Онлайн-навчання

Професія Project Manager

Стати Project Manager? З ITEA!

Комплексна підготовча програма Project Manager — це навчання за актуальним планом з нуля, упор на практичні завдання й допомогу в працевлаштуванні.

КОЛИ
Старт
Йде набір на курс
СКІЛЬКИ
34 занять
2-3 рази на тиждень
З 19:00 до 22:00
ЦІНА
35900 UAH
21550 UAH
Доступна оплата частинами
Чому Професія Project Manager?
Цікаві проекти
Професія Project Manager відноситься до складних і багатофункціональних напрямків. Після її опанування ти не будеш займатись однотипними задачами — навпаки, ти зможеш шукати унікальні рішення в кожному новому проекті.
Попит на ринку праці
Успішність будь-якого бізнесу залежить від кваліфікації найманих працівників. Саме тому власники компаній шукають спеціалістів, які можуть правильно організувати процес виконання проектів без запинок.
Кар'єрне зростання
Пройшовши комплексну програму навчання на проектного менеджера, ти з легкістю зможеш просунутися по кар'єрних сходах як усередині корпорації, так і як самостійний підприємець. Початкові спеціалісти отримують від 20 000 гривень, а кваліфіковані — понад 53 000 гривень. Перспективно, чи не так?

Перша робота Project Manager? З ITEA!

Про працевлаштування

Персональний план для кожного студента

Допомога в складанні резюме та формуванні портфоліо

Регулярні консультації з ментором

Допомога з працевлаштуванням

Безкоштовна консультація
Курси для професії Project Manager
Розклад курсів
Твої етапи становлення
кваліфікованим проектним менеджером:

Онлайн-заняття
В ITEA ти будеш навчатись у віддаленому форматі. На уроках легко взаємодіяти з викладачем та іншими студентами, отримувати відповіді на запитання, які виникають, та виконувати завдання коуча. Почати навчання можна з будь-якого місця — просто під’єднайся до прямої трансляції з ноутбука чи іншого пристрою.
Онлайн-заняття
Після проходження тематичних розділів на онлайн-заняттях викладач дає домашнє завдання. Такий підхід допомагає закріпити теорію практикою. Виконавши практичне завдання, ти отримуєш ще більше потрібної інформації та досвіду.
Консультації з ментором
В ITEA ти будеш регулярно отримувати підтримку. Ментор буде з тобою впродовж усього періоду навчання. Не соромся: запитуй у нього все: як розібратися в темі, виконати домашнє завдання тощо. Ментор завжди розгорнуто відповість тобі та вкаже на правильний шлях!
Курсовий проект
Протягом усього часу в академії студенти займаються дипломною роботою. Вона стане цікавим доповненням до особистого портфоліо програміста й доказом умінь і знань при влаштуванні на роботу.
Формула ефективного навчання ITEA:

Дистанційне навчання

Ми пропонуємо опанувати професію Project Manager в онлайн-форматі. Заняття проводимо у вечірній час, що зручно для зайнятих людей. Від тебе потрібні девайс і стабільне підключення до інтернету. Залітай на пряму трансляцію, спілкуйся з викладачем та іншими студентами, отримуй знання в максимально зручному форматі!

Максимум практики

Ми чудово розуміємо, що практика — запорука успішного навчання, тому на заняттях тобі не доведеться слухати нудні балачки. Викладачі ITEA захопливо познайомлять тебе з теорією та закріплять знання практичними завданнями.

Мінігрупи

Для максимально комфортного й ефективного навчання ми формуємо компактні групи студентів. Такий підхід вигідний й учням, і викладачеві. Усі студенти отримують необхідну увагу й допомогу в розборі тематичних блоків, а коучі можуть без проблем займатися перевіркою домашніх завдань і відповідями на запитання.

Допомога з працевлаштуванням

Після проходження комплексної програми з професії Project Manager і здачі дипломного проекту команда ITEA безкоштовно зареєструє на JunGo — сервісі пошуку роботи. На порталі зібрані десятки вакансій і вигідних пропозицій від перевірених роботодавців, з яким ми співпрацюємо вже багато років.

Детальний план навчання проектному менеджменту:
1. Project Management / CAPM

14 занять

 • Вступ до курсу. Вступ до управління проектами
 • Ініціація проекту
 • Планування проекту
 • Специфіка організації гнучких проектів
 • Виконання проекту
 • Моніторинг і контроль проекту
 • Закриття проекту
 • Повторення матеріалу (гра)
2. Project Management Professional / PMP

14 занять

 • Вступна частина, огляд іспиту PMP
 • Основи управління проектами
 • Ініціація проекту
 • Планування проекту
 • Виконання проекту
 • Моніторинг і контроль проекту
 • Закриття проекту
 • Основи управління гнучкими проектами
 • Професійна відповідальність керівника проектів
Викладачі напрямку Професія Project Manager
Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Віце-президент PMI Ukraine Chapter — за два роки вивела Український підрозділ PMI на новий виток розвитку, збільшивши кількість учасників організації в чотири рази. Навчає починаючих та досвідчених керівників проєктів, включаючи підготовку до САРМ, РМР, PMI-ACP-сертифікаціям.
Аліна Піддубна
Віце-президент PMI Ukraine Chapter
Очолює IТ-проєкти та програми проєктів.  Навчить планувати, запускати і контролювати роботу команди, керувати бюджетом, виявляти ризики та розробляти стратегії щодо їх пом'якшення.
Дмитро Варналій
Project Manager, Product Owner
Викладач курсу "Agile / Scrum". Досвід роботи керівником проекту більше 4 років. Досвід роботи в якості власника продукту - 3.5 року. Артем працював у компаніях ТД «Амстор», «Велика кишеня», «Busfor». Закінчив курси «Курси по ефективному управлінню персоналом», тренінг «Проектний менеджмент», курси програмування Java.
Артем Галян
Project Manager, Product Owner
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.