Онлайн-навчання

Курс Vue.js

Навчання Vue.js онлайн? З ITEA!
Повний курс призначений для початківців фронтенд-фахівців і програмістів, які бажають навчитися швидкого та якісного створення вебдодатків за допомогою Vue.js

КОЛИ

Старт

Йде набір на курс

СКІЛЬКИ

8 занять / 1 місяць

2 рази на тиждень
ВТ, ЧТ з 19:00 до 22:00

ЦІНА

9090 UAH

5450 UAH

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Доступна оплата частинами

Можливість заморозити навчання

Онлайн-курси Vue.js: як проходять

Програма курсу

8 live-занять

Уроки з програмування в ITEA проводяться в онлайн-форматі. Студенти та викладачі легко взаємодіють один з одним, спілкуються протягом занять і виконують завдання. Розпочати навчання легко: просто займи зручне місце, зайди в особистий кабінет з будь-якого пристрою та під’єднайся до стріму.

Перевірка знань: тести та домашні завдання

Після прослуховування лекційного матеріалу студентам дається домашнє завдання. Воно призначене для більш глибокого занурення в особливості роботи з фреймворком Vue.js та отримання практичного досвіду. Після здачі завдання викладач перевіряє роботи учнів та дає розгорнуті коментарі. Вивчивши примітки, ти зрозумієш свої помилки та зможеш уникнути їх у процесі роботи над реальним проєктом.

Індивідуальна робота з ментором

Якщо в тебе виникли труднощі з розумінням матеріалу або домашнім завданням, не соромся звернутися по допомогу до ментора. Він буде супроводжувати групу студентів як протягом онлайн-занять, так і по їхньому завершенню безкоштовно. Команда ITEA завжди прийде на допомогу й підкаже правильний шлях.

Курсовий проєкт для портфоліо

Наприкінці навчання кожен учень академії повинен здати дипломну роботу. Вона стане підтвердженням отриманих знань перед майбутніми роботодавцями й відмінним доповненням до портфоліо. Зроби вивчення нових способів роботи з Vue.js цікавим разом з командою ITEA.

Стати Vue.js-розробником?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування

Після завершення курсу ти зможеш:

Vue.js навчання в ITEA по кроках:

Зручний формат

Інтерактивний курс з підвищення кваліфікації для фронтенд-розробника проходить онлайн. Тобі не доведеться залишати будинок або поспішати на уроки після роботи. Просто знайди зручне місце та приєднайся до прямої трансляції у визначений час. Усі записи занять будуть доступні для повторного перегляду в особистому кабінеті.

Максимум практики

Кращий спосіб навчитися чогось нового — практикуватися. В ITEA в тебе з’явиться така можливість. Кращі викладачі академії склали ефективний освітній план. Він містить цікавий лекційний матеріал і підкріплення теоретичної інформації практичними завданнями

Невеликі групи

Ми формуємо мінігрупи, де максимальне число студентів не перевищує 15 осіб. Такий підхід допомагає викладачеві приділяти максимум часу кожному учневі, своєчасно перевіряти домашні завдання й давати на них детальні відповіді. В ITEA в тебе з’являться найкомфортніші умови для розбору з нуля тонкощів використання Vue.js

Тільки актуальний матеріал

Курси в академії проводяться за заздалегідь складеною навчальною програмою. Викладачі розробляють її на основі сучасних трендів і оновлень в IT-сфері. Ми надамо тобі тільки найновіші й найбільш необхідні знання, які ти зможеш застосовувати в реальному житті.

Високооплачувана робота в IT?
Разом з ITEA!

Комплекс інтенсивних занять під керівництвом кваліфікованих викладачів-практиків допоможе тобі всього за 8 уроків розібратися у використанні одного з найбільш простих, швидких і зручних інструментів розробки. Поринь у програмування з ITEA, щоб опанувати одну з затребуваніших професій, яка довгий час не втратить актуальності та буде приносити стабільний високий дохід.

* Джерело даних: dou.ua

 

Записатися на курс

Junior

від 1 року досвіду
$650+

Middle

від 2-3 років досвіду
$1900+

Senior

від 4 років досвіду
$3630+
Записатися на курс

Твій персональний план навчання на курсі:

1. Знайомство з Vue
 • Що таке Vue?
 • Підключення
 • Vue в DevTools
 • SPA (Vue + Vuex + Vue-router). Вступ
2. Vue: початок
 • Vue екземпляр
 • Синтаксисшаблону
 • Компоненти
 • Директиви
3. Vue: дані та методи
 • Data, methods, computed, watch
 • Хуки життєвого циклу
4. Директиви
 • Класи та стилі
 • Умовна відрисовка
 • Відрисовка списків
 • Відпрацювання подій
 • Робота з формами
 • Кастомні директиви
5. Компоненти
 • Реєстрація (динамічні й асинхронні)
 • Data, params
 • Події, v-model
 • Slots
 • Крайнівипадки
 • Render і JSX
6. Animation
 • Mixins
 • Plugins
 • Filters
7. Перевикористання
8. Vue-router
9. Vuex
10. SPA + SSR = Nuxt.js

Після курсу Vue.js у тебе буде:

Відгуки студентів

Ольга Климась

Відгук із сайту Dou.ua (2019 рік)

Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна.
Встретила двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.

Викладачі курсу:

Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом

Front End Developer

Сергій Волошин

Досвідчений викладач. Стек знань: HTML (Emmet, Pug), CSS (SASS, Bootstrap), JavaScript (jQuery, Vue.js, Vuex, Vue-router, Nuxt.js, React.js), PHP (Wordpress, Symfony).

Front End Developer

Андрій Даценко

3+ роки досвіду. Працював Front end-розробником в Aweb Studio і Clear Design Studio. Зараз займає посаду Lead Designer and Front end developer в компанії Element Agency. Досконало знає HTML, CSS, Less, JavaScript, Gulp, React, jQuery, Wordpress, OOP. Також має впевнений досвід роботи з програмами Adobe Photoshop, Illustrator, After effect, FontLab і Azure.

Встигни забронювати своє місце в групі

Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Тобі можуть підійти
ці курси онлайн:
Розклад курсів

Вибирай IT-курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність.

Відповідаємо на питання, які часто задаються
Який рівень англійської мови потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.
Чи потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
Чи є вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років.
Чи буде викладач допомагати мені з вирішенням практичних завдань: давати поради, дивитися скріншоти, пояснювати те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його. Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні.
Як відбувається процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу і отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають питання.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи можу я відновитися? Чи не будуть втрачені час і гроші?
Якщо ти був змушений тимчасово припинити навчання - не потрібно знову повертатися до самого початку. Ти завжди можеш продовжити з того ж місця, де зупинився. Деталі відновлення розповість наш менеджер.
Чи не буде в курсі багато теорії? Я отримаю практичні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам'яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці.

Викладач допомагає їм впоратися з завданнями і відповідає на питання, які можуть виникнути. Тому тебе чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі з власним проектом у кінці курсу.

В обработке...