Онлайн-навчання

Професія Manual QA Engineer

Manual QA Engineer: курси в онлайн-форматі з працевлаштуванням. Завдяки комплексній програмі навчання ти навчишся перевіряти якість ПЗ та знайдеш свою першу роботу в IT.

КОЛИ
Старт
19 Грудня 2023
СКІЛЬКИ
25 занятий / 3 місяця
2 рази на тиждень
с 19:00 до 22:00
ЦІНА
30170 UAH
18100 UAH
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Доступна оплата частинами
Можливість заморозити навчання
Чому Професія Manual QA Engineer?
Доволі легкий старт
Низький поріг входу в професію дозволяє швидко вивчити тестування з будь-якого рівня підготовки. Опанувати професію розробника з нуля майже нереально. Тому якщо ти шукаєш легший спосіб почати ІТ-кар’єру, QA буде ідеальним вибором.
Затребувана професія
Випуск якісного продукту є пріоритетним завданням для будь-якої IT-компанії. Навіть найперспективніший проект може провалитися через велику кількість багів. Тому попит на кваліфікованих тестувальників ще довго не спадатиме. Ну а діапазон їх зарплат варіюється від 400 до 1300+ USD.
Кар'єрний зріст
У ході роботи тестувальники вчаться розбиратися в нюансах розробки, основах програмування й етапах життєвого циклу ПЗ. Це надає їм можливість еволюціонувати в керівників відділів розробки, техлідів і проектних менеджерів. Напрямок QA може стати першою сходинкою на шляху практично до будь-якої IT-професії.

Курси Manual-тестувальника, з якими ти прокачаєш
скіли тестування на 100%

Про працевлаштування

Міні-курс з soft skills, пошуку та отримання замовлень на фріланс-біржі Upwork

Працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA на їх запит

Обліковий запис та супровід від Jungo.dev - біржі з працевлаштування IT-фахівців-початківців

Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати твої навички під IT-ринок

Про працевлаштування
Курси для професії Manual QA Engineer
Розклад курсів
Процес навчання професії
Manual QA Engineer

25 live-занять
Ти приєднуєшся до Zoom-конференції, бачиш та чуєш своїх одногрупників і викладача. Увесь час вебінару буде присвячено вивченню матеріалу курсів в теорії та на практиці. Навіть якщо пропускаєш трансляцію, ти все одно зможеш йти в ногу зі своєю групою: після кожної трансляції ми надсилаємо студентам запис заняття.
Перевірка знань: тести та домашні завдання
Практики багато не буває, тому окрім роботи власне на заняттях ти будеш закріплювати отримані навички, а також тренуватися після них. Щоб засвоїти матеріал і успішно завершити курси напрямку тобі обов'язково потрібно виконувати всі домашні завдання. Так ти будеш повноцінно готуватися до майбутньої роботи розробника-тестувальника й обдумувати запитання, які не спали на думку під час трансляції.
Індивідуальна робота з ментором
Ментор на зв'язку з групою практично в будь-який час. Він допомагає розібратися з будь-якими запитаннями щодо навчання тестування, підказує, як покращити фінальний проект, і займається організаційними питаннями. Ментор допомагає викладачеві й піклується про те, щоби твоє навчання проходило комфортно та без проблем.
Курсовий проєкт для портфоліо
Аби показати, що ти вивчив під час курсу, ти готуєш фінальний проект програміста-тестувальника. Тобі доведеться постаратися, проте його можна буде продемонструвати роботодавцю. Пам'ятай, що часто думка про фахівця ґрунтується на враженні від його портфоліо
Формула ефективного навчання ITEA:

Зручний формат

Подбай про стабільність інтернет-з’єднання та під’єднайся до трансляції з будь-якого пристрою. Замість поїздок в академію й занять в аудиторіях ти можеш зануритися в навчання вдома, у коворкінгу або кафе. Спілкуйся з одногрупниками, став запитання викладачеві, практикуйся у виконанні завдань — проходь курси без шкоди якості навчання!

Актуальні програми навчання

Ти не слухатимеш перекази чужих лекцій та не вивчатимеш застарілі прийоми. Наші викладачі оновлюють програми курсів, надають найнеобхіднішу інформацію та підкріплюють її особистим досвідом. Всі отримані знання й навички знадобляться тобі в подальшій кар’єрі  Manual QA Engineer.

Стажування та працевлаштування

Ми реєструємо всіх випускників курсів на партнерській платформі JunGo. Тут зібрані перевірені роботодавці, які готові запропонувати посаду QA-початківцям. Ти будеш шукати роботу разом з іншими джуніорами — таким чином, тобі не потрібно буде конкурувати з досвідченішими фахівцями. Окрім цього ти отримаєш від нас допомогу в складанні резюме та підготовці до співбесід.

Усебічний розвиток

Успішні тестувальники мають володіти не тільки технічними навичками, а й певними особистісними рисами. Ми допоможемо тобі розвинути soft skills, навчитися ефективно працювати в команді й дізнатися, що потрібно для стрімкого кар’єрного росту безкоштовно.

Твій план вивчення
професії QA Manual Engineer

Курс QA Manual

25 занять

 • Вступ до тестування ПЗ
 • Поняття дефекту
 • Види вимог
 • Критерії тестування вимог
 • Методології тестування
 • Види тестування програмного забезпечення
 • Use Case та Checklist
 • Системи зберігання й управління тестовими випадками
 • Нефункціональні види тестування
 • Що таке Pairwise Testing?
 • Робота з браузером як з основним інструментом тестування
 • Бонусні заняття з англійської мови
 • Вступ до HTML — мови розмітки гіпертексту
 • Вступ до CSS
 • Переваги й недоліки автоматизації тестування
 • Що таке база даних?
 • MySQL чи PostgreSQL
 • Вступ до тестування мобільних додатків
 • Що таке Web Service?
 • REST (Representational state transfer)
 • Test Automation Basics
 • Як складати резюме та проходити співбесіду
 • Бонус! Міні-курс з пошуку роботи
Викладачі напрямку Професія Manual QA Engineer
Команда ITEA зібрала кращих практиків:
керівників, Senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
Software Testing Team Leader у компанії EPAM Systems. Більше 7 років досвіду. Сертифікований тестувальник програмного забезпечення. Має практичний досвід роботи з Ruby, Selenium IDE, MySQL, PL/SQL Developer, VM, MS Visual Studio, TFS, Jira, HP ALM. Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA.
Микола Головко
Software Testing Team Lead
Більше 5 років досвіду в тестуванні програмного забезпечення. Участь в більш ніж 30 проектах в різних сферах. Великий досвід тестування сфер гемблинга, бетінга, реклами, CRM-рішень.
Сергій Лозицький
Senior QA Engineer / Automation QA Engineer
QA manager та Project coordinator у компанії EPAM. Має 13+ років досвіду в тестуванні та забезпеченні якості мобільних, desktop та web-додатків, невеликих та величезних інтегрованих enterprise, investment banking, social networking систем. Протягом 8 років керує командами QA від 5 до 100+ працівників. Понад 2 роки працює в проєктному менеджменті.
Євгенія Басанець
QA Specialist
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

В обработке...