Онлайн-навчання

Професія Інтернет-маркетолог

Навчання Internet-маркетинг? Легко з ITEA!

Стань топовим спеціалістом прямо зараз

КОЛИ
Старт
Йде набір на курс
СКІЛЬКИ
56 занять
2-3 рази на тиждень
З 19:00 до 22:00
ЦІНА
44250 UAH
26550 UAH
Чому Професія Інтернет-маркетолог?
Затребуваність на ринку працевлаштування
Багато компаній переходять в онлайн і потребують грамотного ведення бізнесу. Маркетинг відіграє ключову роль в цьому напрямку. А отже ви - як маркетолог - відіграєте ключову роль в бізнесі.
Цікаві проекти
Маркетинг - це завжди робота над різними проєктами та подіями. Часто вони вимагають участі цілого спектру digital-інструментів і цим стають ще більш привабливими.
Висока заробітна плата
Заробітна плата маркетологів - висококонкурентна. Досвідчені спеціалісти заробляють понад 50 000 грн. Скористайся шансом потрапити у світ online маркетингу, щоб займатися цікавими задачами й отримувати стабільний високий заробіток.

Стати Internet маркетологом? З ITEA!

Про працевлаштування

Персональний план навчання по програмуванню для кожного студента

Допомога в складанні резюме та портфоліо

Допомога з працевлаштуванням

Регулярна підтримка ментора

Безкоштовна консультація
Курси для професії Інтернет-маркетолог
Розклад курсів
01. Крок
Digital Marketing
Курс Digital-стратегія

Ти вивчиш принципи створення стратегії просування, опануєш прийоми брендобудування, а також навчишся аналізувати цільову аудиторію та вести маркетингову політику.

Старт
Йде набір на курс
Тривалість курсу

10 занять

02. Крок
Digital Marketing
Курс Пошукова оптимізація та просування (SEO)

Ти навчишся розробляти комплексну стратегію по SEO просуванню і вивчиш необхідні для цього інструменти.

Старт
Йде набір на курс
Тривалість курсу

10 занять

03. Крок
Digital Marketing
Курс контекстної реклами (Google Ads)

Курс дозволить отримати фундаментальні для новачків знання ефективного управління рекламним бюджетом, прицільного таргетингу, глибокої аналітики та подальшої оптимізації рекламних кампаній.

Старт
Йде набір на курс
Тривалість курсу

8 занять

04. Крок
Digital Marketing
Курс Social Media Marketing (SMM)

Курс на прикладі Facebook та Instagram навчить використовувати соціальні мережі для просування продукту

Старт
Йде набір на курс
Тривалість курсу

10 занять

05. Крок
Digital Marketing
Курс Email-маркетинг

Уроки доносять до початківців маркетологів основи створення якісних оголошень із дотриманням етикету e-mail-розсилок.

Старт
Йде набір на курс
Тривалість курсу

8 занять

06. Крок
Digital Marketing
Курс Creative & Copywriting

Ти опануєш техніки створення ідей та розберешся з тим, як перетворювати ідеї на креативний рекламний продукт, зокрема в тексти.

Старт
Йде набір на курс
Тривалість курсу

10 занять

Як ти станеш топовим Internet маркетологом

Онлайн-заняття
Уроки в академії проводять у прямому ефірі разом з викладачем. Щоби почати отримувати нові знання, тобі потрібно під’єднатися до стриму. Використовуй будь-який девайс і приєднуйся звідки завгодно. А якщо пропустив заняття - дивись його запис.
Домашні завдання
Для закріплення отриманих знань викладач дає всім студентам домашні завдання. Вони допомагають краще розібратися в матеріалі та отримати більше практичного досвіду, без якого не обійдеться жоден маркетолог.
Робота з ментором
Ментор супроводжує групу студентів під час і після занять. Він завжди буде з тобою на зв'язку й допоможе розібратись у будь-яких питаннях щодо навчання.
Випускний проект
Під час навчання ти будеш паралельно займатися створенням випускної роботи, яка стане офіційним підтвердженням знань і вмінь, отриманих тобою в ІТЕА.
Формула ефективного навчання ITEA:

Онлайн-заняття

Кожне наше заняття — це не запис, а пряма трансляція. Під час уроку ти можеш поставити запитання вголос, не витрачаючи час на набирання повідомлення в чаті. Після кожного уроку ти отримуватимеш його запис, але ми рекомендуємо відвідувати їх у реальному часі.

Максимум практики та домашніх занять

Заняття проходять у такому форматі: теорія, підкріплена практикою + об’ємне завдання. На кожне виконане завдання ти отримуватимеш розгорнутий коментар і оцінку від викладача й ментора.

Дружна IT-спільнота

Викладач, ментор і одногрупники — це не тільки твої нові контакти в месенджері, а й основа для створення продуктивного нетворкінгу й обміну корисною інформацією. Без цього зараз нікуди.

Невеликі групи до 15 осіб

Ми за якість, а не за кількість. Один викладач фізично не може відповісти на запитання двох сотень студентів, перевірити домашні завдання й виставити всі оцінки. А камерні групи в 15 осіб забезпечують максимально комфортні умови для ефективного навчання. Перевірено на практиці.

Твій план опанування професії
1. Пошукова оптимізація і просування (SEO)
2. Курс контекстної реклами
3. Social Media Marketing (SMM)
4. Email-маркетинг
5. Creative & Copywriting
6. Digital-стратегія
Викладачі напрямку Професія Інтернет-маркетолог
Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Інтернет-маркетолог
Анастасія Суровцева
Почала свою кар'єру маркетолога у 2014 році як PPC- та SEO-спеціаліст, є сертифікованим спеціалістом по Google Analytics та Google Ads. Отримала технічну освіту за напрямом «Комп'ютерні науки», володіє базовими знаннями HTML та CSS. Працювала як керівник SEO-відділу та надалі продовжує свою кар'єру як керівник маркетингового відділу компанії Bezdor4x4. Викладає курс «Контекстна реклама».
Інтернет-маркетолог
Олена Лемеха
Більше 3 років досвіду в ІТ та e-commerce маркетингу. Досвідчений маркетолог, яка з початку кар’єри працює зі складними проектами і завданнями. Знає, як збільшити продажі в десятки разів і як знайти спільну мову з будь-якими клієнтами.
Власниця SISTERS SMM AGENCY, фотограф та дизайнер інтер’єру
Дарина Попович
Одна з перших SMM спеціалістів у Львові. Дарина переконає вас у тому, що SMM — це невід‘ємна частина успішного бізнесу. У її практиці більше 20 проектів. На власному досвіді знає, що стоїть за крутими кейсами та як вони створюються.
Копірайтер
Мар’яна Марчило
Більше 3 років досвіду в копірайтингу. Має практичний досвід написання контенту для сайтів та створення SEO-текстів для блогів з унікальністю від 90%. Працювала із клієнтами, що є представниками фітнес-індустрії, IT-сфери, надають юридичні послуги, займаються декоруванням свят та подій, допомагають з пошуком роботи за кордоном, облаштовують квест-кімнати і продають квести у Норвегії, а також з поліграфічними компаніями. 
Інтернет-маркетолог, SEO спеціаліст
Ганна Бойко
Досвід роботи — 5+ років. Свій шлях у SEO-індустрії розпочала у 2015 р. Працювала на посаді SEO-спеціаліста в ІТ-компанії. За 2 роки виросла з початківця до керівника відділу. Працювала над розвитком відділу SEO та інтернет-маркетингу. Проекти: 50% — Україна, 30% — Америка, 10% — Європа та 10% — Ізраїль. Паралельно з основною роботою викладала курси SEO.
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.