Онлайн-навчання

Професія Graphic Designer

Стати Графічним дизайнером? З ITEA!
Пройди комплексну програму навчання, опануй одну з найкрутіших професій в IT та отримай роботу!

КОЛИ
Старт
Йде набір на курс
СКІЛЬКИ
26 занятий / 3 місяця
2 рази на тиждень
с 19:00 до 22:00
ЦІНА
21000 UAH
12600 UAH
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Чому Професія Graphic Designer?
Затребувана професія
Привабливість продукту безпосередньо залежить від його бренду. Графічний дизайнер працює над тим, щоби не просто створити красиву картинку, а надати торговій марці впізнаваності. У світі багато напоїв зі смаком коли, але рука за звичкою все одно буде тягнутися за Pepsi чи Coca Cola — і багато в чому це заслуга графічного дизайнера.
Творча реалізація
У своїй роботі графічний дизайнер може втілювати в життя найсміливіші й найбільш незвичайні ідеї. Деякі проекти будуть кидати тобі виклик, тому постійний розвиток умінь стане частиною твоєї професійної діяльності. І нехай не всі завдання будуть вимагати від тебе креативності, свій творчий голод ти точно зможеш вгамувати.
Популярність і гроші
Хороші графічні дизайнери створюють якісний візуальний контент, а кращі — задають тон світовому дизайн-ком’юніті. Тобі доведеться постійно прагнути до досконалості, але це цілком виправдано: junior-фахівці отримують від 2 200 доларів, а більш досвідчені — понад 7 500 доларів. А на деяких фріланс-проектах і зовсім можна зірвати великий куш.

Перша робота
графічним дизайнером?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування
Курси для професії Graphic Designer
Розклад курсів
Навчання на Graphic-дизайнера,
яке ти будеш згадувати з усмішкою

23 live-заняття
Ти будеш отримувати посилання на онлайн-трансляції всіх занять. Вебінар — це відмінна можливість створити нетворкінг: ти будеш чути викладача та своїх одногрупників, спілкуватися з ними й обговорювати теми занять. А якщо щось буде незрозуміло, ти зможеш поставити запитання викладачеві вголос.
Перевірка знань: тести та домашні завдання
Аби закріпити отримані знання та навички, ти будеш отримувати домашні завдання за пройденими темами. Домашні завдання є на кожному курсі лінійки, і їхнє виконання є обов’язковим: так ми гарантуємо, що ти опануєш професію та станеш першокласним дизайнером.
Індивідуальна робота з ментором
Ментор завжди на зв’язку з групою: як під час занять, так і в позаурочний час. Завдяки йому вивчення нового матеріалу стає більш легким і зрозумілим. Якщо в тебе виникатимуть будь-які запитання, ментор готовий прийти на допомогу в будь-який час.
Курсовий проєкт для портфоліо
Наприкінці кожного курсу студенти готують власний проект. Це відмінний досвід для подальшого розвитку в напрямку! Окрім цього ти зможеш поповнити своє портфоліо якісними роботами, які не соромно показати роботодавцю.
Формула ефективного навчання ITEA:

Зручний формат навчання

Приєднуйся до стриму занять з будь-якої зручної локації і з будь-якого пристрою. На заняттях ти отримуєш достатньо практики, аби після закінчення лінійки курсів бути готовим Junior-кандидатом. А якщо раптом ти пропустиш одну з лекцій, ти зможеш подивитися запис трансляції вже на наступний день.

Актуальні програми курсів

Ми стежимо за тим, щоби програми наших курсів відповідали сучасним трендам в ІТ. Ти отримаєш найсвіжіші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця, дізнаєшся нюанси роботи дизайнером і навчишся створювати круті рекламні матеріали.

Стажування та працевлаштування

Після проходження комплексної підготовки наші студенти реєструються на партнерському ресурсі JunGo. Там зібрані надійні роботодавці, які готові найняти Junior-фахівця. Ти зможеш знайти будь-який формат роботи: фріланс, віддалено, в офісі, на повний день або part-time.

Усебічний розвиток

На додатковому курсі, який можна пройти безкоштовно, ми допоможемо тобі прокачати твої комунікаційні навички (soft skills). Завдяки цим умінням ти зможеш успішно проходити співбесіди, ефективно працювати в команді та виробляти в собі необхідні особистісні якості для швидкого кар’єрного зростання.

План навчання за напрямом Графічний дизайн:

Graphic Design Pro

26 занять

 • Знайомство та можливості програми Adobe Photoshop. Створення й зберігання файлів
 • Робота із шарами. поняття шару. Види шарів
 • Інструменти виділення. меню виділення (Select)
 • Кольорокорекція
 • Ретушування фотографії
 • Робота з текстом
 • Робота з Mock-up
 • Зображення для соціальних мереж, вебсторінок
 • Робоче середовище Adobe Illustrator. основні операції з документом
 • Створення простих об’єктів і їхня трансформація
 • Маніпулювання об’єктами
 • Підготовка зображень для вебу
 • Допоміжні засоби Adobe Illustrator CS
 • Редагування ліній, контурів та форми об’єктів
 • Шари і маски
 • Робота з текстом
 • Робота з растровими зображеннями
 • Підготовка зображень до публікації у веб
 • Підготовка макету до друку
 • Робота дизайнером
 • Як скласти резюме і пройти співбесіду
Викладачі напрямку Професія Graphic Designer
Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Досвід роботи 6+ років. Працював у компаніях: Upwork, Kyiv Smart City, Digital Chain, mr.Fish, Pari Match, Oddee Agency. Створював креативи для брендів: Tesla, The North Face, Dr.Martens, UFC, United States Army, Glo, Velo, Rocket, Pari Match, Juventus, Chelsea, Poker Match, Atlas Weekend, Hipp, Prestigio, Meest та інші.
Alex Ekvel
Art Director / Graphic Designer
Більше 10 років досвіду в сфері дизайну інтерфейсів. Має досвід проектування і дизайну Landing Page, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, освітніх ресурсів. Брала участь в розробці більше 100 проєктів. Від елементарних сайтів до створення і реалізації масштабних проектів для мільйонних аудиторій.
Ганна Бронфайн
UI / UX Designer
Зацікавився графічним дизайном під час навчання на архітектурі. Починаючи з останнього курсу дизайн - моя основна діяльність. Працюю з друкованою продукцією, брендингом, презентаціями та матеріалами для різних галузей, серед яких: сфера обслуговування, страхування, благодійність, освіта, технології, інженерія та будівництво. Беру участь у челенджах сам, провокую та надихаю інших. Наголошую на важливості вправ та практики і зв'язку їх з теоретичними знаннями. Заохочую до уважності і пошуку спільного в несхожому.
Роман Шукель
Graphic Designer
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

В обработке...