Марафон для початківців

Тестуємо професію тестувальника

КОЛИ
Час
СКІЛЬКИ
Вартість
Безкоштовно
ДЕ
Формат
Онлайн-трансляція
Програма марафону
1

Заняття 1.

Основи тестування. Чому тестування — важливий етап у роботі над продуктом. Аксіоми тестування: повне (надлишкове) тестування є неможливим.

Домашнє завдання

2

Заняття 2.

Як виглядає тестування простого ПЗ. Моделі життєвого циклу розробки ПЗ: V-подібна, спіраль, Agile (зокрема Scrum). Основні етапи Scrum.

Домашнє завдання

3

Заняття 3.

Рекомендації до самоперевірки. Чому тестування — це процес. Основні базові техніки створення ефективних тестів.

Домашнє завдання

4

Заняття 4.

Самоперевірка. Що таке дефект? Життєвий цикл дефекту.

Домашнє завдання

5

Заняття 5.

Самоперевірка. Техніки естимації й оцінювання задач. Розбивка задач на підзадачі. Poker Planning.

Домашнє завдання

Хто буде ділитися досвідом?
Микола Головко

Software Testing Team Leader у компанії EPAM Systems. Більше 7 років досвіду. Сертифікований тестувальник програмного забезпечення. Має практичний досвід роботи з Ruby, Selenium IDE, MySQL, PL/SQL Developer, VM, MS Visual Studio, TFS, Jira, HP ALM. Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA.

Микола Головко

Software Testing Team Leader у компанії EPAM Systems. Більше 7 років досвіду. Сертифікований тестувальник програмного забезпечення. Має практичний досвід роботи з Ruby, Selenium IDE, MySQL, PL/SQL Developer, VM, MS Visual Studio, TFS, Jira, HP ALM. Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA.

Відгуки студентів минулого потоку марафону

Владислав

Дякую за можливість дізнатися, що таке тестування і з чим його їдять. В цілому, марафон пройшов відмінно.

Вікторія

Дуже сподобався марафон. Дізналась про основи тестування ПЗ, а також про роботу тестувальника. Всі подані матеріали і пояснення чіткі, цікаві та інформативні!

Юрій

Дуже багато чого взнав нового, надзвичайно круті пояснення, тепер розумію як правильно заводити Дефект репорти+навчився на практиці тестувати ПЗ, курси дали зрозуміти що потрібно вчитися наполегливіше з удосконаленням всіх навиків.

Галина

Все сподобалось, за тиждень дізналась базово що таке тестування і з чим його їдять :)

Інна

Марафон був цікавим і пізнавальним. Дає практичні навики та розуміння професії. Чудово, що можна отримати коментарі та практичні поради по виконаним завданням.
Можливо, тобі
будуть цікаві ці курси:
Розклад курсів
Онлайн-курси програмування

IT Education Academy — це міжнародний освітній проект, що готує фахівців-практиків IT-сфери.


Наші онлайн-курси програмування вже понад шість років на ринку IT-освіти. Увесь цей час ми вчилися разом зі своїми студентами: покращували процес занять, запускали нові напрямки й курси програмування онлайн, підвищували професійний рівень співробітників і відкривали нові філії.


Завдяки нашому постійному розвитку ми розробили ефективні програми підготовки IT-фахівців та якісно підняли рівень навчання програмування.Нам вдалося поєднати найкращі практики офлайн- і онлайн-освіти й таким чином досягти високих результатів. Курс програмування від ІТЕА — гарантія якісного навчання.

30+
комплексних програм підготовки до професій
200+
викладачів із топових IT компаній
170+
унікальних навчальних курсів
16000+
успішних випускників
Ефективне навчання? З ITEA!
Онлайн-заняття в знайомому форматі

Кожне наше заняття — це не запис, а пряма трансляція. Під час уроку ти можеш поставити запитання вголос, не витрачаючи час на набирання повідомлення в чаті. Після кожного уроку ти отримуватимеш його запис, але ми рекомендуємо відвідувати їх у реальному часі.

Максимум практики та домашніх занять

Курс програмування від ІТЕА — це достатня кількість практики. Заняття проходять у такому форматі: теорія, підкріплена практикою + об’ємне завдання. На кожне виконане завдання ти отримуватимеш розгорнутий коментар і оцінку від викладача й ментора.

Допомога зі стажуванням та працевлаштуванням

Коли ти завершиш наші онлайн-курси програмування, ментори академії безкоштовно зареєструють тебе на платформі Jungo, де розміщені найкращі вакансії для Junior-програміста від наших партнерів. Там ти обереш своє стажування, штатну або фріланс-роботу. Можливо навіть за кордоном.

Актуальні навчальні програми

Завдяки нашим партнерам і платформі JunGo, ми стежимо за трендами і змінами у світі IT та коригуємо програми згідно з актуальними оновленнями. Ти навчишся програмуванню з нуля та отримаєш найсвіжіші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця й допоможуть тобі стати хорошим фахівцем.

Невеликі групи

Ми за якість, а не за кількість. Один викладач фізично не може відповісти на запитання двох сотень студентів, перевірити домашні завдання й виставити всі оцінки. А компактні групи забезпечують максимально комфортні умови для ефективного навчання. Перевірено на практиці.

Дружна IT-спільнота

Викладач, ментор і одногрупники — це не тільки твої нові контакти в месенджері, а й основа для створення продуктивного нетворкінгу й обміну корисною інформацією. Без цього зараз нікуди.

В обработке...