Онлайн-навчання

Професія Game Designer

Комплексна програма з ефективним форматом навчання допоможе тобі розібратися в основах розробки ігор і стати ближчим до крутої професії.

КОЛИ
Старт
Йде набір на курс
СКІЛЬКИ
12 занятий / 1.5 місяця
2 рази на тиждень
с 19:00 до 22:00
ЦІНА
11000 UAH
6600 UAH
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Чому Професія Game Designer?
Затребувана професія
Людям подобається грати в ігри, а ігри повинен хтось створювати. Гейм-дизайнери генерують ідеї, продумують логіку гри, персонажів, сетинг і роблять усе, щоби виправдати очікування користувача. Поки людям цікаво проводити час за грою в стрілялку/броділку/стратегію, гейм-дизайнери не залишаться без роботи. Завдання, які кидають виклики
Мінімум рутинних обов'язків
Рутина присутня у всіх професіях, але в гейм-дизайні вона зведена до мінімуму. Ти постійно будеш перебувати в пошуках натхнення, нових ідей і рішень. Аби створювати якісні продукти для індустрії комп’ютерних розваг, тобі доведеться взаємодіяти з командою розробників, стежити за трендами, відповідати за цілісне бачення фінального проекту та грати в ігри. Багато грати.
Високооплачувана робота
Цікаві проекти та оригінальні ідеї високо цінуються на ринку. Середня зарплата гейм-дизайнера становить 600 $. А попрацювавши в цьому напрямку кілька років і діставшися до рівня Senior, ти зможеш заробляти близько 1 500 $ (без урахування додаткових замовлень на фрілансі).

Онлайн-курси Game-дизайнера.
Перша робота гейм-дизайнером?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування
Курси для професії Game Designer
Розклад курсів
Навчання на Game-дизайнера в режимі онлайн

12 live-занять
Онлайн-формат нічим не поступається аудиторним заняттям в якості навчання. Ти доєднуєшся до стриму занять, чуєш викладача й одногрупників, ставиш запитання, береш участь у дискусіях. Після кожної трансляції ти будеш отримувати запис заняття: так ти зможеш закріпити пройдений матеріал або переглянути урок у разі пропуску стриму.
Перевірка знань: тести та домашні завдання
Домашні завдання імітують реальну робочу діяльність: ти самостійно розбираєшся із завданням та шукаєш рішення. Усі напрями курсів передбачають обов’язкові домашні завдання. Виконуючи завдання, ти не тільки отримуєш додаткову практику, але виявляєш нюанси, які могли бути втрачені тобою на заняттях.
Індивідуальна робота з ментором
З’явилися труднощі в навчанні? Просто напиши менторові. Він на зв’язку з групою в навчальний час і навіть після заняття. Ментор допомагає викладачеві та дбає про те, щоби твоє навчання проходило зручно й без додаткових проблем. Організаційні моменти, проблеми з домашнім завданням, відсутність
Курсовий проєкт для портфоліо
Щоб показати, чому курси навчили тебе, ти готуєш фінальний проект. Постався до нього серйозно, адже він згодом може стати повноцінною частиною твого портфоліо, яке є обличчям будь-якого гейм-дизайнера.
Формула ефективного навчання ITEA:

Зручний формат онлайн-занять

Подбай про стабільність інтернет-з’єднання та приєднайся до трансляції з будь-якого пристрою. Замість поїздок в академію і занять в аудиторіях, ти зможеш зануритися в навчання вдома, у коворкінгу або кафе. Спілкуйся з одногрупниками, став запитання викладачеві, практикуйся виконувати завдання — проходь курси в зручному форматі!

Актуальні програми навчання

Ти не будеш слухати перекази чужих лекцій або навчатися застарілих прийомів. Наші викладачі оновлюють програми курсів, надаючи найнеобхіднішу інформацію та підкріплюючи її особистим досвідом. Усі отримані знання й навички знадобляться тобі в подальшій кар’єрі гейм-дизайнера.

Стажування та працевлаштування

Ми реєструємо всіх випускників курсів на партнерській платформі JunGo, де зібрані пропозиції від перевірених роботодавців, які готові взяти на роботу початківців гейм-дизайнерів. Окрім цього ми допоможемо тобі скласти резюме й підготуватися до співбесіди.

Усебічний розвиток

Успішні гейм-дизайнери повинні володіти не тільки технічними навичками, але й особистісними якостями. Ми допоможемо тобі розвинути soft skills безкоштовно, навчитися ефективно працювати в команді та дізнатися, що саме потрібно для стрімкого кар’єрного зростання.

Твій план навчання
професії Дизайнер ігор:

Курс Гейм-дизайну

12 занять

 • Гейм-дизайнер працює з папером
 • Що таке гра?
 • З чого складається гра?
 • Генерація ідей
 • Ігрові механіки та прототипування
 • Ігри створюються для гравців
 • Основи ігрового процесу
 • Шанси і ймовірності
 • Основи ігрового балансу
 • Ігрові інтерфейси
 • Криві інтересу — пост-оцінка
 • Історія й сюжет
 • Персонажі
 • Простір світу
 • Естетика світу
 • Команда та робота з нею
 • Підбиття підсумків
Викладачі напрямку Професія Game Designer
Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Game Designer
Данило Долгошапко
Досвід роботи більше 12 років. Працював в компаніях Fortifier, Melesta, SteamWarShip, Level-Group, Mediatek, Pipe Studio. Зараз працює Game Designer в компанії G5.
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

В обработке...