Онлайн обучение

Професія Go Developer

Стань Go-розробником з ITEA!
Навчання професії Golang-розробника — це актуальні теоретичні матеріали з їх практичним закріпленням під чуйним керівництвом кращих викладачів.

КОЛИ
Старт
Йде набір на курс
СКІЛЬКИ
24 занятия / 3 місяця
3 рази на тиждень
ВТ, ЧТ, СБ с 19:00 до 22:00
ЦІНА
18670 UAH
10300 UAH
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Чому Професія Go Developer?
Низький поріг входження
Головна перевага Go — простота, що і пояснює низький поріг входження в професію. Зрозуміти мову можуть навіть ті, хто ніколи не займався розробкою. Golang — мінімалістична мова, її структура дуже проста і при цьому відмінно документується.
Перспектива і високий дохід
Фахівцям рівня Middle пропонують зарплату в середньому від $ 3 000 до $ 4 500 тис. Новачок отримує приблизно $ 500 - 1000 (але це залежить від компанії), а Lead - $ 5-7 000.
Цікава і приємна робота
Мова була написана ентузіастами компанії Google, щоб розробка якісного ПО була максимально безболісною. Таким чином Go-розробники створюють важливі та складні речі при тому, що сама робота складною не є.

Перша робота Golang-розробника? З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування
Курси для професії Go Developer
Розклад курсів
Як ти станеш професійним Go розробником:

24 live-занять
Уроки в ITEA проводяться в режимі прямої трансляції, де студенти та викладачі отримують можливість для плідного нетворкінгу. Приєднуватися до стриму буде неважко — достатньо мати ноутбук (чи інший девайс) та доступ до інтернету. Займи зручне місце вдома чи кафе й почни отримувати знання!
Перевірка знань: тести та домашні завдання
Після проходження теоретичних блоків на онлайн-заняттях, де теоретичний матеріал підкріплюють практичними завданнями, студентам буде потрібно виконати домашнє завдання. З його допомогою ти отримаєш ще більше знань і практичного досвіду, без якого не обійтись в реальності.
Індивідуальна робота з ментором
Ти не залишишся наодинці, ми обіцяємо! Тому протягом усього періоду навчання в академії з тобою буде ментор. Він скеровує групу студентів як під час, так і після занять. З допомогою наставника ти отримаєш відповіді на будь-які запитання!
Курсовий проєкт для портфоліо
Для підтвердження отриманих знань студенти виконують дипломну роботу, як у будь-якому навчальному закладі. Курсовий проект стане доказом отриманих навичок при пошуку роботи й чудовим доповненням до персонального портфоліо розробника.
Формула ефективного навчання ITEA:

Віддалений формат

Навчання в академії проходить в онлайн-режимі. Уроки проводять у вечірній час 2-3 рази на тиждень. Тобі не доведеться переживати про запізнення чи довго добиратися. Просто займи зручне місце вдома в затишній кімнаті чи в кафе та під’єднайся до стриму з будь-якого пристрою.

Актуальний матеріал

Навчальний план формується провідними викладачами-практиками, які черпають інформацію з реалій IT-індустрії. Програма навчання складається на основі поточних тенденцій та оновлень, щоби випускники одразу могли почати кар’єру за спеціальністю.

Упор на практику

Без практики неможливо навчитися чогось нового, зокрема  , тому викладачі ITEA підготували комплексну з опанування найбільш необхідних навичок у мові Scala для новачків. На заняттях ти пройдеш теоретичну частину, яку закріплюватимеш практичними завданнями.

Допомога з працевлаштуванням

Після проходження комплексної програми з професії Scala Developer та успішної здачі курсового проекту ми безкоштовно допоможемо тобі з працевлаштуванням. Кар’єрний центр ITEA зареєструє тебе на пошуковому ресурсі JunGo — там зібрано безліч перевірених роботодавців, які знаходяться в пошуках тямущих IT-спеціалістів.

План ефективного навчання Go програміста:
1. Основи програмування

12 занять

 • Огляд мов програмування
 • Поняття алгоритму
 • Базові конструкції програмування
 • Базові структури даних
 • Функції
 • Побудова простого графічного інтерфейсу (GUI)
 • Основи роботи з системою контролю версій
2. Golang Basic

12 занять

 • Вступ
 • Основи Git
 • Налаштування середовища Go
 • Основи мови
 • Основні операції мови
 • Управління ходом програми (Control flow)
 • Складові типи
 • Функції в Go
 • Обробка помилок в Go
 • Більш складні можливості Go
 • Паралелізм в Go
 • Огляд стандартної бібліотеки
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

В обработке...