Онлайн-навчання

Професія Business Analyst

Стати Business Analyst? З ITEA!

Комплексна система навчання професії Business Analyst з нуля — це актуальний матеріал, регулярна підтримка ментора й акцент на практику під час занять.

КОЛИ
Старт
Йде набір на курс
СКІЛЬКИ
17 занять
2-3 рази на тиждень
З 19:00 до 22:00
ЦІНА
15350 UAH
11500 UAH
Доступна оплата частинами
Чому Професія Business Analyst?
Лише цікаві завдання
Професійний бізнес-аналітик зобов'язаний ураховувати безліч змінних для складання правильних вимог до продукту. Кожен новий проект потребує індивідуального підходу та пошуку унікальних рішень.
Затребуваність на професійному ринку
Правильно сформовані вимоги — основа для створення якісної продукції. Саме тому кваліфікованих бізнес-аналітиків потребує безліч компаній, готових гідно оплачувати їхню працю (новачки отримують від 600 $, а досвідчені фахівці — понад 1200 $).
Кар'єрне зростання
Пройшовши комплексну програму вивчення професії Business Analyst та отримавши необхідні навички, ти зможеш з легкістю рухатися вперед по кар'єрних сходах. У тебе з'явиться шанс попрацювати з відомими брендами або відкрити власний бізнес.

Перша робота бізнес-аналітиком? З ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуально спланована програма для кожного студента

Допомога в складанні резюме та портфоліо

Консультації з ментором

Допомога з працевлаштуванням

Безкоштовна консультація
Курси для професії Business Analyst
Розклад курсів
Як стають професійними бізнес-аналітиками в ITEA:

Онлайн-уроки
В ITEA заняття проводяться не в записі, а в реальному часі. Під час прямої трансляції ти зможеш взаємодіяти з викладачем та іншими студентами. Онлайн-формат відкриває великі можливості для нетворкінгу.
Домашнє завдання
Після вивчення кожної теми викладач дає кожному студентові домашні завдання. З їх допомогою ти отримаєш більше практичного досвіду, який обов'язково стане в пригоді в роботі над реальними проектами.
Допомога ментора
В ITEA ти отримуватимеш регулярні консультації. Ментор супроводжує групу студентів упродовж всього періоду навчання — як під час, так і після занять. Ти завжди зможеш поставити запитання й отримати на них розгорнуту відповідь.
Курсовий проект
Аби підтвердити отримані знання, тобі доведеться здати дипломну роботу за напрямом Business Analyst. Після захисту ти зможеш додати дипломний проект до свого портфоліо.
Формула ефективного навчання ITEA:

Онлайн-формат

Вивчення теоретичного матеріалу та виконання практичних завдань проводиться дистанційно. Студентам потрібен тільки ноутбук з доступом до інтернету. Просто займи зручне місце й почни опановувати професію майбутнього!

Акцент на практику

На заняттях викладачі не стануть завантажувати тебе сухою теорією. Ти прослухаєш цікавий лекційний матеріал та закріпиш його практичними вправами. Так у тебе з’явиться більше практичного досвіду, який з легкістю можна застосовувати в реальному житті.

Міні-групи

На курс ми збираємо групи до 15 осіб. Так навчання стає максимально комфортним і дієвим: викладач приділяє увагу всім членам групи, дає відповіді на запитання та знаходить індивідуальний підхід до кожного студента.

Допомога з працевлаштуванням

Після завершення комплексної програми за професією Business Analyst та захисту диплому кар’єрний центр ITEA допоможе знайти роботу безкоштовно! Ми зареєструємо тебе на сервісі JunGo, де зібрано безліч пропозицій від надійних замовників.

Детальний план навчання бізнес-аналізу:
1. Business Analysis Basic

7 занять

 • Вступ до бізнес-аналізу. Комунікація
 • Планування роботи. UML-моделювання. Workshop
 • UML Advanced
 • Розробка якісних вимог
 • Документування
 • Управління вимогами
 • Фінальний workshop
2. Business Analysis Advanced

4 заняття

 • Модуль 1: Прототипування інтерфейсу, призначеного для користувача
 • Модуль 2: Управління IT-проектами
 • Модуль 3: Бізнес-аналіз у проектах візуалізації даних (BI Solutions)
 • Модуль 4: Бізнес-аналіз у проектах Data Science та машинного навчання
Викладачі напрямку Професія Business Analyst
Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Business Analyst, Data Scientist
Дмитро Гузенко
Аналітик в компанії Luxoft. 24+ роки досвіду в сфері ІТ. Досвід роботи на позиціях: Data Scientist, бізнес-аналітик, бізнес-архітектор, системний архітектор, ПМ, розробник. Брав активну участь в проєктах різного масштабу і локацій. Прихильник інновацій і безперервних змін технологій роботи в бік спрощення і більшої ефективності. Має сертифікат Microsoft Certified Professional.
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.