Онлайн-навчання

System Administrator

З ITEA ти опануєш професію системного адміністратора з нуля та навчишся створювати ІТ-інфраструктуру для бізнесу!

КОЛИ
Старт
Йде набір на курс
СКІЛЬКИ
8 занять
2-3 рази на тиждень
З 19:00 до 22:00
ЦІНА
7200 UAH
5400 UAH
Доступна оплата частинами
Чому System Administrator?
Затребуваність професії
Жодна компанія не може функціонувати коректно без власної IT-інфраструктури. Керівники розуміють важливість роботи DevOps-спеціалістів, тому винагороджують їх гарним заробітком.
Цікава робота
Це чудова можливість працювати з величезною кількістю технологій, що весь час розвиваються. Тут і нестандартність завдань, і можливість мислити творчо, і постійно вивчати щось нове.
Перспектива кар’єрного розвитку
Можеш розвиватися як горизонтально (наприклад, до позиції системного архітектора), так і вертикально (до керівника відділу, що займається інформаційними технологіями).

Перша робота в IT? Разом з ITEA!

Про працевлаштування

Індивідуальний план розвитку кожного студента

Рекомендації по складанню резюме та формуванню портфоліо

Консультації з ментором щодо вивчення матеріалу курсу

Допомога з працевлаштуванням після завершення комплексних програм

Безкоштовна консультація
Курси для System Administrator
Розклад курсів
Що буде відбуватися навчання на курсах System Administration?

Вебінар
Заняття відбуваються у форматі онлайн-трансляцій, до яких ти будеш доєднуватися. Впродовж уроку на тебе чекає теоретичний виклад матеріалу разом із практичними завданнями. Кожен вебінар записується, тому ти завжди можеш його переглянути в особистому кабінеті.
Домашнє завдання
Після кожного заняття ти будеш отримувати домашні завдання, виконувати їх та здавати до певного дедлайну. Радимо сумлінно виконувати їх, щоб практично опанувати матеріал.
Допомога ментора
Ментор — це людина, яка допоможе тобі у позаурочний час. Можеш звертатися до нього щодо домашніх завдань, самостійних робіт, коли щось є складним і незрозумілим.
Ефективний формат
Тобі не доведеться залишати свою затишну оселю, щоб долучитися до IT-спільноти. Ніяких запізнень та нервів через пропуски — кожне заняття можна подивитися і в записі. А нетворкінг отримаєш такий, ніби ви знаходитесь в одній кімнаті!
Формула ефективного навчання ITEA:

Зручний формат

Навчайся з комфортом, зберігай свій час та ефективно опановуй предметні знання. Ти не пропустиш жодного заняття, адже всі зможеш передивитися у своєму особистому кабінеті.

Актуальні знання та програми

Ми навчаємо відповідно до реалій, з якими ти зустрінешся вже на першій роботі. Саме тому ми орієнтуємося на нові технології та останні тенденції, щоб матеріал залишався свіжим та дав тобі змогу не загубитися у мінливій ІТ-індустрії.

Багато практичних завдань

Практичне опанування матеріалу відбувається за рахунок практики на уроці та домашніх завдань. Лише так новачок зможе закріпити навички та відчути готовність до реальних проектів.

Комплексність

Наш підхід до навчання є комплексним. Це означає, що підготовка за твоїм напрямом не відриває тебе від сфери ІТ загалом. Це важливо для комфортного спілкування з майбутніми колегами та ефективної комунікації з кожним членом індустрії.

Твій план опанування професії
Системне адміністрування (базовий курс)

8 занять

Викладачі напрямку System Administrator
Команда ITEA зібрала кращих практиків: керівників, senior-фахівців і експертів з багаторічним досвідом
System Administrator (IT Education Academy)
Олег Бойчук
System Administrator (IT Education Academy)
Компанії, в яких працюють наші випускники
Встигни забронювати своє місце в групі
Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.