HTML-практикум для початківців

Створіть свій перший сайт-візитівку за 10 днів

КОЛИ
Час
СКІЛЬКИ
Вартість
Безкоштовно
ДЕ
Формат
Онлайн-трансляція
Програма практикуму
1

Заняття 1.
Познайомимося з текстовим редактором коду VS Code, вивчимо основи HTML і розберемо, що таке особиста лендинг-сторінка та якими є її складники. Вивчимо основи верстки: теги тексту й картинок.
Домашнє завдання

2

Заняття 2.
Вивчимо теги та стилі для структуризації розмітки сторінки. Дізнаємося, що таке стилізація тексту. Поговоримо про роботу зі шрифтами, кольором і зображеннями.
Домашнє завдання

3

Заняття 3.
Вивчимо декомпозицію та позиціювання елементів. Розберемо, що таке якорі й для чого вони потрібні. Як реалізувати та використовувати кнопку "вгору". Дізнаємося, у чому полягає робота з класами.
Домашнє завдання

4

Заняття 4.
Розберемо, як відбувається верстка блоків. Вивчимо, як грамотно реалізовувати форму зворотного зв'язку, поставити спеціальні кнопки — посилання на соціальні мережі.
Домашнє завдання

5

Заняття 5.
Вивчимо, як створити реакції на дії користувача через CSS і якими вони можуть бути. Поговоримо про ефектні градієнти та їхнє створення. Розберемо фінальні штрихи верстки.
Домашнє завдання

Хто буде ділитися досвідом?
Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Владислав Сидоренко

Full Stack-розробник, Front end Team Lead в компанії EPAM. Більше 7 років досвіду. Сертифікований фахівець Microsoft і тренер, викладач курсів. Володіє наступними мовами програмування та технологіями: HTML5, CSS3, SASS, SCSS, Stylus, JavaScript, React.js, Angular, Vue.js, Node.js, Express.js, MongoDB, SEO, AWS, Azure.

Відгуки студентів минулого потоку практикуму

Андрій

Марафон був чудовий. Особливо хочеться подякувати всій команді, яка над ним працювала.

Олена

Відмінний марафон. Багато інформації та практичних навичок. Верстку тільки починаю вивчати, дуже сподобалося йти маленькими кроками, поступово.

Артем

Позитивні враження, був радий попрактикуватися, дізнався цікаві моменти при роботі в інспекторі браузера, отримав декілька корисних посилань. Можна спробувати додати практику роботи в GitHub. Дякую Вам за вашу роботу! Успіхів у справах!))

Ольга

Дуже доступний матеріал, хотілося би більше таких інтенсивів.
Можливо, тобі
будуть цікаві ці курси:
Розклад курсів
Онлайн-курси програмування

IT Education Academy — це міжнародний освітній проект, що готує фахівців-практиків IT-сфери.


Наші онлайн-курси програмування вже понад шість років на ринку IT-освіти. Увесь цей час ми вчилися разом зі своїми студентами: покращували процес занять, запускали нові напрямки й курси програмування онлайн, підвищували професійний рівень співробітників і відкривали нові філії. Завдяки нашому постійному розвитку ми розробили ефективні програми підготовки IT-фахівців та якісно підняли рівень навчання програмування.


Нам вдалося поєднати найкращі практики офлайн- і онлайн-освіти й таким чином досягти високих результатів. Курс програмування від ІТЕА — гарантія якісного навчання.

30+
комплексних програм підготовки до професій
200+
викладачів із топових IT компаній
170+
унікальних навчальних курсів
16000+
успішних випускників
Ефективне навчання? З ITEA!
Онлайн-заняття в знайомому форматі
Кожне наше заняття — це не запис, а пряма трансляція. Під час уроку ти можеш поставити запитання вголос, не витрачаючи час на набирання повідомлення в чаті. Після кожного уроку ти отримуватимеш його запис, але ми рекомендуємо відвідувати їх у реальному часі.
Максимум практики та домашніх занять
Курс програмування від ІТЕА — це достатня кількість практики. Заняття проходять у такому форматі: теорія, підкріплена практикою + об’ємне завдання. На кожне виконане завдання ти отримуватимеш розгорнутий коментар і оцінку від викладача й ментора.
Допомога зі стажуванням та працевлаштуванням
Коли ти завершиш наші онлайн-курси програмування, ментори академії безкоштовно зареєструють тебе на платформі Jungo, де розміщені найкращі вакансії для Junior-програміста від наших партнерів. Там ти обереш своє стажування, штатну або фріланс-роботу. Можливо навіть за кордоном.
Актуальні навчальні програми
Завдяки нашим партнерам і платформі JunGo, ми стежимо за трендами і змінами у світі IT та коригуємо програми згідно з актуальними оновленнями. Ти навчишся програмуванню з нуля та отримаєш найсвіжіші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця й допоможуть тобі стати хорошим фахівцем.
Невеликі групи
Ми за якість, а не за кількість. Один викладач фізично не може відповісти на запитання двох сотень студентів, перевірити домашні завдання й виставити всі оцінки. А компактні групи забезпечують максимально комфортні умови для ефективного навчання. Перевірено на практиці.
Дружна IT-спільнота
Викладач, ментор і одногрупники — це не тільки твої нові контакти в месенджері, а й основа для створення продуктивного нетворкінгу й обміну корисною інформацією. Без цього зараз нікуди.

В обработке...