Онлайн-навчання

Професія Manual QA Engineer

Manual QA Engineer: курси в онлайн-форматі з працевлаштуванням. Завдяки комплексній програмі навчання ти навчишся перевіряти якість ПЗ та знайдеш свою першу роботу в IT.

КОЛИ
Старт
23 Липня 2021
СКІЛЬКИ
22 занять
2-3 рази на тиждень
З 19:00 до 22:00
ЦІНА
16100 UAH
9650 UAH
Доступна оплата частинами
Чому Професія Manual QA Engineer?
Доволі легкий старт
Низький поріг входу в професію дозволяє швидко вивчити тестування з будь-якого рівня підготовки. Опанувати професію розробника з нуля майже нереально. Тому якщо ти шукаєш легший спосіб почати ІТ-кар’єру, QA буде ідеальним вибором.
Затребувана професія
Випуск якісного продукту є пріоритетним завданням для будь-якої IT-компанії. Навіть найперспективніший проект може провалитися через велику кількість багів. Тому попит на кваліфікованих тестувальників ще довго не спадатиме. Ну а діапазон їхній зарплат варіюється від 400 до 1300+ USD.
Кар'єрний зріст
У ході роботи тестувальники вчаться розбиратися в нюансах розробки, основах програмування й етапах життєвого циклу ПЗ. Це надає їм можливість еволюціонувати в керівників відділів розробки, техлідів і проектних менеджерів. Напрямок QA може стати першою сходинкою на шляху практично до будь-якої IT-професії.

Курси Manual-тестувальника, з якими ти прокачаєш скіли програмування на 100%

Про працевлаштування

Персональний план розвитку, підготовлений з урахуванням особливостей студента

Поради щодо написання резюме та портфоліо

Підтримка ментора й лайфхаки з проходження співбесід

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексної програми

Безкоштовна консультація
Курси для професії Manual QA Engineer
Розклад курсів
Процес навчання професії
Manual QA Engineer

Пряма трансляція уроків
Ти приєднуєшся до Zoom-конференції, бачиш та чуєш своїх одногрупників і викладача. Увесь час вебінару буде присвячено вивченню матеріалу курсів в теорії та на практиці. Навіть якщо пропускаєш трансляцію, ти все одно зможеш йти в ногу зі своєю групою: після кожної трансляції ми надсилаємо студентам запис заняття.
Домашні завдання
Практики багато не буває, тому окрім роботи власне на заняттях ти будеш закріплювати отримані навички, а також тренуватися після них. Щоб засвоїти матеріал і успішно завершити курси напрямку тобі обов'язково потрібно виконувати всі домашні завдання. Так ти будеш повноцінно готуватися до майбутньої роботи розробника-тестувальника й обдумувати запитання, які не спали на думку під час трансляції.
Робота з ментором
Ментор на зв'язку з групою практично в будь-який час. Він допомагає розібратися з будь-якими запитаннями щодо навчання з програмуванню, підказує, як покращити фінальний проект, і займається організаційними питаннями. Ментор допомагає викладачеві й піклується про те, щоби твоє навчання проходило комфортно та без проблем.
Курсовий проект
Аби показати, що ти вивчив під час курсу, ти готуєш фінальний проект програміста-тестувальника. Тобі доведеться постаратися, проте його можна буде продемонструвати роботодавцю. Пам'ятай, що часто думка про фахівця ґрунтується на враженні від його портфоліо
Формула ефективного навчання ITEA:

Зручний формат

Подбай про стабільність інтернет-з’єднання та під’єднайся до трансляції з будь-якого пристрою. Замість поїздок в академію й занять в аудиторіях ти можеш зануритися в навчання вдома, у коворкінгу або кафе. Спілкуйся з одногрупниками, став запитання викладачеві, практикуйся у виконанні завдань — проходь курси без шкоди якості навчання!

Актуальні програми навчання

Ти не слухатимеш перекази чужих лекцій та не вивчатимеш застарілі прийоми. Наші викладачі оновлюють програми курсів, надають найнеобхіднішу інформацію та підкріплюють її особистим досвідом. Всі отримані знання й навички знадобляться тобі в подальшій кар’єрі  Manual QA Engineer.

Стажування та працевлаштування

Ми реєструємо всіх випускників курсів на партнерській платформі JunGo. Тут зібрані перевірені роботодавці, які готові запропонувати посаду QA-початківцям. Ти будеш шукати роботу разом з іншими джуніорами — таким чином, тобі не потрібно буде конкурувати з досвідченішими фахівцями. Окрім цього ти отримаєш від нас допомогу в складанні резюме та підготовці до співбесід.

Усебічний розвиток

Успішні тестувальники мають володіти не тільки технічними навичками, а й певними особистісними рисами. Ми допоможемо тобі розвинути soft skills, навчитися ефективно працювати в команді й дізнатися, що потрібно для стрімкого кар’єрного росту безкоштовно.

Твій план вивчення професії QA Manual Engineer
1. QA Basic

10 занять

 • Вступ до тестування ПЗ
 • Поняття дефекту
 • Види вимог
 • Критерії тестування вимог
 • Методології тестування
 • Види тестування програмного забезпечення
 • Use Case та Checklist
 • Системи зберігання й управління тестовими випадками
 • Нефункціональні види тестування
 • Що таке Pairwise Testing?
2. QA Advanced

12 занять

 • Основні поняття BDD, TDD, ATDD
 • Вступ до HTML — мови розмітки гіпертексту
 • Вступ до CSS
 • Основи автоматизованого тестування
 • Переваги й недоліки автоматизації тестування
 • Що таке база даних?
 • MySQL
 • Вступ до тестування мобільних додатків
 • Хмарні платформи пристроїв для тестування мобільних додатків
 • Що таке Web Service?
 • REST (Representational state transfer) — стиль архітектури програмного забезпечення для розподілених систем, як-от World Wide Web
Викладачі напрямку Професія Manual QA Engineer
Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Software Testing Team Leader у компанії EPAM Systems. Більше 7 років досвіду. Сертифікований тестувальник програмного забезпечення. Має практичний досвід роботи з Ruby, Selenium IDE, MySQL, PL/SQL Developer, VM, MS Visual Studio, TFS, Jira, HP ALM. Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA.
Микола Головко
Software Testing Team Lead
Більше 5 років досвіду в тестуванні програмного забезпечення. Участь в більш ніж 30 проектах в різних сферах. Великий досвід тестування сфер гемблинга, бетінга, реклами, CRM-рішень.
Сергій Лозицький
Senior QA Engineer / Automation QA Engineer
Manual QA Engineer у компанії IT Craft. Більше 4 років досвіду роботи в сфері тестування ПЗ. Більше 3 років досвіду в тестуванні web-додатків з використанням Jira, Postman, Fiddler, Dev tools, MySQL, MongoDB, Azure. Працювала з розподіленими командами за методологією Scrum. Брала участь у співбесіді претендентів на позицію QA та займалася їх подальшим навчанням в компанії.
Катерина Карпець
Manual QA Engineer
Більше 4 років досвіду роботи в галузі забезпечення якості (проекти тестування веб-сайтів, десктопних і мобільних додатків). Добре знайомий з методологіями, інструментами та процесами забезпечення якості програмного забезпечення, володіє навичками написання різних типів документації з тестування. Має досвід написання автоматичних тестів з використанням мов Python і Java.
Владислав Зайко
QA Engineer
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.