • Система анімацій
 • Модуль анімацій
 • Прості анімації
 • Рух Кола
 • Взаємодія компонентів
 • Кастомізація індивідуальних карток
2. Обробка жестів
 • Система відгуків на жести
 • Обробка подій екрану
 • Об`єкт «Жест»
 • Перетягування карток
3. Застосування анімаційних стилів
 • Анімація однієї картки
 • Поворот елементів
 • Інтерполяція значень повороту
 • Визначення мінімальних дистанцій для свайпу
 • Колбеки на свайпи
4. Одноразова авторизація за паролем
 • Огляд звичайного процесу авторизації
 • Одноразовий пароль у деталях
 • Звичайний сервер проти Google Cloud Functions
 • Налаштування проєкту Firebase
 • Об`єкт запиту та відповіді
5. Facebook-аутентифікація
 • Процес Facebook-аутентифікації
 • Консоль розробника Facebook
 • Налаштування Redux
 • Асинхронне збереження даних
 • Логування у Facebook
6. Робота з інформацією в offline
 • Push-повідомлення та збереження даних
 • Збереження стану додатку
 • Redux-зберігання даних
7. Push-сповіщення
 • Огляд Push-сповіщень
 • Реєстрація Push-сповіщень
 • Генерація Push-сповіщень
 • Тестування
8. MapViews на React Native

Після курсу React Native Advanced у тебе буде:

Відгуки студентів

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Валерія Нечипорук

Відгук із сайту Dou.ua (2021 рік)

Мені дуже сподобався сервіс, і особливо вчителі! Коли у мене виникали запитання, я могла розраховувати на їхню допомогу.

Крім того, вони дуже добре викладають предмет, полегшують вивчення. Однозначно рекомендую цю академію! Я выбрала курс Front End Development, але впевнена, що це буде не єдине, що я буду тут вивчати!

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...