Онлайн-навчання

Професія Junior Project Manager

Стати Project Manager? З ITEA!

Комплексна підготовча програма Junior Project Manager — це навчання за актуальним планом з нуля, упор на практичні завдання й допомогу в працевлаштуванні.

КОЛИ
Старт
9 Грудня 2023
СКІЛЬКИ
33 занятия / 3 місяця
3 рази на тиждень
с 19:00 до 22:00
ЦІНА
27800 UAH
13900 UAH
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Чому Професія Junior Project Manager?
Цікаві проєкти
Професія Junior Project Manager відноситься до складних і багатофункціональних напрямків. Після її опанування ти не будеш займатись однотипними задачами — навпаки, ти зможеш шукати унікальні рішення в кожному новому проєкті.
Попит на ринку праці
Успішність будь-якого бізнесу залежить від кваліфікації найманих працівників. Саме тому власники компаній шукають спеціалістів, які можуть правильно організувати процес виконання проєктів без запинок.
Кар'єрне зростання
Пройшовши комплексну програму навчання на проєктного менеджера, ти з легкістю зможеш просунутися по кар'єрних сходах як усередині корпорації, так і як самостійний підприємець. Початкові спеціалісти отримують від 20 000 гривень, а кваліфіковані — понад 53 000 гривень. Перспективно, чи не так?

Перша робота
Project Manager?
З ITEA!

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування
Курси для професії Junior Project Manager
Розклад курсів
Твої етапи становлення
кваліфікованим проєктним менеджером:

33 live-заняття
В ITEA ти будеш навчатись у віддаленому форматі. На уроках легко взаємодіяти з викладачем та іншими студентами, отримувати відповіді на запитання, які виникають, та виконувати завдання коуча. Почати навчання можна з будь-якого місця — просто під’єднайся до прямої трансляції з ноутбука чи іншого пристрою.
Перевірка знань: тести та домашні завдання
Після проходження тематичних розділів на онлайн-заняттях викладач дає домашнє завдання. Такий підхід допомагає закріпити теорію практикою. Виконавши практичне завдання, ти отримуєш ще більше потрібної інформації та досвіду.
Індивідуальна робота з ментором
В ITEA ти будеш регулярно отримувати підтримку. Ментор буде з тобою впродовж усього періоду навчання. Не соромся: запитуй у нього все: як розібратися в темі, виконати домашнє завдання тощо. Ментор завжди розгорнуто відповість тобі та вкаже на правильний шлях!
Курсовий проєкт для портфоліо
Протягом усього часу в академії студенти займаються дипломною роботою. Вона стане цікавим доповненням до особистого портфоліо програміста й доказом умінь і знань при влаштуванні на роботу.
Формула ефективного навчання ITEA:

Дистанційне навчання

Ми пропонуємо опанувати професію Junior Project Manager в онлайн-форматі. Заняття проводимо у вечірній час, що зручно для зайнятих людей. Від тебе потрібні девайс і стабільне підключення до інтернету. Залітай на пряму трансляцію, спілкуйся з викладачем та іншими студентами, отримуй знання в максимально зручному форматі!

Максимум практики

Ми чудово розуміємо, що практика — запорука успішного навчання, тому на заняттях тобі не доведеться слухати нудні балачки. Викладачі ITEA захопливо познайомлять тебе з теорією та закріплять знання практичними завданнями.

Мінігрупи

Для максимально комфортного й ефективного навчання ми формуємо компактні групи студентів. Такий підхід вигідний й учням, і викладачеві. Усі студенти отримують необхідну увагу й допомогу в розборі тематичних блоків, а коучі можуть без проблем займатися перевіркою домашніх завдань і відповідями на запитання.

Допомога з працевлаштуванням

Після проходження комплексної програми з професії Junior Project Manager і здачі дипломного проєкту команда ITEA безкоштовно зареєструє на JunGo — сервісі пошуку роботи. На порталі зібрані десятки вакансій і вигідних пропозицій від перевірених роботодавців, з яким ми співпрацюємо вже багато років.

Детальний план навчання проєктному менеджменту:

Project Management Pro

33 заняття

 • Вступ до курсу. Вступ до управління проєктами
 • Ініціація проєкту
 • Планування проєкту
 • Специфіка організації гнучких проєктів
 • Виконання проєкту
 • Моніторинг і контроль проєкту
 • Закриття проєкту
 • Повторення матеріалу (гра)
 • Вступна частина, огляд іспиту PMP
 • Основи управління проєктами
 • Ініціація проєкту
 • Планування проєкту
 • Виконання проєкту
 • Моніторинг і контроль проєкту
 • Закриття проєкту
 • Основи управління гнучкими проєктами
 • Професійна відповідальність керівника проєктів
Викладачі напрямку Професія Junior Project Manager
Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Project Manager у компанії SoftServe. Більше 7 років досвіду в IT Project Management. Має сертифікацію Process Management. З 2017 року — викладач курсу. За цей час Анна випустила 14 навчальних груп.
Ганна Холманських
Project Manager
Очолює IТ-проєкти та програми проєктів.  Навчить планувати, запускати і контролювати роботу команди, керувати бюджетом, виявляти ризики та розробляти стратегії щодо їх пом'якшення.
Дмитро Варналій
Project Manager, Product Owner
Більше 10 років досвіду в області Digital-маркетингу і продажів. Досвід в розробці програмного забезпечення. Глибокі пізнання в цифрових технологіях, Data Analysis і E-commerce.
Микола Гугулі
Операційний директор Академії ITEA
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

В обработке...